ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه گفتگو با الهه حصاری در دورهمی و علیرضا طلیسچی در دورهمی و ماجرای ازدواج الهه حصاری در دورهمی و عاشق شدن الهه حصاری در دورهمی و الهه حصاری مهمان دورهمی و مصاحبه با الهه حصاری در برنامه دورهمی مهران مدیری را در نم نمک بخوانید.

گفتگو و مصاحبه با الهه حصاری در دورهمی

مهران مدیری مجری و کارگردان دورهمی در تاریخ چهارشنبه 20 دی 96 میزبان الهه حصاری بازیگر سینما و تلویزیون و علیرضا طلیسچی خواننده موسیقی پاپ شد و در خصوص حریم شخصی گفت.ماجرای عشق ناکام الهه حصاری در برنامه دورهمیماجرای عشق ناکام الهه حصاری در برنامه دورهمی

الهه حصاری و علیرضا طلیسچی در دورهمی

الهه حصاری و علیرضا طلیسچی در دورهمی

وی با بیان تعریفی از موضوع حریم شخصی ، ادامه داد : امروزه داشتن حریم شخصی با وجود وسایل ارتباط جمعی سخت شده است.

مدیری با اشاره به گریم دختران برای ورود به استادیوم بازی های فوتبال ، بیان کرد : سرکشیدن به حریم شخصی به یک شغل تبدیل شده است. افرادی هستند که حتی با یک تار مو هم وارد حریم شخصی آدم ها می شوند.

مجری برنامه تلویزیونی دورهمی با اشاره به حادثه زلزله غرب ایران گفت : مشکلات کم آبی ، اسکان و سرما هنوز وجود دارد و نباید کمک هایمان را فراموش کنیم.

در ادامه این برنامه علیرضا طلیسچی خواننده موسیقی پاپ ، با اجرای اولین قطعه موسیقی به روی صحنه دورهمی آمد .

مدیری پس از اجرای طلیسچی ، به دشوار بودن حفظ حریم شخصی اشاره کرد و گفت : صدام و قذافی هم در آخرین روزهای زندگیشان ذره ای حریم شخصی نداشتند و از اینکه جای پنهان شدنشان مشخص شد تعجب کردند .

در ادامه برنامه الهه حصاری بازیگر سینما و تلویزیون به عنوان مهمان در برنامه حضور یافت و درخصوص آغاز فعالیت هایش در عرصه بازیگری گفت : بنا به علاقه زیادم به ورزش و رشته ای که در کنکور قبول شدم چند سالی در حوزه تربیت بدنی فعالیت می کردم و مربی بودم. پس از آن با راهنمایی های یکی از اساتید زبان ، رشته زبان را به شکل آکادمیک پیش رفتم و پس از آن هم به خاطر علاقه شدیدم به سینما بازیگر شدم.

وی با تاکید بر اینکه ماندگار شدن در عرصه بازیگری سخت است؛ اظهار کرد : من فکر می کنم اگر قرار است یک بازیگر دیده نشود و مردم آن را نبینند ، اصلا چرا باید بازیگر شود؟ در حرفه ما ماندگار شدن سخت است اما خدا را شکر من سعی کردم پله پله قدم بردارم و جلو بیایم.

بازیگر سریال تلویزیونی «هشت و نیم دقیقه» ادامه داد : در اوایل کار حق انتخاب نداشتم و چون سینما را دوست داشتم ، عاشقانه این کار را انتخاب کردم و ترجیح خودم بین بازی در سینما و تلویزیون ، سینماست.

وی گفت : سینما را بیشتر دوست دارم اما مخاطب میلیونی تلویزیون را هم نمی شود نادیده گرفت.

حصاری افزود : جایزه بین المللی «اوراسیا» برای بهترین بازیگری زن فیلم «نگران نباش سارا» را از کشور قزاقستان کسب کردم.

وی با اشاره به حضور خود در ژانرهای کمدی گفت : خودم به ژانر کمدی علاقه دارم و در مجموعه «شوخی کردم» با شما همکاری داشتم . اما بعد از آن پیشنهادهای خوبی برای بازی در فیلم های کمدی به من نمی شود.

حصاری درخصوص تمایل جوانان به حرفه بازیگری خاطرنشان کرد : عقیده من این است که هم نسل های من فکر می کنند بازیگری خیلی کار آسانی است ، اما واقعا سخت است. به نظر من اگر کسی بخواهد بازیگر بماند باید صبور باشد تا به هدف خود برسد.

وی لیلا حاتمی و ترانه علیدوستی را دو بازیگر سرشناس و حرفه ای این دوره شناخت.

این بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به سوال معروف مدیری درباره عاشق شدن بیان کرد : بله! عاشق شدم ، اما دوست ندارم حرفی از زندگی و یا حریم شخصی ام بگویم.

حصاری احترام نگذاشتن به یکدیگر را یکی از معضلات اجتماعی دانست و گفت : امروزه احترام گذاشتن به یکدیگر خیلی کم شده و افراد با زیر پا گذاشتن احترام ها احساس روشنفکری می کنند.

وی افزود : من خیلی آدم منفی نگری نیستم و خیلی اعتقاد ندارم که در سینما باند بازی می شود. اما از آنجایی که خدا خیلی من را دوست داشته ، خودم خیلی درگیر باند و یا حواشی سینما نشدم.

حصاری در پایان این گفتگو ، تندیس جایزه جشنواره اوراسیا قزاقستان را به موزه دورهمی اهدا کرد.

در پایان برنامه تلویزیونی دورهمی ، طلیسچی با اجرای قطعه دوم موسیقی ، تابلو فرشی که برای اولین آلبومش از هواداران خود گرفته بود را به موزه دورهمی اهدا کرد.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن