ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل روناک یونسی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و شخصی با همسرش محسن میری و فرزندانش و فیلمشناسی روناک یونسی و صلاق روناک یونسی از همسرش محسن میری با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه روناک یونسی و همسرش(Ronak Yoonesi)

 • نام اصلی : روناک یونسی
 • متولد : 9 دی 1359 تهران
 • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
 • پیشه : بازیگر
 • مدرک تحصیلی : دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی
 • سالهای فعالیت : 1385 تاکنون
 • قد : 165 سانتیمتر
 • همسر : محسن میری(جدا شده) - علیرضا قربانی(همسر سابق)
 • فرزندان : مهرسام ، مهراز

بیوگرافی کامل روناک یونسی

روناک یونسی متولد 9 دی سال 1359 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران میباشد.بیوگرافی روناک یونسی و همسرش(اول و دوم) + فرزندانبیوگرافی روناک یونسی و همسرش(اول و دوم) + فرزندان

روناک یونسی - Ronak Yoonesi

روناک یونسی - Ronak Yoonesi

زندگی شخصی روناک یونسی

خانم یونسی دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد و غذای مورد علاقه اش قیمه بادمجان است و بی نظمی و شلختگی به شدت عصبانی اش می کند.

عکس کودکی روناک یونسی

عکس کودکی روناک یونسی

خانواده و خواهر مدل

روناک در یک خانواده شش نفری در تهران بدنیا آمده است.4 خواهر هستند و خودش فرزند اول خوانده می باشد ، روناک یونسی خواهری با نام سمیرا دارد.

سمیرا یونسی خواهر روناک یونسی در زمینه مد و مدلینگ و آرایشگری فعالیت می کند.

سمیرا یونسی مانکن ایرانی و خواهر روناک یونسی

سمیرا یونسی مانکن ایرانی و خواهر روناک یونسی

دوران کودکی روناک یونسی

خاطرات زیادی از دوران کودکی خود ندارد ، به جز اینکه بسیار شیطون بوده و خرابکاری زیاد می کرده ، اما از آنجا که مادرش شاغل بود ، مراقبت از خواهرانش را همیشه برعهده داشته به همین دلیل از کودکی شخصیت استقلال طلبی در او به خوبی نمایان بوده ضمن اینکه خانه داری و آشپزی را از همان روزهای نوجوانی به خوبی فراگرفته است. او با اینکه شیطون و پر شر و شور بوده اما بچه درسخوانی هم بود. معمولا بابت یک موضوع ، جلوی دفتر دبیرستان می ایستاد ، اما چون شاگرد زرنگ بوده ، از خطایش چشم پوشی می کردند. می گوید : به خاطر تقلبی که در امتحان به دوستم رسانده بودم ، سه روز اخراج شدم و نمره ام صفر شد.

شروع بازیگری

به پیشنهاد یکی از دوستانش برای یک فیلم علارغم میل باطنی اش عکس فرستاد و با اینکه هیچ انتظاری نداشت با وی تماس گرفتند و برای تست دعوت کردند به این ترتیب بعد از قبولی در تست ، اولین بار در سال 1385 در 26 سالگی با فیلم گرگ و میش به کارگردانی قاسم جعفری جلوی دوربین رفت.

روناک یونسی و همسرش و فرزندش

زندگی شخصی روناک یونسی و همسرش

وضعیت ازدواج و همسر اول روناک یونسی

روناک یونسی یک ازدواج ناموفق داشته و از همسر اولش طلاق گرفته است همسر اولش علیرضا قربانی نقش احمدرضا در سریال رستگاران بود که خود روناک یونسی در نقش خجسته در آن سریال بازی میکرد.

علیرضا قربانی همسر سابق روناک یونسی

علیرضا قربانی همسر سابق روناک یونسی

طلاق و همسر دوم روناک یونسی

یونسی سال 1391 با محسن میری ، یکی از مدل های ایرانی ، ازدواج کرد و دارای دو پسر به نام های مهرسام و مهراز می باشد.مهرسام اولین پسر روناک یونسی است و مهراز دومین پسر روناک یونسی شهریورماه سال 96 متولد شد.

بیوگرافی کامل روناک یونسی و همسرش

زندگینامه روناک یونسی و همسرش

بیوگرافی محسن میری مدلینگ معروف

محسن میری متولد 20 آبان 1364 در تهران ، مدل و بازیگر است. او یکی از قدیمترین کسانی است که در عرصه مدلینگ فعالیت داشته و دارد دعوت نامه های زیادی هم برای فعالیت در خارج از کشور به دستش رسیده اما همیشه گفته دوست دارد در کشور خودش کار کند.

زندگینامه کامل و عکس های روناک یونسی

عکس روناک یونسی

باز هم طلاق و جدایی

روناک یونسی در شهریور 1402 بعد از گذشت 12 سال و با وجود دو فرزند از همسرش محسن میری طلاق گرفت.

معنی اسم پسر روناک یونسی

مهرسام به معنی پسر خورشید است و بدلیل اینکه در مهر ماه بدنیا آمده تصمیم گرفته یک نام ایرانی زیبا که همان مهرسام باشه برایش انتخاب کنند خانوم یونسی در مورد سوالی که مهرسام دوست دارد بازیگر شود یا مدل میگوید : او یک مدل خیلی خوب میشود که بازیگراست.

شغل مورد علاقه روناک یونسی

دوست داشتم معلم می شدم چون تجربه این کار را هم دارم. در سال های قبل از فارغ التحصیلی ام چون گرافیک خوانده بودم و در دانشگاه هنر تحصیل می کردم ، در یک دبستان پسرانه به مدت دو سال معلم خطاطی - نقاشی بودم و فکر می کنم بهترین سال ها و زیباترین احساسات را در آن دوره تجربه کردم.

همسر روناک یونسی

روناک یونسی در کنار همسرش

نحوه بازیگر شدن روناک یونسی

به مانند اکثر بازیگرا به پیشنهاد دوستش درتست یک فیلم ، علارغم میلش عکس میفرستند سپس با اینکه هیچ انتظاری نداشت فردای اون روز با او تماس می گیرند و در روز تست بعنوان بازیگر فیلم گرگ و میش در سال 1385 بعنوان نقش اصلی انتخاب میشود همین درخشش او بود که برای بازی در سریال رستگاران سال 88 بعنوان نفر اول انتخاب شد که وی را به شهرت رسانید.

تیپ روناک یونسی

تیپ روناک یونسی

بهترین نقش

تمام نقش هایی را که بازی کردم چه آن زمان که انتخاب شان کردم و چه اکنون دوست شان دارم اما تفاوت در بین این نقش ها می تواند به این برگردد که بعضی هاشان را مخاطب بیشتر دوست داشته اما برای من یکسان است.

روناک یونسی و پسرانش

روناک یونسی و پسرانش

مربیگری بدنسازی

به علت علاقه شخصی ام به این ورزش آشنایی با این رشته ورزشی و به دلیل تخصص همسرم در آن ، من هم مدتی است به صورت پیگیرانه این ورزش را انجام می دهم. وقفه ای هم به علت بچه دار شدنم در بین آن ایجاد شد ولی بعد از آن دوباره مجدانه آن را انجام دادم و شرایطی مهیا شد که دیدم می توانم مدرکی هم در این زمینه داشته باشم ، در کلاس های فدراسیون شرکت کردم و با توجه به دوره هایی که گذراندم توانستم این مدرک را بگیرم.

خیلی نمی توانم بگویم تخصصی این کار را انجام می دهم و باشگاه تاسیس کرده ام اما در تصمیمات آتی ام هست که در این زمینه تخصصی فعالیت کنم.

روناک یونسی و مصاحبه با او

مصاحبه با روناک یونسی بازیگر

آشپز خوبی هستم

به گفته اطرافیان ، دوست ، آشنا و خانواده دستپخت من بسیار خوشمزه است ، دلیلش را نمی دانم و خودم هم این واقعیت را نمی فهمم! من دو ، سه غذا را خیلی خوب درست می کنم که قیمه بادمجان ، خورشت کرفس و انواع ته چین است. من به آشپزی به چشم یک هنر نگاه می کنم ، چون در آن خلاقیت دخیل است ، در آشپزی یکسری فرمول دخیل است اما هر کسی می تواند فرمول ها را دستکاری کند ، ابداع کند و خلاقیتی به خرج دهد و یک غذای جدید درست کند این یعنی به عقیده من کار هنرمندانه انجام دادن و به چشم یک هنر به آشپزی نگاه کردن.

صبح که از خواب بلند می شوم بعد از رسیدگی به کارهای خانه و خانواده ام و کوچولویی که دارم پلان بعدی من رسیدگی به غذاست و من این کار را دوست دارم و با لذت انجام می دهم و زمانی هم که میهمان دارم همیشه سعی می کنم غذاهای متنوع درست کنم برای باب سلیقه هر کدام از میهمانانم که تا حدودی آشنایی دارم ، چون آشپزی را دوست دارم و به نظرم کار بسیار خوبی است.

همسر روناک یونسی در کنار او

محسن میری همسر روناک یونسی در کنار او

اهل سفر رفتن

زیاد اهل سفر رفتن هستم و آخرین سفر داخلی ام به بندرعباس بوده است. من خیلی از جاها هست که نرفتم و اگر بخواهم بروم انتخابم به آنجاهاست اما در میان جاهایی که رفته ام و دوست دارم و به من خیلی خوش گذشته شیراز است.تقریبا چندین کشور خوب اروپایی را برای تفریح و گشتن رفتم. همچنین تعدادی از کشورهای آسیای شرقی را اما جایی که خیلی به من خوش گذشت و دوست داشتم و حتی خاطرات خوبی از کافه ها و رستوران ها و خیابان ها و فضایش دارم شهر آمستردام است.

مطالعه و خرید

از وقتی کوچولویم به دنیا آمده کمرنگ شده چون به علت وظایف مادری و ... زیاد فرصت ندارم ولی باز هم همیشه سعی می کنم کتاب در کنار تختم باشد که هر وقت فرصت کنم نگاه کنم. قبل ها شاید یک کتاب را یک هفته ای تمام می کردم اما الان در حدود یک ماه طول می کشد و این خیلی بد است و بابتش ناراحتم.

به شدت اهل خرید هستم ، مگر می شود خانم ها اهل خرید نباشند. به صورت تفریح به خرید نگاه نمی کنم اما برایم لذتبخش است.

روناک یونسی و عکس زیبای وی

عکس ها و گفتگو با روناک یونسی

دنیای مد

من نمی توانم بیایم شعار بدهم که نه من اهل مد نیستم و ساده پوشم و ... به هر حال مد در دنیای امروز چیزی است که همه را تحت تاثیر قرار می دهد و من هم دوست دارم لباس هایی که می پوشم برندهای خوب باشد و به سلیقه روز؛ البته سلیقه عامه پسند روز باشد چون بعضی برندها هستند که چیزی را به عنوان مد و نیو کالکشن خود ارائه می کنند که نمی توان آن را در همه جا پوشید ولی برندهایی هستند که لباس های خوب و مناسبی دارند که می شود همه جا پوشید و من نیو کالکشن های آنها را پیگیری می کنم و برایم مهم است خریدی که می کنم نیو کالکشن آن برند باشد و نیو کالکشن ها همیشه مد روز هستند.

مصاحبه با روناک یونسی

گفتگو با روناک یونسی بازیگر

اهل هیجان هستم

به شدت اهل هیجان هستم. من فوبیای ارتفاع دارم و از هیچ چیزی نمی ترسم به غیر از ارتفاع. مدتی تمرین کردم که بانجی جامپینگ انجام بدهم ، هم تمرین های هوازی و هم ذهنی ترس از ارتفاع من بریزد. این تمرین ها به صورتی بود که در یک محل که برای این تمرین تدارک دیده بودند انجام می شد که آن هم یک استخر از ابر بود و از یک دایو یا ارتفاع بالا می پریدی در این استخر و من این تمرین ها را انجام دادم که جالب بود و هیجان انگیرترین کاری هم که انجام دادم همین تمرین ها بود چون وسط آن فهمیدم که نمی توانم بروم بانجی جامپینگ.

بهاره رهنما ، روناک یونسی و شبنم فرشادجو

بهاره رهنما ، روناک یونسی و شبنم فرشادجو


فیلمشناسی روناک یونسی

فیلمهای سینمایی های روناک یونسی
 • روز روشن (1391)
 • عقاب صحرا (1391)
 • کوچه ملی (1389)
 • به هدف شلیک کن (1387)
 • منفی هجده (1386)
 • ارتفاع 6/45 (1385)
 • گرگ و میش (1385)
 • بومرنگ

روناک یونسی و نرگس محمدی

روناک یونسی و نرگس محمدی

سریال های تلویزیونی روناک یونسی
 • آخرین بازی (1393)
 • سقوط آزاد (1390)
 • رستگاران در نقش خجسته (سیروس مقدم ، 1388)
 • موج و صخره (مجید صالحی ، 1390)
 • آخرین بازی (1393)
 • خانه بی پرنده (1389)
 • بوی غریب پاییز(1382)

روناک یونسی و پوریا پورسرخ در سریال رستگاران

روناک یونسی و پوریا پورسرخ در سریال رستگاران

روناک یونسی و همسرش محسن میری در سریال سقوط آزاد

روناک یونسی و همسرش محسن میری در سریال سقوط آزاد

روناک یونسی در سریال موج و صخره

روناک یونسی در سریال موج و صخره

شبکه خانگی روناک یونسی
 • آسپرین

روناک یونسی در فیلم گرگ و میش

روناک یونسی در فیلم گرگ و میش

پولاد کیمیایی و روناک یونسی در فیلم به هدف شلیک کن

پولاد کیمیایی و روناک یونسی در فیلم به هدف شلیک کن

روناک یونسی در فیلم عقاب صحرا

روناک یونسی در فیلم عقاب صحرا

روناک یونسی و پانته آ بهرام در فیلم روز روشن

روناک یونسی و پانته آ بهرام در فیلم روز روشن

امیرحسین رستمی ، بهاره افشاری و روناک یونسی در آخرین بازی

امیرحسین رستمی ، بهاره افشاری و روناک یونسی در آخرین بازی

روناک یونسی در آسپرین

روناک یونسی در سریال آسپرین


منابع : نم نمک | روناک یونسی اینستاگرام/ روناک یونسی فیسبوک/v,kh; d,ksd/ صفحه شخصی روناک یونسی/روناک یونسی ویکی پدیا/ روناک یونسی تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(44 رای)
75%

نظر دادن