ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، در ادامه گفتگو با علی اوجی و رضا یزدانی در دورهمی و ماجرای ازدواج رضا یزدانی در دورهمی و عاشق شدن رضا یزدانی در دورهمی و رضا یزدانی مهمان دورهمی و مصاحبه با رضا یزدانی و علی اوجی در برنامه دورهمی مهران مدیری را در نم نمک بخوانید.

گفتگو با علی اوجی و رضا یزدانی در دورهمی

در تاریخ 3 خرداد 1399 مهران مدیری میزبان رضا یزدانی خواننده و علی اوجی بازیگر بود.میزان درآمد و راز جوانی رضا یزدانی در دورهمی + عکسمیزان درآمد و راز جوانی رضا یزدانی در دورهمی + عکس

در بخش ابتدایی گفت وگو مدیری به خاطر اینکه لباس رضا یزدانی صدا می داد از او خواست کت دیگری به تن کند و او قبول کرد. (خنده)

مدیری به رضا یزدانی گفت : چهار سال پیش که به برنامه آمده بودی گفتی ماهانه 10 میلیون درآمد داری الان که خطر فقر 9 میلیون است چکار می کنی؟ یزدانی گفت : از آذر ماه تا به امروز با توجه شرایط کرونا کنسرت و برنامه ها لغو شده و هزار تومان پول در نیاورده ام.

رضا یزدانی و علی اوجی در دورهمی

رضا یزدانی و علی اوجی در دورهمی

مدیری به اینکه یزدانی روزی 50 بار با اوجی تماس می گیرد اشاره کرد و گفت : به همسرت گفته بودی رضا در زندگیت است؛ اوجی توضیح داد : 32 بار حرف هایش تکراری است ، اوایل نرگس نمی دانست ، اما بعد از مدتی دید دیگه خیلی تماس ها زیاد است.

در بخش دیگر مدیری به خاطرسن رضا یزدانی تعجب کرد وگفت سه سال دیگر 50 ساله می شوی؟

اوجی گفت : حرص هایش را من خوردم.

یزدانی گفت : متولد سال 52 هستم و یک موی سفید ندارم. من در طول زندگی ام برخی کارها را انجام نمی دهم ، سیگار نمی کشم ، فست فود نمی خورم ، ورزش می کنم. حتی یک حبه سیر را با دو لیوان آب که گلاب به آن اضافه می کنم می خورم و عسل و سیاه دانه بعد از آن هم می خورم.

علی اوجی به خاطره ای از کنسرت یزدانی اشاره کرد و گفت : حواس پرتی رضا بسیار زیاد است ، یک بار در کنسرت به رضا لیست مهمانان را دادم ، سحر زکریا که آمد ، رفتم به رضا گفتم سحر زکریا آمده ، گفت : چه جوری یادم بماند؟ به همین دلیل ، تکرار می کرد سحر زکریا ، سحر زکریا و برای اینکه یادش نرود برای خودش کد گذاشت ، زکریا رازی (خنده) و موقع اعلام اسامی گفت : مهمان داریم خانم سحر زکریا رازی!

مدیری همانند مهمانان دیگر از آنها تست گرفت و نکته جالب این تست اینجا بود که مدیری از آن ها خواست بی کلام نقشه دزدیدن گوی را بکشند و این دو خوب بازی کردند. مدیری گفت : این کاره هستند. (خنده)

اوجی به یک خاطره خنده دار از رضا یزدانی اشاره کرد : از کیش به شیراز می رفتیم کل مسیر یک ربع است ، اما شرایط هواپیما ترسناک بود و مهماندار گفت : مسافران عزیز یک نقص فنی کوچکی داریم و هواپیما تکان نمی خورد. شرایط سختی بود ، در کل یک ربع تا شیراز بود نمی دانم کی وقت برای سقوط داشت؟ اما در این شرایط سخت رضا شروع به خواندن کرد. (خنده)

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن