ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، آیا میدانید مرد متولد دی بهتر است با چه زنی ازدواج کند؟ و مرد متولد دی چه زنی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی مرد متولد دی

مرد متولد دی فردی زیرک است و در دنیای کسب و کار بسیار هشیار است. احتمال دارد کمی بدخلق ، درونگرا و محتاط باشد. اگر شما با زمان پیش بروید ، کتابهای مهم و اساسی و مجلات را مطالعه کنید ، به اندازه کافی مواد و مصالح لازم را برای گفتگو با او دارید که بتوانید توجهش را حفظ کنید و احترامش را جلب نمایید. چون او موجودی اهل عمل است ، از اتلاف وقت خشمگین می شود. اگر شما یک برنامه خوب و مخصوص برای کارهای خود تهیه دیده و به آن پایبند باشید ، او شما را تحسین خواهد کرد.خصوصیات پسر و مرد متولد دی + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات پسر و مرد متولد دی + طالع بینی عشق و ازدواج

یک علاقه خالصانه از طرف شما برای موضوعات روشنفکرانه و هنر و موسیقی او را خوشنود خواهد ساخت. او به طرزی مافوق عادی درمورد خانواده خود وفادار و احساساتی است. هرنوع عدم علاقه ای را که ممکن است نسبت به افراد نزدیکش داشته باشید ، بهتر است بدون بحث و گفتگو ، به کناری بگذارید.

خدای من ! مرد متولد دی ، کسی است که می داند کجا میرود مستقیم رو به جلو! مردان متولد این برج تلاش می کنند تا پیشرفت کنند . سیاره آنها کیوان است ، کیوان فرمانروایی جدی است و توسط حلقه هایی احاطه شده. پس متولد این برج با حلقه های خودش محدود شده است. آنها دقیقا می دانند چه کاری را می توانند انجام دهند و آن را به خوبی انجام می دهند ، نه کمتر و نه بیشتر . این مردان محدودیتهای خود را شناخته و آنها را رعایت می کنند که گاهی به موفقیتی عظیم می انجامد . در مواقعی دیگر نگرانی ها از او آدمی خشک مغز می سازند و او قدم از قدم بر نمی دارد و خطر نمی کند و با قوانین و دستورات ، خود را محدود می کند .

این مردان و پول مثل قفل و کلید باهم جورند.

همه چیز در مورد مرد دی ماهی

همه چیز در مورد مرد دی ماهی ها

 رابطه عاطفی مرد متولد دی

متولد برج دی تحت تأثیر نشانه خود دقیقا محافظه کار هستند و همیشه خوش نامی دارند . آنها نگران عقاید مردم هستند و سعی می کنند در هر کاری اصول و مقررات جاری را رعایت کنند . فکر نکنید آدمهای کسالت آوری هستند ، نه واقعا این طور نیست. آنها به پدر اهمیت زیادی می دهند و فکر می کنند سایه پدر همچون روح همیشه بر بالای سر آنها پرواز می کند، (هملت را به خاطر می آورید.) شکایت عمده آنها احساس گناهی است که زجرشان می دهد ، مرد متولد این برج حتما اگر پایش را جای پای پدر بگذارد باز هم از غصه اینکه وظیفه اش را در مقابل پدر به خوبی انجام نداده ، او را غذاب می دهد. اگر این نگرانی ها ریشه دار باشند اعتماد به نفس او را تضعیف کرده و خرد می شود. اما اگر همین حس مسئولیت پذیری را در راه درست به کار برد ، قوی و قویتر می شود .

آن وقت آسمان آخرین مرز محدودیت اوست. به دلیل احساساتی که نسبت به پدرش دارد ، خودش نیز پدری فعال و سخت گیر خواهد بود. وقتی احساس شادمانی کند ، بچه ها را دو چندان شاد می کند و در مواقع دیگر پدری بسیار عاقل است . وقتی بچه ها تکالیفشان را انجام می دهند مصمم و قاطع بالای سر آنهاست و آنها را کنترل می کند. وقتی پدر بزگ شود ، هر چند می گوید شصت ساله است ولی مثل شانزده ساله ها رفتار می کند.

