در ادامه گفتگو با مسعود فروتن در دورهمی و ماجرای ازدواج مسعود فروتن در دورهمی و عاشق شدن مسعود فروتن در دورهمی و رضا ملک زاده خواننده دورهمی و مسعود فروتن مهمان دورهمی و مصاحبه با مسعود فروتن در برنامه دورهمی مهران مدیری را در نم نمک بخوانید.

مصاحبه و گفتگو با مسعود فروتن در دورهمی

در تاریخ 9 بهمن 1399 برنامه دورهمی با حضور مسعود فروتن و رضا ملک زاده به عنوان خواننده به روی آنتن رفت.ماجرای آشنایی و ازدواج مسعود فروتن با همسرش در دورهمیماجرای آشنایی و ازدواج مسعود فروتن با همسرش در دورهمی

رضا ملک زاده و مسعود فروتن در دورهمی

رضا ملک زاده و مسعود فروتن در دورهمی

فروتن درباره علاقه اش به کارگردانی گفت : ما از طریق رادیو با هنر آشنا شدیم. رادیو اولین رسانه ای بود که وارد خانه ما شد و برای گوش کردن آن مقرراتی هم داشتیم.

وی افزود : هنرمندان قصه شب ، رادیو قصه ها را تصویرگری می کردند و به ما ذهنیت تصویری دادند. در کودکی در شهرستان دماوند بودیم و مدرسه تئاتر کار می کردیم. این علاقه در من وجود داشت. به دلیل اینکه بچه درس خوان بودم می خواستم پزشکی بخوانم.در گذشته هر دانشگاه برای خودش کنکور می گرفت. در چند شهر کنکور دادم و هیچ جا قبول نشدم.

فروتن عنوان کرد : در ادامه به خدمت سربازی رفتم و این موضوع خیلی به من کمک کرد خودم را پیدا کنم و آنجا بیشتر مطالعه می کردم. موسیقی و رادیوگوش می دادم. تصمیم گرفتم هنر بخوانم و بعد از سربازی در رشته های هنرهای دراماتیک ، هنرهای زیبا کنکور دادم. البته بازهم به دلیل شناختی که نداشتم قبول نشدم.

وی افزود : همان سال تلویزیون یک مدرسه آموزش عالی سینما و تلویزیون را افتتاح کرد. در ابتدا این مدرسه عالی برای آموزش در نظر گرفته شده بود. امتحان دادیم و اینبار خوشبختانه قبول شدم. تصمیم گرفتم کارگردانی بخوانم.

بازیگر سریال پدر بیان کرد : سال 53 هنرهای دراماتیک اعلام کرد که دانشجوی شبانه می پذیرد و زمانی که من داشتم کارگردانی می کردم ، آنجا هم کنکور دادم ، قبول شدم و سینما خواندم.

مسعود فروتن و مهران مدیری در دورهمی

مسعود فروتن و مهران مدیری در دورهمی

وی ادامه داد : خانواده ام مطالعه زیادی داشت ، یک بار پدرم از من خواست بخشی از کتاب بینوایان را بخوانم و آخر هفته از من پرسید و پنج هزار هدیه داد و همین موضوع باعث شد که من کتاب را ادامه دادم.

مدیری هم درباره کتاب خواندنش گفت : در دوران دبیرستان کتاب قمار باز داستایوسکی در کلاسور من بود و یکی از فامیل ها دید و گفت همین مونده که فمار باز بشی! (خنده)

فروتن درباره سن خود گفت : متولد 1324 هستم ، الان 75 سالگی را طی کنم.من برای امروز زندگی می کنم.

مدیری با تعجب عنوان کرد : من فکر می کردم 53 ساله باشید.

فروتن درباره عصبانیت خود گفت : عصبانی می شوم ، اما بعد از آن گریه می کنم.من بیشتر خود خوری می کنم ، هیج وقت حرف بدی نمی زنم.

مدیری با اشاره ه صحبت های قروتن درباره اینکه گفته بود من برای دنیای جسارت ساخته شدم سوال کرد و او پاسخ داد : جسارت به اینکه در سن و سال کم جلوی دوربین اجرا کنی و جسارت اینکه یک نقش منفی تنفر آور بازی کنم. من سر سریال پدر فحش خوردم. یادم است که یک موتوری از جلوی من رد شد و به من گفت عموی کثافت!

حتی یک خانم هم گفت کثافت تو عموی لیلایی دیگه!

من آن لحظه خیلی خوشحال بودم که توانستم نقش را اینقدر باور پذیر بازی کنم.

مسعود فروتن در برنامه دورهمی

مسعود فروتن در برنامه دورهمی

فروتن درباره ازدواجش گفت : 25 ساله بودم ، در تلویزیون تبریز کار می کردم.نیاز به یک گوینده داشتیم و دختر جوانی برای تست آمد و از او تست گرفته شد. بعد از مدتی باهم ازدواج کردیم و حاصل آن یک دختر است که دخترم پزشک است.

وی افزود : بعد از چند سال ما از هم جدا شدیم البته اگر عقل حالا را داشتم و اتفاقات بعدی را پیش بینی می کردم فکر نمی کردم باید جدا شوم چرا که با اولین تنش ها فکر کردم مگر چند سال زندگی می کنیم که باید تحمل کنم. اما بعد فهمیدم که با همین تحمل ها زندگی فرم می گیرد.

فروتن عنوان کرد : آدم اگر با اولین گرد باد کنار بکشد باید دنبال گرد بادها می شود. باید بایستیم تا گرد باد از زیر پات رد شود اما من جا خالی دادم و جدا شدیم.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی