ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه با بیوگرافی کامل ابرو گوندش خواننده ترکیه ای به همراه عکس های خانوادگی با همسر ایرانیش رضا ضراب و ترانه ها و آهنگ های ابرو گوندش با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه ابرو گوندش و همسرش(Erbu Gundes)

  • نام اصلی : ابرو گوندش
  • متولد : 12 اکتبر 1974 استانبول
  • زمینه فعالیت : موسیقی پاپ
  • پیشه : خواننده
  • مدرک تحصیلی : ابتدایی
  • سالهای فعالیت : 1993 تاکنون
  • قد : 160 سانتیمتر
  • همسر ها : حمدی واردار ، عمر دوراک ، عثمان تارکر و رضا ضراب
  • فرزندان : آلارا

بیوگرافی کامل ابرو گوندش

ابرو گوندش متولد 20 مهر 1353 در استانبول ، خواننده پاپ مشهور اهل ترکیه است.بیوگرافی ابرو گوندش و همسرش رضا ضراب + فرزندانبیوگرافی ابرو گوندش و همسرش رضا ضراب + فرزندان

برو گوندش - Erbu Gundes

برو گوندش - Erbu Gundes

صدای خاطره انگیز

ابرو گوندش از صداهای خاطره انگیز ترکیه است که لقب ملکه موسیقی آرابسک را نصیب خود کرده است.او دارای قدرت صدای خاصی است. صدای او را افسانه ای می نامند.مدال افتخار ترکیه لقب متداولی برای اوست.

بدلیل مشکلات مالی در دوران کودکی در ابتدایی ترک تحصیل کرده است ، او از مشهورترین خوانندگان تورک در جهان است تابحال سه بار ازدواج کرده و یکبار خونریزی مغزی کرده است.

ابرو گوندش

خانواده فقیر

بدلیل وضعیت مالی بد خانواده در همان دوران ابتدایی از تحصیل بازماند ، تنها یک خواهر بنام آسلیهان دارد ، ابرو از همان کودکی صدای زیبا و رسایی داشت.

ابرو گوندش

دوره های آواز

یکی از بستگانش در دوران نوجوانی او و مادرش را به یک شرکت موسیقی معرفی کرد ، او با معرفی این شرکت دوره های آواز و خوانندگی را زیر نظر خواننده مشهور ترکیه بنام امل سایین کذراند.

شروع طوفانی با اولین آلبوم

در سال 1993 با کمک دو تهیه کننده معروف ترکیه او اولین آلبوم خود بنام Tanrı Misafiri (مهمان خدا) را منتشر کرد با که فروش 000 250 1 نسخه مواجه شد.

ابرو با این آلبوم چندین جایزه گرفت از مهمترین آن در سال 1994 جایزهبهترین خواننده زن که توسط کانال Kral ترکیه اهدا می شد را به خود اختصاص داد.

ابرو گوندش

دومین آلبوم

بلافاصله بعد از اولین آلبوم در سال 1994 دومین آلبوم خود را منتشر داد و بعنوان یک خواننده جوان با آهنگ های رمانتیک جایگاهی محکمی در میان انبوه خوانندگان ترکیه بدست آورد.

در آلبوم سوم در سال 1995 با سردار اورتاچ همخوانی کرد که سرانجام دوستی با این خواننده و آهنگساز مشهور بود که گمان می رفت با هم ازدواج کنند.

ابرو گوندش

بازیگری

شهرت فرووان او در عرصه موسیقی باعث شد پیشنهادهای زیادی را برای بازیگری دریافت کند که در نهایت در چند سریال که بنام آلبوم هایش بود بعنوان نقش اول بازی کرد.

ابرو گوندش

خونریزی مغزی و رکورد فروش

او در استودیو هنگام خواندن آلبوم خود روبروی دوربین دچار خونریزی مغزی می شود و به زمین می افتد. پس از بستری در بیمارستان ، به مدت طولانی مجبور به استراحت و دوری از طرفداران اش شد.

هواداران ابرو برای نشان دادن علاقه و حمایت خود از وی ، با خریدن آلبوم Don Ne Olur ، آن سال بالاترین رکورد خرید آلبوم در ترکیه را رقم زدند.

ابرو گوندش

وضعیت ازدواج و همسر ابرو گوندش

ازدواج اول و طلاق

اولین بار ازدواج ابرو در سن 16 سالگی با فردی به نام حمدی واردار در سال 1990 صورت گرفته که 6 ماه بعد به طلاق منجر شد.

ابرو گوندش و همسر اولش حمدی واردار

ابرو گوندش و همسر اولش حمدی واردار

دوستی با سردار

ابرو در سال 1995 با سردار اورتاچ خواننده سرشناس ترک آشنا شد و تا سال 2000 این دو نامزد (دوست) بودند اما این رابطه هیچگاه به ازدواج ختم نشد.

ابرو گوندش و سردار اورتاچ

ابرو گوندش و سردار اورتاچ

ازدواج دوم و جدایی

او پس از جدایی از سردار اورتاج با یک وکیل دادگستری به نام عمر دوراک در سال 2002 ازدواج می کند اما این ازدواج همزمان می شود با سکته مغزی ابرو گوندش و دوری از فعالیت هنری که این خواننده پس از بهبودی از این وکیل جدا می شود.

ابرو گوندش و همسر دومش عمر دوراک

ابرو گوندش و همسر دومش عمر دوراک

ازدواج سوم و بازهم طلاق

سومین ازدواج ابرو نیز با عثمان تارکر از هنرمندان کشور ترکیه در سال 2005 بود که پس از هشت ماه از بکدیگر جدا شدند.

ابرو گوندش و همسر سومش عثمان تارکر

ابرو گوندش و همسر سومش عثمان تارکر

ازدواج چهارم

در فوریه سال 2010 میلادی ، ابرو با یک تاجر سرشناس ایرانی الاصل دارای تابعیت جمهوری آذربایجان و ترکیه به نام رضا ضراب ازدواج کرد ، ضراب متعلق به یک خانواده ثروتمند ایرانی اهل تبریز است ، حاصل ازدواج این دو یک دختر بنام آلارا است.

ابرو گوندش و رضا ضراب

ابرو گوندش و رضا ضراب

پولشویی همسر

در سال 2013 رضا ضراب شریک بابک زنجانی در جریان انتقال یک محموله طلا به ایران مهتم به انتقال غیرقانونی پول از طریق یک بانک با پرداخته رشوه شد که به دستگیری وی انجامید.

بعد از آزاد مدتی بعد در خاک آمریکا بدلیل پول شویی بازداشت شد و در حال حاضر هم در بازداشت می باشد ، ابرو در سپتامبر سال 2016 درخواست طلاق از رضا ضراب کرد اما مدتی بعد پشیمان شد.

ابرو گوندش و رضا ضراب

طلاق رسمی در ازدواج چهارم

در سال 2019 خبر طلاق این زوج بعد از دستگیری رضا ضراب در ترکیه و سپس آمریکا منتشر اما در نهایت تکذیب شد ، اما سال 2021 این طلاق در نهایت صورت گرفت.

به نقل از رسانه های ترکیه ، خیانت رضا ضراب و رابطه ای وی با یک دختر عامل اصلی درخواست طلاق از طرف ابرو گوندش بود.

ابرو گوندش و همسرش رضا ضراب و دخترشان

ابرو گوندش و همسرش رضا ضراب و دخترشان

مدرس موسیقی و داور

ابرو در حال حاضر بعنوان مدرس موسیقی و تهیه کننده فعالیت می کند و در مسابقه شوی استعداد یابی بنام او سس ترکیه بعنوان داور حضور دارد.

عکس های اینستاگرام ابرو گوندش

عکس های اینستاگرام ابرو گوندش


منابع : نم نمک | ابرو گوندش اینستاگرام/ ابرو گوندش فیسبوک/ hfv, ',kna/صفحه شخصی ابرو گوندش/ابرو گوندش ویکی پدیا/ ابرو گوندش تلگرام

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن