ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، آیا میدانید مرد متولد مهر بهتر است با چه زنی ازدواج کند؟ و مرد متولد مهر چه زنی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی مرد متولد مهر

مرد متولد مهر موجودی مادی و طرفدار همه چیزهای خوب و زیبای موجود در دنیاست. به پول علاقمند است و دوست دارد خانه ای زیبا ، اتومبیلی شیک و لباسهایی گران قیمت بخرد و خوب بپوشد و خوب بخورد و خوب بگردد. علیرغم این که ممکن است کمی دمدمی مزاج باشد و خلق و خویش به خاطر برخی مشکلات کاری یا حتی تغییر آب و هوا کمی تغییر کند ولی به طور کلی مردی دوست داشتنی ، مهربان و پرشور و نشاط است.خصوصیات پسر و مرد متولد مهر + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات پسر و مرد متولد مهر + طالع بینی عشق و ازدواج

مرد متولد مهر چه زنی را دوست دارد؟

مرد متولد مهر کمی حسود است بنابراین باید مراقب رفتار خود با دیگران باشید زیرا او میل دارد که همه احساس و عاطفله و قلب شما به او تعلق داشته باشد. البته خیلی اجتماعی و خونگرم است و دوست دارد با مردم نشست و برخاست داشته باشد.

مرد متولد مهر ، واقعا مار خوش خط و خالی است ، اما معمولا به بهترین روش ممکن ، رفتار می کند. مرد متولد برج مهر مثل شوالیه ای است که در زره می درخشد و با اسب سفید جنگی ، دوشیزه های گرفتار مخمصه را نجات می دهد. او حتی در قرن بیست و یک هم رنگ و بوی عشق مؤدبانه را فراموش نکرده است. اگر ببیند عجوزه ای ، دوشیزه ای را تهدید می کند ، می داند چه کار کند . (مطمئن باشید فرار نخواهد کرد.)

روابط عاشقانه مرد متولد مهر

مرد متولد مهر جذاب واستثنایی به نظر می رسد و کلکسیونی از ادکلن و عطر دارد . به یک مرد متولد برج مهر که می شناسید ، فکر کنید. آیا زیادی شیک و ظریف نیست؟

مرد متولد مهر از چه زنی خوشش میاد

مرد متولد مهر از چه زنی خوشش میاد

مرد متولد مهر دوست داشتنی ، سیاستمدار بزرگی است. او از ناراحت کردن دیگران متنفر است. در واقع او طوری رفتار می کند که ثابت کند زمان احترام به بانوان (شوالیه گری) به پایان نرسیده است . وی کسی است که در اتوبوس و مترو بلند می شود تا شما بنشینید. او خیلی با نزاکت است . اگر با این شوالیه مهربان ازدواج کنید ، گرچه از نظر شما همیشه جذاب خواهد ماند ، اما به شکلی مسحور کننده با همه دوشیزه ها مؤدبانه رفتار می کند. او بی وفا نیست ، فقط نمی تواند هیچ صورت زیبایی را نادیده بگیرد .

علایق مرد متولد مهر

جز لاینفک وجودی او این است که می خواهد زیبا و جذاب به نظر برسد . اگر پول داشته باشد لباسهای سفارشی و پیراهنها ابریشمی از جنس عالی می پوشد . نه به این دلیل که آنها نشانه موقعیت اجتماعی هستند ، بلکه او کسی است که عاشق بهترین ها است .

از آن جا که عنصر وجودی او هواست احساسات او بیشتر از ذهنش سرچشمه می گیرد تا از قلبش. او فکر می کند چون ستاره اش ونوس است ، پس سرا پا عشق و شور است و نمی خواهد بپذیرد که گاهی رفتار سردی دارد.

چگونه مرد متولد مهر را عاشق خود کنیم؟

چگونه مرد متولد مهر را عاشق خود کنیم؟

پدر متولد مهر فداکار است. وی به نوازد علاقه زیادی ندارد چون دایما باید تر و خشک شود . اما وقتی آنقدر بزرگ شود که زبان باز کند ، مورد علاقه بابا خواهد بود راستی یادتان نرود شاید وقت زیادی را به بچه اختصاص ندهد و ترجیح بدهد به جای بازی با بچه ، یک گیم گلف یا یک دست تنیس بازی کند .

متولد مهر همان کسی است که شما می خواهید.

 

پیوند زناشویی مرد متولد مهر با سایر ماه ها
 • مهر با فروردین : (بسیار خوب) خونگرم و مهربان معتقد به تساوی حقوق زن و مرد
 • مهر با اردیبهشت : (خوب) انسان هایی هستند که تمایل زیادی به حفظ آرامش و اعتدال دارند
 • مهر با خرداد : (بسیار خوب) آدم هایی حسابگر خونگرم تفاهم مناسبی با هم دارند
 • مهر با تیر : (بسیار خوب) اهل رفت و آمد و معاشرت با دیگران و بسیار شکیبا
 • مهر با مرداد : (خوب) در پی برقراری آرامش و ملایمت همراه با منطق در زندگی هستند
 • مهر با شهریور : (خوب) پیوندی موفق چون منصف عادل و با سلیقه می باشند
 • مهر با مهر : (خوب) به دلیل اشتراکات زیادی که دارند می توانند موفق باشند
 • مهر با آبان : (متوسط) اگرچه خالی از دردسر نیستند اما می توانند موفق باشند
 • مهر با آذر : (بسیار خوب) دارای خصیصه هایی مثل محبت درستکاری و مسئولیت پذیری می باشند
 • مهر با دی : (متوسط) نسبتا خودرای بلندپرواز . ممکن است با مشکل روبرو شوند
 • مهر با بهمن : (بد) پر جنب و جوش بی قرار تنوع طلب و سرکش
 • مهر با اسفند : (بسیار خوب) پیوندی موفق چون از نظر عاطفی با هم سازگار و هماهنگ هستند

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(7 رای)
88.6%

نظر دادن