ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، یه چوم یه لنگ و هیولای یه چوم یه لنگ و سیاگالش و ونگ زن و عکس یه چوم یه لنگ و یه چوم یه لنگ در گیلان و عکس جن در ایران و یه چوم یه لنگ هیولای گیلانی و یه چوم یه لنگ دیو گیلان و هیکل یه چوم یه لنگ و یه چوم یه لنگ چه شکلیه در نم نمک.

یه چوم یه لنگ چیست؟

این موجود افسانه ایی به باور برخی اینگونه تصور شده است که هیکلی بزرگ و نیرومند دارد چهره ایی زشت و یک چشم بزرگ نورانی در وسط پیشانی ، این موجود یک پای بسیار بزرگ دارد و جای پای او به گفته کسانی که ان را دیده اند به اندازه یک سینی بزرگ مسی است.هیولای یه چوم یه لنگ چیست و چه شکلیه؟هیولای یه چوم یه لنگ چیست و چه شکلیه؟

یه چوم یه لنگ

این موجود در اعماق جنگل و جاهای دورافتاده و تاریک جنگل زندگی میکند ، برخی میگویند این موجود قبل از حمله به قربانی که معمولا تنها هستند آنها را با نام و نشان صدا میزند (که این خود خصوصیت ”ونگ زن” دیگر موجود افسانه ایی شمال کشور است.) شاید الان براتون سوال پیش اومده باشه که اسم آدمو از کجا میدونه؟ اینکه میگن طرفو صدا میکنه؛ بخاطر اینه که گالشها توی جنگل همدیگه رو با یک نوع فریاد خاص که بهش میگن شول یا گوره؛ صدا میزنن و منظور از صدا کردن طرف ، همون گوره هست؛ نه صدا زدن اسم طرف.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
40%

نظر دادن