ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل نیکی محجوب مجری و گوینده شبکه ماهواره ای ضد انقلاب ایران اینترنشنال به همراه عکس های خانوادگی و شخصی نیکی محجوب با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه نیکی محجوب و همسرش(Niki Mahjoob)

  • نام اصلی : نیکی محجوب
  • متولد : 23 آبان 1358 تهران
  • زمینه فعالیت : گویندگی و اجرا
  • پیشه : مجری و گوینده
  • مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
  • سالهای فعالیت : 1383 تاکنون
  • قد : 164 سانتیمتر

بیوگرافی کامل نیکی محجوب

نیکی محجوب متولد 23 آبان 1358 در تهران مجری و گوینده ایرانی شبکه ضد انقلاب ایران اینترنشنال است.بیوگرافی نیکی محجوب مجری ایران اینترنشنال و همسرشبیوگرافی نیکی محجوب مجری ایران اینترنشنال و همسرش

نیکی محجوب - Niki Mahjoob

نیکی محجوب - Niki Mahjoob

کارشناسی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی و همچنین دکتری علوم اجتماعی و رفتارشناسی از دانشگاه گوتنبرگ سوئد است و یک برادر دندانپزشک دارد.

ایران اینترنشنال و بی بی سی فارسی

محجوب مدیر اجرایی تحریریه Iran International و سر دبیر دوم تحریریه BBC Persian است.

عکس های شخصی نیکی محجوب

عکس های شخصی نیکی محجوب

وضعیت ازدواج و همسر نیکی محجوب

نیکی محجوب ازدواج کرده و دارای یک فرزند دختر و یک پسر است و همسرش در روزنامه تایمز سردبیر اجتماعی بین الملل و دکتری حقوق بین الملل عمومی از دانشگاه لندن اخذ کرده اند.

نیکی محجوب و فرداد فرحزاد

نیکی محجوب و فرداد فرحزاد

اهداف شبکه ایران اینترنشنال

ایران اینترنشنال (Iran International) یک شبکه تلویزیون ماهواره ای ، کانال رادیویی و وب سایت خبری به زبان فارسی مستقر در لندن است که بر پخش اخبار و برنامه های سیاسی و اجتماعی مربوط به ایران تمرکز دارد.

شبکه های ماهواره ای همچون ایران اینترنشنال سعی در انتشار اخبار و سیاه نمایی از وضعیت موجود ایران و تشویش افکار عمومی بر ضد انقلاب و جمهوری اسلامی دارند.

عکس های شخصی نیکی محجوب

عکس های شخصی نیکی محجوب

برنامه های شبکه ایران اینتر نشنال

برنامه های امروز ، تیتر اول با نیوشا صارمی ، و چشم انداز از جمله برنامه های خبری-تحلیلی و آخر هفته با صادق صبا و هت تریک با مزدک میرزایی به ترتیب از جمله برنامه های فرهنگی-هنری و ورزشی آن هستند.

عکس های اینستاگرام نیکی محجوب

عکس های اینستاگرام نیکی محجوب

تامین بودجه

نحوه تأمین بودجه شبکه ، شفاف نیست. به نوشته روزنامه های گاردین و وال استریت جورنال ، ایران اینترنشنال به صورت غیرمستقیم از سوی دربار عربستان سعودی تأمین مالی می شود. اما خود شبکه این ادعاها را تکذیب کرده و مدعی داشتن مالک خصوصی ، استقلال تحریریه و عملکرد حرفه ای بر مبنای اصول و اخلاق روزنامه نگاری است.

نیکی محجوب و سگش

نیکی محجوب و سگش


منابع : نم نمک | نیکی محجوب اینستاگرام/ نیکی محجوب فیسبوک/kd;d lp[,f/ صفحه شخصی نیکی محجوب/نیکی محجوب ویکی پدیا/ نیکی محجوب تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(17 رای)
53%

نظر دادن