ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، آیا میدانید مرد متولد مرداد بهتر است با چه زنی ازدواج کند؟ و مرد متولد مرداد چه زنی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی مرد متولد مرداد

مرد مردادی موجودی است عاطفی ، مردد و از جهت روحی پیچیده. کاملا مستعد این است که به خاطر یک کلمه یا یک کار کوچک از شما برنجد و برای ساعتها یا روزها پشت دیوار غیر قابل نفوذی پنهان شود. اگر شما با صبر ، مهربانی و تفاهم کامل با او رفتار کنید ، او می تواند به این حمله های بدخلقی و افسردگی خود غلبه کند.خصوصیات پسر و مرد متولد مرداد + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات پسر و مرد متولد مرداد + طالع بینی عشق و ازدواج

مرد متولد ماه مرداد به زندگی خانوادگی و دوستان خود علاقه دارد. بنابراین سعی کنید او را با مردمی که دوستشان دارد احاطه کنید. هرچه تنوع دوستان بیشتر باشد بهتر است. او نظم و ترتیب را تحسین می کند. دوست دارد شما لباس آخرین مد بپوشید. آرایش کردن افراطی ، موی رنگ شده و چیزهای مشابه آن برایش خوشایند نیست ، ولی دلش می خواهد شما پوست و اندام خود را شاداب و جوان نگهدارید.

چگونه مرد متولد مرداد را عاشق خود کنیم

چگونه مرد متولد مرداد را عاشق خود کنیم؟

مرد متولد مرداد محبوب همه است ! او همچون نو ستاره ای ست که طرفداران خود را از همه جا برای دیدن نمایش جذب می کند . این رفتار چیزی بیشتر از یک قمپز در کردن است که دیگران درباره متولدین مرداد فکر می کنند. گفتگوی طولانی مدت برایش بسیار آسان است بویژه اگر به زحمت شغلی را در عالم رقابت برای خود دست و پا کرده باشد .

مردان متولد مرداد آدمهای نمایشی فوق العاده ای هستند . برخی از آنها وقتی پولشان ته می کشد 500 پوند از بانک وام می گیرند تا برای دوستان میهمانی ترتیب دهند و شاید هم تصمیمی بگیرند برای دیگران قمپز بیایند . یکی از خوشایندترین خصلتهای او علاقه او به خوشحال کردن دیگران است.خوشحال کردن مردم باعث می شود همه جا احساس صمیمیت کند .

چگونه میتوان مرد متولد مرداد را جلب کرد؟

می توانید او را از روی موهای پر پشتش بشناسید . حتی اگر موهایش کوتاه باشد باز هم مثل آن است که یک فرچه روی دو پا راه می رود . یا حتی شبیه قلم موی نقاشی است . نکند او را با جارو اشتباه بگیرید خانه را با او جارو کنید!

مرد مرداد دوست دارد شیک باشد . نشانه اسد و میزان ( نشانه دلبری و لوندی ) هر دو نشانه های عشق هستند . از آنجا که مرد متولد مرداد شبیه جارو است حتی می تواند خاک روی پاهای شما را هم جارو کنند . رفتارش شما را مات و مبهوت می کند ، به شما گل می دهد ، با هم شام اعیانی مفصلی می خورید ، به تئاتر می روید. در واقع وقتی کسی را دوست بدارد با او مثل یک ملکه رفتار می کنند .

مرد متولد مرداد وقتی پدر شود معرکه است . او به بچه ها اهمیت می دهد و می‏خواهد کلکسیونی از آنها داشته باشد . اگر دوست ندارید بچه دار شوید توصیه می کنم هیچ وقت با مرد متولد برج مرداد پیمان زناشویی نبندید . ممکن است در ابتدای آشنایی بگوید : عزیزم اهمیتی ندارد. می توانیم بچه دار نشویم ، اما صبر کنید و ببینید چه می شود او دمدمی نیست ، صادق و وفادار است . صداقت و وفاداری از نظر او بسیار مهم هستند قانون او این است که شما هم دوستش بدارید و صادق باشید و به هیچ وجه به او خیانت نکنید . او این انتظار را از همه ، از شما ، از همکاران و حتی ازدوستانش نیز دارد .

 نشانه های عاشق شدن مرد متولد مرداد

 نشانه های عاشق شدن مرد متولد مرداد

در مورد مرد متولد مرداد از کارهای زیر اجتناب کنید

مرد متولد مرداد می خواهد نان آور منزل و مایه افتخار شما باشد . با قدرت روی پای خود بایستد و خانواده را تأمین کنند . صبر کنید کامپیوتر را خاموش نکنید و با عجله برای یافتن او بیرون نروید . او گاهی ریا کار هم هست . اگر او کسی است که زیاد به سفر می رود ، احتمالا هرجا ماده شیری هم دارد. عشق مردادی شما خود را حاکم قلمروی شاهانه خود می بیند و می خواهد شما و بچه ها در مقابل او تعظیم کنید . اگر کمی ارام و سر به راه باشید وضع بدتر می شود !

اگر از قدرتی که در اختیار دارد به درستی استفاده نکند از شیری دوست داشتنی به قلدری مستبد تبدیل می شود که ناگهان بی پروا و از خود راضی به نظر می رسد ، قمپز در می کند ، قیافه می گیرد و شق و رق راه می رود .او گاهی از شما مثل سرباز ضعیف بازی شاهانه شطرنج خود استفاده می کند یا دوستان و خویشان را کلکسیون کشورها می داند . اگر به قدرت برسد کافی است تا کمی ویژگیهای منفی داشته باشد آن وقت به دیکتاتور ، و فرمانروایی مستبد تبدیل می شود و همیشه از قدرت خود سوء استفاده می کند .

پیوند زناشویی مرداد با سایر ماه ها
 • مرداد با فروردین : (خوب) پیوند موفقی خواهد بود چون هماهنگی وجود دارد
 • مرداد با اردیبهشت : (بسیار خوب) مهربان و خانواده دوست ازدواجی موفق و پایدار
 • مرداد با خرداد : (بسیار خوب) اجتماعی خونگرم همراه با سازگاری مثبت
 • مرداد با تیر : (خوب) اختلاف سلیقه زیادی با هم ندارند موقعیت همدیگر را درک می کنند
 • مرداد با مرداد : (خوب) صفات مشترک خوب باعث تقویت پیوندشان خواهد بود
 • مرداد با شهریور : (متوسط) یکی منضبط و قانونمند دیگری پرشور و زیباپسند
 • مرداد با مهر : (خوب) در پی برقراری آرامش و ملایمت همراه با منطق در زندگی هستند
 • مرداد با آبان : (متوسط) یکی وفادار و قابل اعتماد دیگری عاشق ستایش دیگران
 • مرداد با آذر : (متوسط) یکی پر شور و هیجان دیگری دنبال آزادی و استقلال
 • مرداد با دی (متوسط) به دلیل داشتن حق مشترک برتری جویی شاید دچار اختلاف شوند
 • مرداد با بهمن : (خوب) هر دو آرمانگرا و ایده آلیست پیوندی موفق خواهد بود
 • مرداد با اسفند : (خوب) با هماهنگی بسیار مناسب در برآوردن نیازهای عاطفی یکدیگر

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(31 رای)
76.8%

نظر دادن