فصل جدید برنامه دورهمی شب گذشته 11 دی ماه 98 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در دومین قسمت فصل جدید برنامه دورهمی بعد از ویژه برنامه شب یلدا میزبان سردار آزمون فوتبالیست تیم ملی کشورمان بود.

لو رفتن ماجرای ازدواج و همسر سردار آزمون در دورهمی

فصل جدید برنامه دورهمی شب گذشته 11 دی ماه 98 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در دومین قسمت فصل جدید برنامه دورهمی بعد از ویژه برنامه شب یلدا میزبان سردار آزمون فوتبالیست تیم ملی کشورمان بود.لو رفتن ماجرای ازدواج و همسر سردار آزمون در دورهمیلو رفتن ماجرای ازدواج و همسر سردار آزمون در دورهمی

سردار آزمون روبروی مهران مدیری روی صندلی دورهمی نشست و رازهایی از زندگی اش را برملا کرد. مهران مدیری در ابتدای گفتگویش از شناخت کمی که از فوتبال و فوتبالیست ها دارد گفت و از شوچنگو ، عادل فردسی پور ، سردار آزمون ، علی دایی ، مهدی مهدوی کیا ، خدادا عزیزی و استاد اسدی به عنوان تنها فوتبالیست هایی که می شناسد صحبت کرد.

مهران مدیری بعد از سلام و احوال پرسی گفتگو با سردار آزمون را با محوریت خانواده آغاز کرد و سردار آزمون از اهمیت جایگاه خانواده و علاقه زیادی که به مادرش دارد صحبت کرد و گفت : زمانی که من به دنیا آمدم مادرم زحمت های زیادی برای من کشید و من خیلی قدردان مادرم هستم و همیشه او را همراه خودم همه جا میبرم.

سردار آزمون در برنامه دورهمی

علاقه عجیب سردار آزمون به اسبش و علت نامگذاری او

سردار آزمون در ادامه صحبت هایش به ویژگی های خاص ترکمن ها اشاره کرد و به علاقه ترکمن ها به اسب اشاره کرد و درباره 19 اسبی که خودش دارد صحبت کرد و با اشاره به اسبش سریک گفت : که سریک 5 سالش است و خیلی آدم شناس است و از 19 اسبی که دارم محبتش را به شما نشان میدهد.

این فوتبالیست کشورمان درباره نامگذاری اسبش به نام سریک گفت : اسم اصلی من سِردار است و همیشه من را در کودکی سریک صدا میزدند و خواهرم سولماز را سولیک صدا میزدند و من اسم اسب هایم را از آن اسامی برداشتم.

مجری دورهمی درباره شخصیت سردار آزمون گفت : ما شنیدیم اسب باز ، ماشین باز ، ساعت باز ، موبایل باز هستید درست است و مردم شما را لاکچری میدانند ، این شما را ناراحت نمیکند؟ که سردار گفت : من الان 24 ساله هستم و تابحال هیچ پولی از پدرم نگرفته ام و همه اش با سختی هایی بوده که خودم کشیدم.

چرا سردار آزمون والیبالیست نشد

سردار آزمون درباره این سوال مهران مدیری گفت : پدر من مربی والیبال بود اما هیچوقت دوست نداشت که من والیبالیست بشوم چون معتقد بود که در والیبال دیده نمیشوی و من هیچوقت دنبال این حرفه نرفتم.

ماجرای سردار آزمون و مجری قرعه کشی جام جهانی چه بود

مهران مدیری به ماجرای سردار آزمون و مجری قرعه کشی جام جهانی و این موضوع که سردار از خانم مجری خواسته بود دکه لباس مناسب بپوشد اشاره کرد که ملی پوش کشورمان گفت : نه من به ماریا خانم اینجوری نگفتم و خودش گفت که شنیدم که در ایران و سالهای قبل بخاطر نامناسب بودن لباس مجری برنامه قابل پخش نبوده و من در پاسخش گفتم که در ایران مناطق محرومی وجود دارد که چند خانواده پای یک تلویزیون می نشینند و خداروشکر خودشان خیلی خانم عاقلی بودند و لباس مناسب پوشیدند.

خبر سردار آزمون از در شرف ازدواج بودنش

سردار آزمون در پاسخ به سوال مهران مدیری درباره ازدواجش گفت : من در شرف ازدواج هستم و خیلی دوست دارم نامزد کنیم ، ما دورادور همدیگر رو می شناختیم و بعد از دیدن هم عاشق هم شدیم ، البته اول عکسش رو دیدیم و بعد خودش را دیدم و ...

سردار آزمون و مهران مدیری در دورهمی

سردار آزمون در ادامه صحبت هایش به بازی در روسیه اشاره کرد و گفت : با هدف به روسیه رفتم و بعد از مشورت با بزرگان فوتبال و خانواده ام به این نتیجه رسیدم و دوسال و نیم دیگر با این تیم قرارداد دارم ، من از باشگاه لیورپول هم پیشنهاد داشتم اما مربی صلاح ندانست چرا که اگر می رفتم باید در نیمکت ذخیره می نشستم و این به ضرر من بود.

این فوتبالیست کشورمان در ادامه به اوضاع نامناسب مالی فوتبال کشورمان و دو تیم استقلال و پرسپولیس اشاره کرد و گفت وقتی ما پولی برای دادن حقوق به مربی نداریم چرا باید با اون شرایط مربی بگیریم و آخرش با التماس مربی را نگهداریم و این رد شان ایران نیست.

در بخشی از این گفتگو سارا عبدالمالکی قایقران تیم ملی برای تشکر از سردار آزمون در برنامه دورهمی حضور پیدا کرد و از کمک هایی که سردار بعد از تصادف به او کرده بود تشکر کرد و از روزهای سخت بعد از تصادفش صحبت کرد.

در بخش پایانی گفتگو سردار آزمون به سوال های حاشیه ای مهران مدیری پاسخ داد.

  • تاریخ: پنج شنبه, 12 دی 1398

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 18,170