ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، سریال های محرمی و بازیگران سریال های محرمی و بازیگر زن سریال های محرمی و بازیگر مرد سریال های محرمی و نقشهای مجموعه های تلویزیون ماه محرم و شخصیت های ماندگار سریال های محرمی و محبوب ترین شخصیت ها در سریال های محرمی و سریال های محرمی را در نم نمک ببینید.

بازیگران شخصیت های محبوب سریال های محرمی

یکی از پربیننده ترین و ماندگارترین سریال های تلویزیون ، سریال های مناسبتی هستند که هر ساله در مناسبت هایی چون محرم و ماه رمضان روی آنتن میروند.بازیگران شخصیت های محبوب سریال های محرمیبازیگران شخصیت های محبوب سریال های محرمی

سریال های محرمی یکی از ماندگارترین سریال هایی هستند که در طول سالها از شبکه های مختلف تلویزیون پخش شده و اغلب در خاطر مردم ماندگار شده اند. شخصیت های اصلی قصه سریال های محرمی از آن دست کاراکترها هستند که تا سالیان سال در ذهن و خاطر مردم می مانند.

در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نم نمک به چند تن از ماندگارترین شخصیت های سریال های محرمی اشاره خواهیم کرد.

نقش های ماندگار در سریال های محرمی

از میان سریال های محرمی پخش شده در طول چند سال اخیر تلویزیون برخی مانند مختارنامه ، شب دهم ، معصومیت از دست رفته و... بیشتر در خاطر مخاطب ماندگار شد و به همین دلیل شخصیت های این سریال ها هم بیشتر مورد توجه قرار گرفتند.

فریبرز عرب نیا شخصیت ماندگار مختارنامه

سریال مختارنامه به کارگردانی داوود میرباقری سال 1389 از شبکه یک سیما پخش شد و روایتگر داستانی از قیام مختار ثقفی برای خونخواهی امام حسین(ع) بود.

این سریال از ماندگارترین سریال های محرمی در تلویزیون است که چندین سال پیاپی است که در شب های ماه محرم از شبکه های مختلف تلویزیون پخش میشود و هنوز هم جزو پربیننده ترین های تلویزیون است و شخصیت های این سریال جزو ماندگارترین ها هستند.

یکی از ماندگارترین شخصیت های سریال محرمی متعلق به فریبرز عرب نیا بازیگر نقش مختار است که بازی در این سریال نقطه عطفی در کارنامه بازیگری او محسوب میشود.

فریبرز عرب نیا بازیگر نقش مختار

فریبرز عرب نیا بازیگر نقش مختار

حسین یاری و کتایون ریاحی در شب دهم

یکی دیگر از سریال های محرمی ماندگار تلویزیون سریال شب دهم به کارگردانی حسن فتحی است که محرم سال 1381 از شبکه یک سیما پخش شد.

این سریال که داستانی عاشقانه را در دل تاریخ به تصویر میکشید با بازی درخشان بازیگران سرشناسش همراه بود اما از میان بازیگران سریال ، شخصیت حسین یاری و کتایون ریاحی در نقش های حیدر و فخزالزمان بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

حسین یاری و کتایون ریاحی شخصیت های ماندگار این سریال محرمی بودند که در نقش هایشان خوش درخشیدند و با گذشت سالها از پخش این سریال باز هم جزو ماندگارترین ها محسوب میشوند.

حسین یاری و کتایون ریاحی در شب دهم

حسین یاری و کتایون ریاحی در شب دهم

امین تارخ و سارا خوئینی ها در معصومیت از دست رفته

سریال معصومیت از دست رفته به کارگردانی داوود میرباقری محرم سال 82 روی آنتن شبکه سه سیما رفت و به یکی از سریال های پربیننده و ماندگار تلویزیون تبدیل شد.

بازیگران سرشناس زیادی در سریال معصومیت از دست رفته به ایفای نقش پرداختند و بازی های آنها مورد توجه قرار گرفت که از جمله آنها میتوان به بازی امین تارخ ، سارا خوئینی ها ، فریبا کوثری ، داریوش فرهنگ ، رضا رویگری ، امین زندگانی ، حدیث فولادوند و... اشاره کرد.

امین تارخ بازیگر نقش شوذب در سریال معصومیت از دست رفته یکی از شخصیت های سریال های محرمی است که در کنار بازی تحسین برانگیز سارا خوئینی ها در نقش زنی عشوه گر عرب به نام حمیرا خالق ماندگارترین شخصیت های سریال های محرمی شد.

امین تارخ و سارا خوئینی ها در معصومیت از دست رفته

امین تارخ و سارا خوئینی ها در معصومیت از دست رفته

لیلا حاتمی در پریدخت

سامان مقدم سریال پریدخت را در ماه محرم سال 86 روی آنتن شبکه دو سیما برد و توانست اثر موفقی را مقابل چشمان بیننده های تلویزیون ارائه کند.

یکی از شخصیت های ماندگاری که با این سریال محرمی دیده شد لیلا حاتمی بازیگر نقش پریدخت بود که با سیمای آرام دختر یکی از تاجران شهر است و در راه تصمیم مهمی برای زندگی اش قرار دارد.

لیلا حاتمی در پریدخت

لیلا حاتمی در پریدخت

پارسا پیروزفر در سفر سبز

سریال سفر سبز ساخته محمدحسین لطیفی یکی دیگر از سریال های محرمی است که سال 81 از شبکه سه سیما پخش شد و تا سالهای سال بارها و بارها شاهد پخش تکرار آن بودیم.

پارسا پیروزفر بازیگر جوان دنیای هنر یکی از شخصیت های ماندگار این سریال محرمی بود که در کنار اساتید بازیگری چون امین تارخ ، محمدرضا شریفی نیا ، سارا خوئینی ها ، گوهر خیراندیش و... توانست اثر ماندگاری را از خود برجای گذارد.

پارسا پیروزفر در سفر سبز

پارسا پیروزفر در سفر سبز

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن