در ادامه با بیوگرافی کامل ریحانه پارسا بازیگر سینما و تلویزیون و سریال پدر به همراه عکسهای خانوادگی با خواهرش حنانه پارسا و فیلمشناسی ریحانه پارسا با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه ریحانه پارسا و همسرش(Reyhane Parsaa)

  • نام اصلی : ریحانه پارسا
  • متولد : اسفند 1372 تهران
  • زمینه فعالیت : سینما و تلویزیون
  • پیشه : بازیگر
  • محل زندگی : تهران
  • خواهر : حنانه پارسا
  • همسر : مهدی کوشکی(جدا شده)
  • قد : 178 سانتیمتر

بیوگرافی کامل ریحانه پارسا

ریحانه پارسا متولد اسفند 1372 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است.بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + ازدواج و طلاقبیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + ازدواج و طلاق

ریحانه پارسا - Reyhane Parsaa

ریحانه پارسا - Reyhane Parsaa

فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه سوره در سال 94 است ، بجز بازیگری در عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارد ، می گوید در زندگی همیشه بلند پرواز بودم.

کودکی ریحانه پارسا

کودکی ریحانه پارسا

خانواده و شروع فعالیت

پدر شغل آزاد و مادر خانه دار است ، بچه اول خانواد و دو خواهر کوچکتر از خود دارد.

خانوم پارسا فعالیت حرفه ای خود را از تئاتر و کارهای دانشجویی هنرستان سوره شروع کرد ، می گوید اینقد بلند پرواز بودم که یک روزی می دانستم موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

ریحانه پارسا و خواهرش حنانه پارسا

ریحانه پارسا و خواهرش حنانه پارسا

شروع فعالیت

خانوم پارسا فعالیت حرفه ای خود را از تئاتر و کارهای دانشجویی دانشگاه سوره شروع کرد ، می گوید اینقد بلند پرواز بودم که یک روزی می دانستم موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

ریحانه پارسا و مهدی سلطانی در سریال پدر

ریحانه پارسا و مهدی سلطانی در سریال پدر

اولین نقش در سریال پدر

اولین و حرفه ای ترین تجربه رسمی او در تلویزیون با سریال پدر نقش لیلا شروع شده است ، این سریال از تیر ماه 97 از شبکه دو پخش می شود.

ریحانه پارسا و بیژن امکانیان در سریال پدر

ریحانه پارسا و بیژن امکانیان در سریال پدر

نحوه انتخاب برای سریال پدر

برای نقش لیلا در سریال پدر حدود 250 نفر که حتی برخی از آنها بازیگران شناخته شده بودند تست دادند اما در نهایت من پذیرفته شدم و خیلی خوشحالم.

خداروشکر توانایی های من به چشم کارگردان آقای توفیقی و نویسنده آقای عنقا آمد ، این سریال در تابستان 97 هر شب بجز جمعه ها ساعت 21:30 از شبکه دو پخش می شود.

ریحانه پارسا و سینا مهراد در سریال پدر

ریحانه پارسا و سینا مهراد در سریال پدر

بلند پروازی در زندگی

همیشه در زندگی بلند پرواز بودم و فکر می کنم از همین رو چنین موقعیتی برایم پیش آمد؛ البته برنامه خودم هم بود.

با اتمام مدرسه و حین تحصیل در دانشگاه ، تصمیم گرفتم کار تئاتر را به صورت حرفه ای شروع کنم و تصور می کردم بعد از چند سال چنین اتفاقی برایم می افتد.

عکسهای ریحانه پارسا

عکسهای ریحانه پارسا

دو بازیگر جدید در سریال پدر

لیلای سریال پدر یک دختر امروزی است که به خاطر برخی اتفاقاتی که در دانشگاه می افتد با پسری به نام حامد تهرانی آشنا می شود و کل سریال جریان رابطه این دو نفر است.

نقش حامد را سینا مهراد بازی می کند.

ریحانه پارسا و سینا مهراد در سریال پدر

ریحانه پارسا و سینا مهراد در سریال پدر

وضعیت ازدواج و همسر ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در 13 فروردین 98 در 21 سالگی خبر ازدواج خود با روزبه حصاری را اعلام کرد اما کمتر از 24 ساعت اعلام کردند این خبر دروغ سیزده بود !

وضعیت ازدواج و همسر ریحانه پارسا

ماجرای ازدواج ریحانه پارسا و روزبه حصاری

ازدواج با مهدی کوشکی

ریحانه پارسا در اسفند 1398 با انتشار عکس مشترک خود با آقای مهدی کوشکی خبر ازدواج خود را با مهدی کوشکی علنی کرد.

آشنایی این دو به تئاتر اولئانا در دی ماه 98 بر میگردد.

طلاق

در شهریور 99 هر دو بازیگر با پاک کردن عکس های دونفره خود در صفحه شخصی خود خبر از جدایی و طلاق دادند.

ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی

ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی

اختلاف سنی با مهدی کوشکی

ریحانه پارسا متولد 77 با آقای مهدی کوشکی متولد 59 یه اختلاف سنی 18 ساله دارد، کوشکی همچنین صاحب یک پسر نوجوان نیز می باشد.

عکسهای ریحانه پارسا بازیگر

عکسهای ریحانه پارسا بازیگر

تنها و خونه نشین

بشدت تو زندگی عادی ام آدم تنها و خونه نشینی هستم.

در طول روز کار خواصی ام نمی کنم و سعی می کنم دورم خلوت باشه تا توی آرامش باشم ، بیشتر اوقات می نویسم و امیدوارم روزی اتفاقی در نوشتن هم برایم بیفتد.

عکسهای اینستاگرام ریحانه پارسا

عکسهای اینستاگرام ریحانه پارسا

انتشار عکس های جنجالی

مدت کوتاهی بعد از پایان سریال پدر، خانم پارسا با انتشار عکس هایی با آرایش و استایل نامتعارف به شدن جنجالی و حاشیه های جدی ایجاد کرد.

حامد عنقا تهیه کننده می گوید : بعد از انتشار عکس های ریحانه پارسا در اینستاگرام، فشار وحشتناکی روی من و عوامل سریال بود.

جهت اطلاع بگم همه مراسم های تقدیر که از طرف سازمان و نهادهای مختلف قرار بود انجام شود و حتی تاریخ و ساعتشان هم معین شده بود، کنسل شد.

تیپ متفاوت ریحانه پارسا

تیپ متفاوت ریحانه پارسا

حاشیه ها در فجر 98

طی نشت خبری فیلم خوب، بد جلف، ریحانه پارسا با رفتاری اغواگرانه سعی در جلب توجه داشت که واکنش های زیادی به این نوع رفتار او در فضای مجازی به راه افتاد.

عکسهای جنجالی ریحانه پارسا

عکسهای جنجالی ریحانه پارسا

اتهام تجاوز توسط سیاوش اسعدی

ریحانه پارسا در اینستاگرامش نوشت : 16سالم بود که برای بار اول به من تجاوز شد!از آنجایی که ظاهرم به عمد یا غیر عمد سن من را بیشتر نشان میداد. آن اتفاق را هیجانی از سر احساس و عشق طرف مقابل تلقی کردم.به اصرار خودِ فرد رابطه ما از دور به صورت تلفنی چند شب در هفته حفظ شد.در تمام طول دو سال من از ترسی که به جان و تنم افتاده بود از خانه بیرون نیامدم و هر چیزی را بهانه می کردم برای خانه نشینی؛ و دل خوش به تماس های آن شخص؛ به خودم آمدم 2 سال گذشته بود و من باید تسلیم این تعرض که حقیقتاً صورت گرفته بود می شدم!

اکنون 5سالی از آن نیمه شب می گذرد و من امروز بعد از این همه سال به حقیقتِ تاریکِ رخداده در نقطه ایی از زندگیم خیره شدم؛ برای بار هزارم با خودم تکرار می کنم : ((قبول واقعیت نصف موفقیت است))... عادت به این نوع نوشتن نداشتم؛ «از شما می خواهم با خواندن نگاهِ شخصِ من به این موضوع ، ((نگاهی به نقاط تاریک خود که نهان است بیندازید))!»

«بگذار حالا که مجنون خطاب می شوم بگذار حالا که هر بار فکر می کنم کجا ، چی شد که من جهانم رو سرم خراب شد بگذار حالا که همه قرار است بگوییم بگویم : ME TO سیاوش اسعدی 16 سالم بود و تو در نقش مردی شیفته روح و روان و جسم من رو به بازی گرفتی»

سلفی ریحانه پارسا

عکسهای جدید ریحانه پارسا

عکسهای اینستاگرام ریحانه پارسا

عکسهای اینستاگرام ریحانه پارسا


منابع : نم نمک | ریحانه پارسا اینستاگرام/ ریحانه پارسا فیسبوک/ صفحه شخصی ریحانه پارسا/ریحانه پارسا ویکی پدیا/ ریحانه پارسا تلگرام

این مطلب مفید بود؟
(58 رای)
69%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.