در مورد مرد متولد دی از کارهای زیر اجتناب کنید

مرد متولد برج دی گاه معتاد به کار است. ولی بهتر است قبل از آنکه شما او را با سامسونت ، کامپیوتر و ماشین حسابش تنها بگذارید ، تمرین کنید با آنها به گردش بروید و نشان دهید چقدر به آنها اهمیت می دهید.

مرد و زن متولد ماه دی ممکن است بسیار دلچسب یا ترش رو ، شیک و چشم و گوش باز یا ژولیده پولیده و بدبو باشد. برخی از آنها وقتی راه می روند مثل سطل زباله ای هستند که روی دوپا راه می رود ، برخی از این مردان از حمام کردن اکراه دارند و فکر می کنند اگر در رگبار گیر بیافتد ، تا یک هفته حمام نمی خواهند ! پیش از انکه بازو به بازوی او قدم بزنید یا برای بینی تان گیره لباس تهیه کنید باید بدانید که همه آنها اینطور نیستند ! بعضی بسیار تمیز و مرتب هستند و بوی خوش ( و نه عطری مزخرف ) از آنها در هوا می پیچد.

چه تمیز چه کثیف مردان متولد دی معمولا لاغر و تیره و اغلب کوتاه هستند و کوتاهی قد را با بزرگی شخصیت جبران می کنند. سن آنها در جوانی بیشتر به نظر میرسد . اگر 15 ساله باشند سی ساله به نظر می رسند ، اما وقتی به سی سالگی میرسند در جا می زنند. و به آرامی پیر می شوند.

خصوصیات مرد متولد دی

خصوصیات مرد متولد دی

مرد متولد دی چه زنی را دوست دارد؟

مرد متولد دی به طور مطلق دختری را برای همسری انتخاب می کند که مادری نمونه و زنی خانه دار باشد. او در عین حال از زن خود انتظار دارد  که خیلی خوش لباس و شیک و همیشه مرتب باشد. مطمئن باشید که اگر فقط یک روز سر و وضع شما مرتب نباشد یا در نهایت صراحت آن را مستقیما به رخ شما می کشد و یا با عکس العمل و به طور غیر مستقیم در رفتار و گفتارش اثری آشکار از اعتراض خود بدهید ، یک کتال شعر است ، و هر قدر این کتاب شاعرانه تر باشد ، بهتر است.

پیوند زناشویی مرد متولد دی با سایر ماه ها
 • دی با فروردین : (بد) تفاهم چندانی با هم ندارند. مرموز و محافظه کار می باشند
 • دی با اردیبهشت : (بسیار خوب) با ثبات راز نگه دار پیوندی مستحکم و پابرجا
 • دی با خرداد : (خوب) خویشتندار سیاستمدار و از سازگاری مناسب برخوردارند
 • دی با تیر : (خوب) از نظر مالی و اخلاقی و روابط هماهنگ هستند
 • دی با مرداد : (متوسط) به دلیل داشتن حس مشترک برتری جویی شاید دچار اختلاف شوند
 • دی با شهریور : (خوب) یک ازدواج خوب همراه با زندگی سرشار از محبت
 • دی با مهر : (متوسط) نسبتا خودرای و بلند پرواز ممکن است با مشکل روبرو باشند
 • دی با آبان : (بد) هردو دارای خصلت سلطه طلبی و سختگیرانه می باشند
 • دی با آذر : (متوسط) خصوصیاتی نسبتا متفاوت دارند باید خویشتندار باشند
 • دی با دی : (متوسط) خصوصیات مشترک باعث شادابی یا یکنواختی زندگی مشترک آنها می شود
 • دی با بهمن : (متوسط) یکی محتاط و محافظه کار دیگری سختگیر و جدی
 • دی با اسفند : (متوسط) یکی اهل حساب و کتاب دیگری احساساتی و عاشق پیشه

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(11 رای)
83.6%

نظر دادن