ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل مصطفی امامی مجری صداوسیما به همراه عکس های خانوادگی و شخصی مصطفی امامی و بیوگرافی ریحانه افشار همسر مصطفی امامی و نام مجری توهین کننده به یحیی گل محمدی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه مصطفی امامی و همسرش(Mostafa Emami)

  • نام اصلی : مصطفی امامی
  • متولد : 28 اردیبهشت 1369 تهران
  • زمینه فعالیت : تلویزیون
  • پیشه : مجری
  • مدرک تحصیلی : رشته ارتباطات
  • سال های فعالیت : 1386 تاکنون
  • قد : 180 سانتیمتر
  • همسر : ریحانه افشار

بیوگرافی کامل مصطفی امامی

مصطفی امامی متولد 28 اردیبهشت 1369 در تهران ، مجری تلویزیون ایران است.بیوگرافی مصطفی امامی مجری و همسر و فرزندانشبیوگرافی مصطفی امامی مجری و همسر و فرزندانش

مصطفی امامی - Mostafa Emami

مصطفی امامی - Mostafa Emami

تحصیلکرده رشته ارتباطات می باشد خیلی ها به خاطر توهین زننده اش به یحیی گل محمدی او را می شناسند.

خانواده و شغل پدر

مصطفی امامی بعنوان فرزند دوم در یک خانواده چهار نفره بزرگ شده است و تنها یک خواهر بزرگتر از خود بنام «زهرا» دارد و پدرش حجره خشکبار (آجیلی) دارد.

پدر و مادر و خواهر مصطفی امامی

پدر و مادر و خواهر مصطفی امامی

شروع فعالیت

مصطفی امامی بصورت جدی فعالیت خود را از سال 1386 بعنوان خبرنگار حوزه موسیقی و سینما از رسانه های مکتوب با تمرکز بر روی گفتگو شروع کرد.

مدت ها برای روزنامه هایی چون «تماشا» ، «دیده بان» و «تماشاگران» کار گفتگو با چهره ها را انجام می داد و این مسئولیت را در زمان سربازی خود نیز ادامه میداد.

دوره های بازیگری

دوره های بازیگری را گذرانده ام و در زمینه فن بیان در کلاس های آقای میکائیل شهرستانی حضور یافته ام اما در کلاس های اجرا شرکت نکرده ام.

مصطفی امامی مجری جنجالی

مصطفی امامی مجری جنجالی

همکاری با علی ضیا

در ادامه فعالیت بعنوان گزارشگر پشت صحنه با برنامه های موفق علی ضیا چون «نبش جنت آباد» و «بعضی ها» که بسیار موفق بود همکاری اشت.

مجری تی وی پلاس

امامی بصورت حرفه ای کار اجرا و گویندگی را از سال 1393 با تلویزیون اینترنتی تی وی پلاس در کنار حمید فراهانی شروع کرد.

گفتگوهای این دو با هنرمندان خیلی زود این برند را سر زبان ها انداخت و برای خودشان نیز شهرت زیادی در فضای مجازی ایجاد کرد.

مصطفی امامی و مادرش

مصطفی امامی و مادرش

از پشت دوربین به جلوی دوربین

وقتی کار برنامه سازی در فضای اینترنتی را شروع کردم ، بنا بر این بود که من جلوی دوربین نروم ، آن روزها از تصویر خودم جلوی دوربین خوشم نمی آمد.

با اصرار یکی از دوستان با این شرط که اگر نخواستم به پشت دوربین برگردم ، یک برنامه اجرای کنسرت اجرا کردم و جلوی دوربین را پسندیدم و ماندگار شدم.

همکاری با احسان علیخانی

سال 1395 در ویژه برنامه نوروی احسان علیخانی در پشت صحنه حضور داشت و خودش از آنروز بعنوان سخت ترین اسفند عمرش یاد می کند.

او سپس در قامت کارگردان مسابقه «آقای آتش نشان» را برای شبکه پنج ساخت که او را نامزد بهترین کارگردانی مسابقه میدانی در جشنواره جام جم کرد.

مصطفی امامی و محسن کیایی

مصطفی امامی و محسن کیایی

جدایی از تی وی پلاس تا کاکتوس

امامی در نهایت بخاطر اختلاف در مدیریت شبکه تی وی پلاس از آنها جدا شد و برنامه گفتگو محور مستقل خود بنام «کاکتوس» را از شبکه آپارات پخش کرد.

از شما و آی فیلم تا پنج ستاره

در سال 1397 توسط مصطفی هیودی (تهیه کننده) پیشنهاد اجرا در قاب تلویزیون را دریافت کرد و به این ترتیب با برنامه «شما و آی فیلم» وارد شبکه ای فیلم شد.

او چند ماه بعد در قامت کارگردان مسابقه موفق «پنج ستاره» را با اجرای حمید گودرزی برای شبکه تهران ساخت و سپس کارگردان برنامه «اختیاریه» بود.

عکس های اینستاگرام مصطفی امامی

عکس های اینستاگرام مصطفی امامی

روحیه مطالبه گری دارم

من کلا روحیه پرسشگری و مطالبه گری را دوست دارم ، شاید در شروع کار خبرنگاری ، دیدن سلبریتی ها و چهره ها از نزدیک برایم جذابیت داشتم اما هیجان اولیه از بین رفت و فضا شکل دیگری برایم پیدا کرد.

نمودار در شبکه چهار

امامی در ادامه فعالیت اش اجرای برنامه «نمودار» شبکه چهار که فضای علمی ، سیاسی و اجتماعی داشت را برعهده گرفت که آنجا هم بسیار موفق ظاهر شد.

زندگی شخصی مصطفی امامی

زندگی شخصی مصطفی امامی

از شهر زیبا تا سلام تهران

در ماه رمضان 1400 اجرای برنامه «شهر زیبا» را برعهده گرفت تا اینکه از تابستان همین سال اجرای برنامه «سلام تهران» شبکه پنج را برعهده گرفت.

البته آقای مجری تجربه اجرا در رادیو را هم دارد.

وضعیت ازدواج و همسر مصطفی امامی

مصطفی امامی روز 12 اردیبهشت 1400 در ویزه برنامه برنامه «هیوا» در حرم امام حسین (ع) مراسم ازدواج خود با خانم ریحانه افشار را برگزار کرد.

اینزوج در تیرماه 1402 صاحب یک دختر شدند.

مصطفی امامی و همسرش ریحانه افشار

مصطفی امامی و همسرش ریحانه افشار

الگوبرداری از رشیدپور

وقتی کار اجرا برای من جدی شد ، سراغ تحصیلات تکمیلی در رشته ارتباطات در دانشگاه رفتم ، سبک مورد علاقه من در اجرا هاردتاک است به همین دلیل هم همه فصل های برنامه رضا رشیدپور را دوباره تماشا کردم.

برای الگو و ایده گرفتن برنامه های خارجی را می بینم ، سعی می کنم کتاب هایی هم در حوزه های مختلف بخوانم تا فضای ذهنیم به خوبی شکل بگیرد.

رفتارهای خارج از عرف

خبرگزاری تسنیم در گزارشی با حمله به این مجری جوان ، اجرای او را رفتارهای خارج از عرف و اصطلاحا زرد عنوان کرد و از مدیریت تلویزیون خواست مجریان مستعد آموزش دیده روی آنتن بروند.

عکس اینستاگرامی مصطفی امامی

عکس اینستاگرامی مصطفی امامی

توهین به یحیی گل محمدی

در یکی از این برنامه ها که چهره ای جوان آن را اجرا می کرد ، در بخشی بازی اسم و فامیل برگزار شد و هنگام بازی او در قسمت نوشتن اشیاء به طرز ناباورانه ای ناگهان گفت : «یحیی پلاستیکی!»

هرچند مجری برنامه سعی کرد منظور خود را از «یحیی پلاستیکی» توضیح دهد و بگوید که منظورش عروسک های پلاستیکی از چهره های فوتبالی بوده است ، اما به نظر می رسد این توجیه ها هم فایده ای نداشت.

عکس های شخصی مصطفی امامی

عکس های شخصی مصطفی امامی


منابع : نم نمک | مصطفی امامی اینستاگرام/ مصطفی امامی فیسبوک/ /صفحه شخصی مصطفی امامی/مصطفی امامی ویکی پدیا/ مصطفی امامی تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
100%

نظر دادن