ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل عبدالرضا هلالی مداح به همراه عکس های خانوادگی و شخصی عبدالرضا هلالی و عکس رضا هلالی و همسرش و ماجرای هلالی و رعنا سلیمانی و عبدالرضا هلالی و همسرش فیلم و لو رفته عبدالرضا هلالی و همسرش و عبدالرضا هلالی قلیان و شغل حاج عبدالرضا هلالی و حواشی عبدالرضا هلالی و بیماری عبدالرضا هلالی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه عبدالرضا هلالی و همسرش(Abdorreza Halali)

 • نام اصلی : عبدالرضا هلالی
 • متولد : 12 آبان 1360 خرمشهر
 • زمینه فعالیت : مداحی و مولودی
 • پیشه : مداح
 • مدرک تحصیلی : دیپلم
 • سالهای فعالیت : 1372 تاکنون
 • قد عبدالرضا هلالی : 163 سانتیمتر

بیوگرافی کامل عبدالرضا هلالی

عبدالرضا هلالی متولد 12 آبان 1360 در خرمشهر ، مداح اهل ایران است.بیوگرافی عبدالرضا هلالی مداح و همسر و فرزندانشبیوگرافی عبدالرضا هلالی مداح و همسر و فرزندانش

عبدالرضا هلالی - Abdorreza Halali

عبدالرضا هلالی - Abdorreza Halali

هنرستان رشته نقشه کشی ساختمان خوانده است و دو ترم نیز در دانشگاه حقوق قضایی خواند ولی در نهایت انصراف داد و کلا تحصیل را رها کرد.

خانواده

ما چهار تا خواهر و برادر هستیم که من سومین فرزند هستم ، دو برادر و یک خواهر دارم ، برادرانم کارشان آزاد هست و در فضای روضه و هیئت نیستند و محرم و صفر اگر مراسمی باشد شرکت می کنند.

عکس دوران خدمت عبدالرضا هلالی

عکس دوران خدمت عبدالرضا هلالی

وضعیت ازدواج و همسر عبدالرضا هلالی

گفته می شود متاهل است و دارای دو فرزند دختر می باشد و در تهرانپارس سکونت دارد.

عبدالرضا هلالی و دخترانش

عبدالرضا هلالی و دخترانش

شناسنامه و تهران

شناسنامه ام را به خاطر مدرسه رفتن یک مقدار به عقب کشیدند و ماه شهریور نوشته اند ، در آن زمان ما در خرمشهر جنگ زده بودیم و شناسنامه ام را در تهران گرفتم.

فراری از مدرسه

من بچه فوق العاده شیطون ، درس نخون ، فراری از مدرسه و عاشق فوتبال بودم به اندازه ای که تا معلم سرش رو به طرف تخته برمیگردوند من از پنجره فرار می کردم و تو حیاط سراغ فوتبال بازی کردن میرفتم.

عبدالرضا هلالی

شروع فعالیت مداحی

یک روز در کوچه مان فوتبال بازی می کردیم که دیدم یه آقای خوش قیافه و محاسن دار ایستاده و بازی ما رو نگاه می کنه ، من هم قیچی میزدم ، فوتبال بازی می کردم که ایشان جلو اومد و گفت شما فوتبالت خیلی خوبه ، خوب بازی می کنی ، من هم گفتم شما بچه محل ما نیستید اینجا چیکار می کنید؟

گفت که هیئت ما در محله شما برگزار میشه و من رو به جلساتشان دعوت کرد این مداح عباس صابری بود ، اولین جرقه مذهبی شدن و هیئت رفتن همونجا خورده شد ، آن زمان من 12 سالم بود و بعد از شهادت عباس صابری اینقدر ایشان رو دوست داشتم که خودم رفتم در هیئت و شروع به روضه خواندن و سینه زنی کردم.

عبدالرضا هلالی

اشعار مداحی

آن زمان مثل الآن کتاب چاپ نمی شد و اشعار و سبک ها بدین شکل نبود.

من هم که چیزی بلد نبودم مجبور شدم برای یادگرفتن اشعار به جلسات حاج منصور ارضی برم در جلسات حاج منصور می نشستم و از دور گوش می دادم ، شعرها رو می نوشتم و آداب رو یاد می گرفتم.

شهرت

تا قبل از سال 1379 تنها اهالی منطقه میدان خراسان تهران او را به عنوان مداحی جوان می شناختند ، اما از سال 1382 با برپایی هیئت الرضا نام او نیز به عنوان مداحان سرشناس اضافه شد.

