در ادامه با بیوگرافی کامل نیکی محجوب مجری و گوینده شبکه ماهواره ای ضد انقلاب ایران اینترنشنال به همراه عکس های خانوادگی و شخصی نیکی محجوب با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه نیکی محجوب و همسرش(Niki Mahjoob)

  • نام اصلی : نیکی محجوب
  • متولد : 23 آبان 1358 تهران
  • زمینه فعالیت : گویندگی و اجرا
  • پیشه : مجری و گوینده
  • مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
  • سالهای فعالیت : 1383 تاکنون
  • قد : 164 سانتیمتر

بیوگرافی کامل نیکی محجوب

نیکی محجوب متولد 23 آبان 1358 در تهران مجری و گوینده ایرانی شبکه ضد انقلاب ایران اینترنشنال است.بیوگرافی نیکی محجوب مجری ایران اینترنشنال و همسرشبیوگرافی نیکی محجوب مجری ایران اینترنشنال و همسرش

نیکی محجوب - Niki Mahjoob

نیکی محجوب - Niki Mahjoob

کارشناسی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی و همچنین دکتری علوم اجتماعی و رفتارشناسی از دانشگاه گوتنبرگ سوئد است و یک برادر دندانپزشک دارد.

ایران اینترنشنال و بی بی سی فارسی

محجوب مدیر اجرایی تحریریه Iran International و سر دبیر دوم تحریریه BBC Persian است.

عکس های شخصی نیکی محجوب

عکس های شخصی نیکی محجوب

وضعیت ازدواج و همسر نیکی محجوب

نیکی محجوب ازدواج کرده و دارای یک فرزند دختر و یک پسر است و همسرش در روزنامه تایمز سردبیر اجتماعی بین الملل و دکتری حقوق بین الملل عمومی از دانشگاه لندن اخذ کرده اند.

نیکی محجوب و فرداد فرحزاد

نیکی محجوب و فرداد فرحزاد

اهداف شبکه ایران اینترنشنال

ایران اینترنشنال (Iran International) یک شبکه تلویزیون ماهواره ای ، کانال رادیویی و وب سایت خبری به زبان فارسی مستقر در لندن است که بر پخش اخبار و برنامه های سیاسی و اجتماعی مربوط به ایران تمرکز دارد.

شبکه های ماهواره ای همچون ایران اینترنشنال سعی در انتشار اخبار و سیاه نمایی از وضعیت موجود ایران و تشویش افکار عمومی بر ضد انقلاب و جمهوری اسلامی دارند.

عکس های شخصی نیکی محجوب

عکس های شخصی نیکی محجوب

برنامه های شبکه ایران اینتر نشنال

برنامه های امروز ، تیتر اول با نیوشا صارمی ، و چشم انداز از جمله برنامه های خبری-تحلیلی و آخر هفته با صادق صبا و هت تریک با مزدک میرزایی به ترتیب از جمله برنامه های فرهنگی-هنری و ورزشی آن هستند.

عکس های اینستاگرام نیکی محجوب

عکس های اینستاگرام نیکی محجوب

تامین بودجه

نحوه تأمین بودجه شبکه ، شفاف نیست. به نوشته روزنامه های گاردین و وال استریت جورنال ، ایران اینترنشنال به صورت غیرمستقیم از سوی دربار عربستان سعودی تأمین مالی می شود. اما خود شبکه این ادعاها را تکذیب کرده و مدعی داشتن مالک خصوصی ، استقلال تحریریه و عملکرد حرفه ای بر مبنای اصول و اخلاق روزنامه نگاری است.

نیکی محجوب و سگش

نیکی محجوب و سگش


منابع : نم نمک | نیکی محجوب اینستاگرام/ نیکی محجوب فیسبوک/kd;d lp[,f/ صفحه شخصی نیکی محجوب/نیکی محجوب ویکی پدیا/ نیکی محجوب تلگرام

این مطلب مفید بود؟
(7 رای)
54.2%

نظرات کاربران بروز رسانی

05
سلام ، من فقط یک سوال دارم چرا کسی نظری نذاشته ، البته بعید میدونم نذاشته باشن ، منتها شما منتشر نکردین ، البته من بشما خرده ای نمیگیرم چون خودم هم فعالیت رسانه ای دارم و نویسنده هستم ، و اینو بارها در پاسخ عزیزانی که ما رو متهم به عدم بی طرفی میکنن هم گفتم تو کشور ما بخش نطرات بی معنا هست چون زمانی این بخش دارای ارزش هست که بشه همه نقدها رو چه مثبت و چه منفس منتشر کرد امکانی که ماها نداریم و فقط میتونیم یکسری پیامها و نظرات رو بزاریم و گرنه باید منتظر تبعات و پیگرد بعدش هم باشیم
مثلا در مورد این شبکه هرچقدر هم که آقای عباسی سرمایه گذاری کنه بعید میدونم یک صدم بودجه صدا و سیمای ما رو داشته باشن از طرفی حمایت های دولتی و انحصاری بودن فضای داخلی رو هم در نظر بگیرین طیف گسترده هنرمندانی که سیمای ملی در اختیار داره و لوکیشین ها استودیو ها و ........ و امکانات دیگه ای رو هم که داره رو شما در نظر بگیرید بعد یک نظر سنجی بکنید ببینید کدام موفق تره ؟ موضوع دردناک اینجاست با این همه امکانات و بودجه میره و از برنامه های من و تویی که خیلی محبوب هستن مثل بفرماییدشام یک کپی بسیار بی کیفیت و نازل درست میکنه برای پخش میدونید چرا ؟ چون برنامه ساز و مدیریت تولید محتوا ندارن ، چون شبکه من و تو با اکیپ ۴۰ یا ۵۰ نفره که هم نقش بازیگر رو دارن ، هم مجری ، هم گزارشگر ، هم خبرنگار و هم مترجم و هم صدا پیشه بخوبی موفق شده حریف قدری مثل صدا و سیما رو با صدها هزار کارمند و عوامل رو زمین بزنه چرا ؟ چون بخوبی از تمام پتانسیل عواملش استفاده میکنه و هیچ انرژی پرت نمیشه و هر کس اونجایی حضور داره که باید داشته باشه

البته من سعی کردم نظر رو طوری بنویسم که از جالت انتقادی فراتر نره که قابلیت انتشار رو داشته باشه هرچند که نظر مدیر سایت هم برام محترم و البته اولویت است
1400-04-03 14:46
پاسخ دادن
00
من هم با همکار عزیز خانم گلرو بسیار موافق هستم ودرضمن شوربختانه شبکهmanotoفقط شده یک تخته پرش وپرتاپ و بجزچند نفر که بلد کار هستند عجیب هست الباقی که مثلا تحصیلکرده هستند واقعا دوره مجری گری و روزنامه نگاری ولو ارشد یکساله را ندیده اند.
کیوان عباسی ومرجان عباسی هم که قبلا با وامهای کلان جذب ایرانیها میکردند جز چند نفر مثل ندا جناب آزاده رفیعی آزاده شفیعی پور دکتر سیما غیاثی و...که بواقع ثروتمند و تهیه کننده و تجمیع کننده اسپانسر هستند بمانند پریسا شیرازی یا ساوجی اگر یک نگاه کوتاه بیومتریک کنید متوجه می شوید که حتی بهترین افراد حرفه ایی از این شبکه رخت بسته و رفته اند وبشرط اخد 50-80%کل کپی رایت و کمیسیون امکان نداره برنامه ایی را بسازند یا کار کنند...بهرحال برای یک هفته300-409£ درلندن که در ولز و اسکاتلند هم یک اتاق20متری رانمی توانید اجاره کنید چه برسه به زندگی....
manoto tvبی نهایت افت کرده و AKFAMسازمان بین النلل مخابراتی و شبکه های ماهوارایی را را سرچ کنید متوجه میشوید که حتی از صدا وسبما ایران هم 4سال عست افت شدید بیننده دارد گرچه مردم ایران رکوردار اخبار داخل وخارجی در آسیا پاسفیک هستند.
1400-04-10 02:05
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.