ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، مهران مدیری که در آخرین تجربه اجرا مجموعه دورهمی را روی آنتن شبکه نسیم داشت باز هم با برنامه ای جدید به آنتن این شبکه بازمیگردد و مهمان خانه های مردم میشود.

شروع برنامه شب نشینی با اجرای مهران مدیری

مهران مدیری بازیگر ، خواننده ، مجری و کارگردان کارگردان کشورمان است که این روزها با سریال هیولا در شبکه نمایش خانگی حسابی در دل مردم جا باز کرده است.برنامه شب نشینی با اجرای مهران مدیری کی پخش میشود؟برنامه شب نشینی با اجرای مهران مدیری کی پخش میشود؟

مهران مدیری که در آخرین تجربه اجرا مجموعه دورهمی را روی آنتن شبکه نسیم داشت باز هم با برنامه ای جدید به آنتن این شبکه بازمیگردد و مهمان خانه های مردم میشود.

ضبط برنامه شب نشینی مهران مدیری آغاز میشود

درحالی که چند ماه از پایان برنامه دورهمی و دوری مهران مدیری از تلویزیون میگذرد ضبط برنامه جدید مهران مدیری آغاز شد.

آغاز ضبط برنامه شب نشینی در تلویزیون

شب نشینی با مهران مدیری در تلویزیون

صفحه رسمی برنامه شب نشینی با انتشار پستی خبر از آغاز ضبط برنامه شب نشینی داد و نوشت : آغاز ضبط مجموعه شب نشینی با اجرای مهران مدیری از هفته آینده...

در ادامه این پست درباره آغاز ضبط برنامه شب نشینی ، شماره تلفن هایی برای ثبت نام حضور در برنامه اعلام شد و از علاقه مندان به حضور در این برنامه خواسته شد از امروز حوالی ساعت 11 تا 4 بعدازظهر با این شماره ها تماس بگیرند.

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی

بازگشت مهران مدیری به تلویزیون

دورهمی جدیدترین کار تلویزیونی مهران مدیری در شبکه نسیم بود که بعد از سه فصل در این شبکه به پایان رسید و مهران مدیری به دنبال تجربه ای جدید در نمایش خانگی رفت.

سریال هیولا با بازی مهران مدیری و فرهاد اصلانی

بازی مهران مدیری و فرهاد اصلانی در سریال هیولا

هیولا سریال جدید مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی است که با استقبال زیادی از سوی مخاطبان روبرو شد و مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به سریال های نمایش خانگی قرار گرفت.

شبنم مقدمی و فرهاد اصلانی در سریال هیولا

بازی شبنم مقدمی و فرهاد اصلانی در سریال هیولا

اولین قسمت سریال هیولا از 9 اردیبهشت ماه به نمایش خانگی آمد و بازیگرانی چون فرهاد اصلانی ، مهران مدیری ، شبنم مقدمی ، گوهر خیراندیش ، شیلا خداداد ، محمد بحرانی ، سیما تیرانداز ، میرطاهر مظلومی ، نیما شعبان نژاد ، عزت الله مهرآوران ، فرزین محدث ، افشین زینوری و محسن قاضی مرادی در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

  • تاریخ: سه شنبه, 15 مرداد 1398

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن