در ادامه احترام برومند در دورهمی و ماجرای ازدواج احترام برومند در دورهمی و عاشق شدن احترام برومند در دورهمی و احترام برومند مهمان دورهمی و مصاحبه با احترام برومند در برنامه دورهمی مهران مدیری را در نم نمک بخوانید.

گفتگویی شیرین با احترام برومند در دورهمی

برنامه دورهمی در تاریخ 16 خردادماه 99 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت و مهران مدیری در این برنامه میزبان احترام برومند مجری و بازیگر کشورمان بود.ماجرای ازدواج و فرزندان احترام برومند در دورهمیماجرای ازدواج و فرزندان احترام برومند در دورهمی

احترام برومند و مهران مدیری در دورهمی

احترام برومند و مهران مدیری در دورهمی

احترام برومند مجری برنامه کودک و بازیگر کشورمان همسر زنده یاد داوود رشیدی و مادر لیلی رشیدی است و در خانواده هنرمند برومند متولد شد و مرضیه و راضیه خواهران او در عرصه هنر فعال هستند.

احترام برومند مجری خاطره ساز برنامه کودک

احترام برومند مجری و بازیگر کشورمان روبروی مهران مدیری نشست و آقای مجری از خاطرات زیادی که خانم برومند برای بچه ها ساخته است گفت و از ذوقی که برای برنامه های احترام برومند در کودکی داشت صحبت کرد و این بانوی هنرمند در این خصوص گفت : من سال 46 کارم را در تلویزیون با یک برنامه هفتگی شروع کردم و کم کم که پخته تر شدم برنامه های بیشتری برای اجرا داشتم و از سال 53 برنامه های روزانه ای را برای بچه ها داشتم و خوشبختانه موفق بودیم.

این مهمان دورهمی در ادامه گفت : من در همان سالها چند کاست برای بچه ها درست کردم که خیلی خاطره انگیز شد و کاست قاصدک یکی از آنها بود که افراد خیلی خوبی در آن با من همکاری کردند.

احترام برومند و خواهرش مرضیه برومند

احترام برومند و خواهرش مرضیه برومند

احترام برومند درباره شبکه های تلویزیون گفت : ما آن زمان فقط یک شبکه داشتیم و سیاه سفید بود و سالها بعد شبکه دیگری در تلویزیون خصوصی بود که توسط تلویزیون ملی خریده شد و ما یک شبکه دیگر هم داشتیم و بسیاری از هنرمندان ما با اجرای برنامه در این شبکه مشهور شدند و به نظرم تلویزیون یکی از رسانه های موثر در خانواده است و باید دقت زیادی در برنامه ها شود و این درست نیست که برنامه های مخصوص کودکان ساعت های پایانی شب پخش شود.

خانواده هنرمند احترام برومند

مهران مدیری درباره خانواده هنرمند احترام برومند پرسید که گفت : زندگی در یک خانواده هنرمند هم زیباست و هم پر از اتفاقات خوب و چالش برانگیز اما گاهی هم سخت ، مرضیه و راضیه هر کدام 5 سالی از من کوچک تر هستند و بعد از من وارد دنیای هنر شدند.

این بانوی هنرمند در ادامه گفت : من سال 47 با آقای داوود رشیدی ازدواج کردم و راضیه همسر بهرام شاه محمدی شد و طاهره خواهر کوچک تر من با اقای عادل بزدوده عروسک ساز کشورمان و سازنده عروسک زی زی گولو ازدواج کرد و به هر حال وقتی دورهم بودیم بحث کار هم بود.

عکسی از خانواده احترام برومند

عکسی از خانواده احترام برومند

ازدواج احترام برومند و فرزندانش

احترام برومند درباره ازدواجش با داوود رشیدی گفت : من توسط یک دوست مشترک به آقای داوود رشیدی معرفی شدم و چندین ماه معاشرت داشتیم و به ازدواج ختم شد.

مهران مدیری درباره فرزندان خانم برومند گفت : حاصل این ازدواج خانم لیلی رشیدی است که مهمان ما بود و با هم گپ زدیم و فرهاد رشیدی است که یکی از دانشمندان مهم ایرانی هستند در سوئیس که احترام برومند در ادامه این صحبت گفت : داوود همیشه عقیده داشت که باید در ایران زندگی کنیم اما مورد فرهاد استثنا بود که بخاطر امکاناتی که آنجا داشت و شرایطی که برایش رقم خورد باعث شد آنجا بماند اما از نتایج کارهای او و همکارانش در دنیا استفاده میشود و در سال 2005 یا 2006 هم یک جایزه بین المللی گرفت که برای اولین بار به یک ایرانی داده شد.

احترام برومند و همسرش داوود رشیدی

احترام برومند و همسرش داوود رشیدی

زندگی احترام برومند با داوود رشیدی

زندگی با داوود خیلی عالی بود و هیچ لحظه ای از زندگی با او خسته نمیشدی و اصلا آدم کسل کننده ای نبود و بسیار آدم شوخ طبعی بود و همیشه اطرافیان از شوخی های او تعریف میکنند و من یه کم جدی تر از داوود بودم و زندگی را کمی جدی تر میگرفتم و مدیریت داخلی خانه با من بود و بعد از اینکه من کارم را از دست دادم احساس کردم وجود من در خانه بیشتر میتواند موثر باشد.

احترام برومند در توصیف اخلاق همسرش گفت : داوود خیلی صبور بود و من هرگز نشنیدم که ناشکری کند و غر بزند و از چیزی گلایه کند و این بُعد شخصیت او خیلی برایم قابل احترام بود و آقای رشیدی همیشه من را تشویق به کار میکرد و اولین فیلمی که بازی کردم داوود به من یک کادو داد و درباره لیلی هم همینطور بود و این روحیه که هیچوقت نا امید نمیشد خیلی ارزشمند بود.

احترام برومند و دخترش لیلی رشیدی

احترام برومند و دخترش لیلی رشیدی

خاطره احترام برومند از رانندگی داوود رشیدی

مهران مدیری درباره تند رانندگی کردن زنده یاد داوود رشیدی صحبت کرد و گفت که ایشون عادت داشت که همیشه همه ماشین ها را رد کند و وقتی پلیس میگرفتشون خیلی غمگین میشدند اما نه به این دلیل که جریمه شدند بلکه بخاطر اینکه از ماشین های دیگر جا می ماندند و احترام برومند با تایید صحبت مهران مدیری گفت : راست میگویید ، ما همیشه وقتی از مسافرت برمیگشت دعوایمان میشد و داوود میگفت که تو را دیگر با خودم به مسافرت نمیبرم و حتی یکبار که از مسافرت برگشتیم قرار بود دنبال فرهاد به فرودگاه برویم و من سریع آماده شدم و وقتی پایین آمدم دیدم که رفته و من را نبرده و من هم آژانس گرفتم و رفتم و گفتم یعنی تو من را جا میذاری و میری.

این بانوی هنرمند در ادامه برنامه به سوالات متعدد مهران مدیری پاسخ داد و درباره فعالیت در سینما و بازی در فیلم های سینمایی گفت و در ادامه به هم محله ای بودن با مهران مدیری در محله دلگشا اشاره کرد و ادامه داد که بسیاری از هنرمندان و ورزشکاران در این محله به دنیا آمدند و بزرگ شدند و در ادامه درباره وضعیت سینما و تلویزیون صحبت کرد.

عکسی از جوانی احترام برومند و داوود رشیدی

عکسی از جوانی احترام برومند و داوود رشیدی

احترام برومند مهمان دورهمی را بهتر بشناسید

احترام برومند مجری و بازیگر کشورمان فروردین ماه 1326 در تهران متولد شد و فعالیت هنری را از دوران پیش از انقلاب و با اجرای برنامه های کودک آغاز کرد.

این بازیگر کشورمان در سالهای بعد از انقلاب به سمت بازیگری سوق پیدا کرد و در فیلم هایی چون دیشب باباتو دیدم آیدا ، وقتی برگشتیم ، در سکوت ، فروشنده ، طلا ، خواب زده و عروسی مردم ایفای نقش کرد.

این بانوی هنرمند همسر زنده یاد داوود رشیدی بازیگر کشورمان است و لیلی رشیدی بازیگر کشورمان دختر او است.

ماجرای ازدواج احترام برومند و داوود رشیدی مربوط به سال 47 است و این زوج هنرمند با وجود 14 سال اختلاف سنی زندگی عاشقانه ای در کنار هم داشتند.

احترام برومند در خانواده ای هنری متولد شد و مرضیه و راضیه برومند کارگردان و بازیگر کشورمان خواهران او هستند.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.