عبدالرضا هلالی و مجید افشاری

عبدالرضا هلالی و مجید افشاری

انتشار فیلم خصوصی

اواخر مرداد ماه سال 1385 یک فیلم کوتاه 10 ثانیه ای در برخی سایت های اینترنتی پخش شد که هلالی را در حال قلیان کشیدن نشان می داد در حرکت دوربین ، معلوم می شود که زنی نیز همراه هلالی در اتاق است .

زن ، که چهره او به خوبی قابل رویت نبود و یک دست لباس شب با آستین رکابی به تن داشت.

در مقابل ، برخی اخبار ، حاکی از آن است که زن جنجالی این فیلم 10 ثانیه همسر دوم هلالی است ، در همین حال بازتاب به نقل از هلالی نوشت : فیلم را برادر همسرم با استفاده از تلفن همراه خود گرفت و زمانی که گوشی خود را برای تعمیر داده بود ، متاسفانه یکی از کارکنان تعمیرگاه اقدام به سرقت فیلم کرده است.

با وجود انتشار همچین فیلمی او دوباره به میادین نوحه خوانی بازگشت.

رفقای خواننده

اهل کنسرت نیستم اما با اکثر خواننده ها دوست هستم و گاهاً صداشان را شنیدم ، با آقای بنیامین بهادری ، حامد زمانی و خیلی از ورزشکاران و بازیگران در ارتباطم.

عبدالرضا هلالی و حسام نواب صفوی

عبدالرضا هلالی و حسام نواب صفوی

اهل رمان و پرسپولیسی

قبلاً رمان خیلی زیاد میخواندم اما الآن به کتاب های تاریخی و اسلامی بیشتر علاقه مندم. داستان های کوتاه چخوف ، داستایوفسکی ، هفت رمان بزرگ دنیا ، سرخ و سیاه استاندال ، ابلوموف و خیلی کتاب های دیگر را خوانده ام.

ورزشی هستم و به شدت پرسپولیسی ام .

انتخابات ریاست جمهوری

در انتخابات ریاست جمهوری سال 1396 هلالی ابتدا از محمدباقر قالیباف و پس از کناره گیری او از سید ابراهیم رئیسی حمایت کرد.

عبدالرضا هلالی و ابراهیم رئیسی

عبدالرضا هلالی و ابراهیم رئیسی

شغل دوم

چند شغل دیگر هم دارم ، گفته اند نگویم! (خنده) کارم آزاد است و در کار چوب هستم.

دغدغه ها

نگرانی من این است که عوض اینکه ما محبین اهل بیت علی خو باشیم بیشتر علی گو هستیم ، چه بسیار علی گو که به اندازه پر کاهی از خوی علی بهره نبرده اند!

عبدالرضا هلالی

سفر

بیشتر زیارت را دوست دارم و حرم امام رضا پناه همه شیعیان و محبان اهل بیت است و طبیعی است که زیارت امام رضا (ع) را خیلی دوست دارم.

بازداشت

هلالی در تابستان 1396 به همراه روح الله بهمنی بازداشت شد. در اینترنت منتشر شد که اتهام آن ها «ارتباط با یک زن کارمند سفارت فرانسه» و همچنین «جاسوسی برای اسرائیل» بوده ولی غلامحسین محسنی اژه ای ، معاون اول وقت قوه قضاییه در یکشنبه 8 مرداد از جزئیات پرونده آنان اعلام بی اطلاعی و اظهار کرد که «او طرفداران زیادی دارد و سبک خواندنش ملایم و همراه با سوز ، و نیز مورد پسند مداحان دیگر است.»

عبدالرضا هلالی


آثار

 • رفیقم حسین ، به همراه حامد زمانی
 • ای شاه حریم غصه و غم_محرم1386
 • یه عالمه گریه به روضه بدهکارم
 • ماه روی نیزه ها
 • یه دیوونه که حالشو خدا میدونه
 • به علی دلبستم عشقو فهمیدم
 • ماه روی نیزه ها

عبدالرضا هلالی


منابع : نم نمک | عبدالرضا هلالی اینستاگرام/ عبدالرضا هلالی فیسبوک/ ufnhgvqh ighgd/صفحه شخصی عبدالرضا هلالی/عبدالرضا هلالی ویکی پدیا/ عبدالرضا هلالی تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
84%

نظر دادن