ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، خلاصه داستان فیلم نرگس مست و بازیگران فیلم نرگس مست و اسامی بازیگران فیلم نرگس مست و عکس پشت صحنه فیلم نرگس مست و بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی نرگس مست و حواشی فیلم نرگس مست و عوامل ساخت فیلم نرگس مست را در نم نمک ببینید.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران فیلم نرگس مست

فیلم سینمایی نرگس مست به کارگردانی و نویسندگی سید جلال الدین دری و تهیه کنندگی عبدالله اسفندیاری سال 95 ساخته شده است.بیوگرافی بازیگران فیلم نرگس مست و داستان آن + عواملبیوگرافی بازیگران فیلم نرگس مست و داستان آن + عوامل

نرگس مست اولین تجربه بلند سینمایی دری است. او پیش از این سابقه کارگردانی سریال کپی برابر اصل را داشته و بیشتر به عنوان فیلمنامه نویس فعالیت داشته است.

مهدی پاکدل و میترا حجار در نرگس مست

مهدی پاکدل و میترا حجار در نرگس مست

داستان

این فیلم داستان یک سازنده قدیمی تار است که در خانه اش با گروه جوانی که تمرین موسیقی می کنند ، مراوده دارد. او در فضای ذهنی خودش استادان موسیقی ایران را گاه به جای آن ها تصور می کند و ما ترانه های ماندگار فارسی را از آن استادان می شنویم.

میترا حجار

میترا حجار در فیلم سینمایی نرگس مست

بازیگران فیلم نرگس مست

مهدی پاکدل و سعید پورصمیمی در نرگس مست

مهدی پاکدل و سعید پورصمیمی در نرگس مست

عوامل

کارگردان : سید جلال الدین دری ، تهیه کننده : عبدالله اسفندیاری ، نویسنده : سید جلال الدین دری ، فیلم بردار : رضا شیخی ، تدوین : نازنین مفخم

میترا حجار و سعید پورصمیمی در نرگس مست

میترا حجار و سعید پورصمیمی در نرگس مست

میترا حجار و مهدی پاکدل

فیلم نرگس مست با بازی میترا حجار و مهدی پاکدل

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نظر دادن