ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه با بیوگرافی کامل مرتضی کاظمیان مجری و گوینده شبکه ماهواره ای ضد انقلاب ایران اینترنشنال به همراه عکس های خانوادگی و شخصی مرتضی کاظمیان با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه مرتضی کاظمیان و همسرش(Morteza Kazemian)

  • نام اصلی : مرتضی کاظمیان
  • متولد : 1349 مشهد
  • زمینه فعالیت : روزنامه نگاری
  • پیشه : روزنامه نگار ، نویسنده ، مجری و گوینده
  • مدرک تحصیلی : دکتری علوم سیاسی
  • سالهای فعالیت :
  • قد :
  • همسر : فهیمه ملتی

بیوگرافی کامل مرتضی کاظمیان

مرتضی کاظمیان متولد 1349 در مشهد ، روزنامه نگار ، نویسنده و فعال سیاسی ، عضو شورای فعالان ملی مذهبی اهل ایران ، ساکن پاریس است.بیوگرافی مرتضی کاظمیان مجری ایران اینترنشنال و همسرشبیوگرافی مرتضی کاظمیان مجری ایران اینترنشنال و همسرش

مرتضی کاظمیان - Morteza Kazemian

مرتضی کاظمیان - Morteza Kazemian

وی دانش آموخته دکترای علوم سیاسی است.

کاظمیان در روزنامه ها و نشریات مختلفی همچون جامعه ، توس ، خرداد ، فتح ، اعتماد ، اعتماد ملی ، سرمایه ، یاس نو ، آفتاب ، نامه ، میهن و سایت های جرس (جنبش راه سبز) و روز آنلاین به عنوان روزنامه نگار ، عضو شورای سردبیری و نویسنده یادداشت و گزارش سیاسی فعالیت کرده است. او همچنین از نویسندگان و تحلیل گران بی بی سی فارسی و رادیو فردا بوده و در حال حاضر عضو تحریریه ایران اینترنشنال است.

وضعیت ازدواج و همسر مرتضی کاظمیان

او سالها پیش با فهیمه ملتی دختر احمد ملتی ازدواج کرده و متاهل است.

عکس های اینستاگرام مرتضی کاظمیان

عکس های اینستاگرام مرتضی کاظمیان

اهداف شبکه ایران اینترنشنال

ایران اینترنشنال (Iran International) یک شبکه تلویزیون ماهواره ای ، کانال رادیویی و وب سایت خبری به زبان فارسی مستقر در لندن است که بر پخش اخبار و برنامه های سیاسی و اجتماعی مربوط به ایران تمرکز دارد.

شبکه های ماهواره ای همچون ایران اینترنشنال سعی در انتشار اخبار و سیاه نمایی از وضعیت موجود ایران و تشویش افکار عمومی بر ضد انقلاب و جمهوری اسلامی دارند.

برنامه های شبکه ایران اینتر نشنال

برنامه های امروز ، تیتر اول با نیوشا صارمی ، و چشم انداز از جمله برنامه های خبری-تحلیلی و آخر هفته با صادق صبا و هت تریک با مزدک میرزایی به ترتیب از جمله برنامه های فرهنگی-هنری و ورزشی آن هستند.

تامین بودجه

نحوه تأمین بودجه شبکه ، شفاف نیست. به نوشته روزنامه های گاردین و وال استریت جورنال ، ایران اینترنشنال به صورت غیرمستقیم از سوی دربار عربستان سعودی تأمین مالی می شود. اما خود شبکه این ادعاها را تکذیب کرده و مدعی داشتن مالک خصوصی ، استقلال تحریریه و عملکرد حرفه ای بر مبنای اصول و اخلاق روزنامه نگاری است.


منابع : نم نمک | مرتضی کاظمیان اینستاگرام/ مرتضی کاظمیان فیسبوک/ lvjqd ;hzldhk/صفحه شخصی مرتضی کاظمیان/مرتضی کاظمیان ویکی پدیا/ مرتضی کاظمیان تلگرام

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نظر دادن