ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، خلاصه داستان سریال آقای قاضی و بازیگران سریال آقای قاضی و سریال آقای قاضی چند قسمت است و گریم بازیگران آقای قاضی و بازیگر مرد آقای قاضی و بازیگر زن آقای قاضی و اسامی بازیگران سریال آقای قاضی و موضوع سریال آقای قاضی و عکس پشت صحنه سریال آقای قاضی و بیوگرافی بازیگران مجموعه تلویزیونی آقای قاضی و فیلم آقای قاضی و مسعود بهرامی بازیگر نقش آسترکی و افتخارات آقای قاضی و جوایز آقای قاضی و عوامل سریال آقای قاضی را در نم نمک ببینید.

خلاصه داستان و معرفی بازیگران سریال آقای قاضی

سریال آقای قاضی به کارگردانی سجاد مهرگان و تهیه کنندگی احمد شفیعی محصول سال 1400 است.بیوگرافی بازیگران سریال آقای قاضی [داستان و نقش]بیوگرافی بازیگران سریال آقای قاضی [داستان و نقش]

پوستر سریال آقای قاضی

پوستر سریال آقای قاضی

فصل دوم این مجموعه محصول 1403 است و آقای قاضی به پرونده هایی پیچیده تر با موضوعاتی مختلف پرداخت. کارگردانی فصل دوم همچون فصل اول با سجاد مهرگان و سرپرستی نویسندگان آن سید محمد حسینی است.

بازیگران سریال آقای قاضی

خلاصه داستان

در فصل اول مجموعه «آقای قاضی» با استفاده از ساختار داستانی برای آموزش مسائل حقوقی با ساختاری اپیزودیک در فضای دادگاه ، پرونده های مختلف قضایی به شکلی عمومی نشان داده می شد و در هر قسمت از این مجموعه با نمایش دو اپیزود بعد از بیان مطالبات فرد یا گروه شاکی و متشاکی که وارد دادگاه می شدند و صدور حکم قاضی ، یک آموزش حقوقی به مخاطبان داده می شد. سرقت ، ضرب و شتم ، فروش به غیر ، خیانت در امانت ، آزار کلامی ، مزاحمت تلفنی و تهدید ، مخدوش کردن پلاک ماشین از جمله موضوعات مطرح شده در فصل اول این مجموعه بود.

در فصل دوم «بهزاد خلج» که همچنان نقش آقای قاضی را ایفا می کند وارد یک شعبه جدید به نام شعبه 121 می شود و با داستان هایی متفاوت به جنبه های دیگری از آموزه های حقوقی می پردازد.

بازیگران و عوامل سریال آقای قاضی

بازیگران و عوامل سریال آقای قاضی

بازیگران سریال آقای قاضی
  • بهزاد خلج (آقای قاضی)
  • جعفر با تکیه کلام «قیام کنید»(جعفر جمشیدی) 
  • مسعود بهرامی بازیگر نقش آسترکی
  • تورج مهرزادیان : گوینده

مسعود بهرامی بازیگر نقش آسترکی در سریال آقای قاضی

مسعود بهرامی بازیگر نقش آسترکی در سریال آقای قاضی

سریال آقای قاضی

سریال آقای قاضی

سریال آقای قاضی

جعفر جمشیدی و بهزاد خلج در سریال آقای قاضی

جعفر جمشیدی و بهزاد خلج در سریال آقای قاضی

بهزاد خلج در سریال آقای قاضی

بهزاد خلج در سریال آقای قاضی

عوامل سریال آقای قاضی

تهیه کننده : احمد شفیعی ، کارگردان : سجاد مهرگان ، مدیر پروژه : حسین فریدون جاه ، سرپرست نویسندگان : سید محمد حسینی ، انتخاب بازیگر و بازیگردان : کیومرث مرادی ، مدیر فیلمبرداری : محمد رحیمی ، مدیر صدابرداری : سعید احمدی ، مدیر تدوین : پدرام بهرامی ، طراح صحنه و دکور : مرتضی شجاعی ، طراح گریم : شهرام توانا ، طراح لباس : آیدا هاشمی ، مدیر تولید : عباس فراهانی ، دستیار اول کارگردان : میثم مهدوی ، برنامه ریز و دستیار کارگردان : فرید مرزوقی ، مشاور قضایی : مهدی رنجگری ، مشاور حقوقی : بهنام مبصری ، مدیر تدارکات : مهرداد بابایی ، عکاس : مجید قوامی و طراحان لوگو : سجاد مهرگان و پوریا اسراری

سجاد مهرگان در سریال آقای قاضی

سجاد مهرگان در سریال آقای قاضی

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(25 رای)
80.8%

نظر دادن