ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، خلاصه داستان سریال مهیار عیار و بازیگران سریال مهیار عیار و سریال مهیار عیار چند قسمت است و گریم بازیگران مهیار عیار و بازیگر مرد مهیار عیار و بازیگر زن مهیار عیار و اسامی بازیگران سریال مهیار عیار و موضوع سریال مهیار عیار و عکس پشت صحنه سریال مهیار عیار و بیوگرافی بازیگران مجموعه تلویزیونی مهیار عیار و کارگردان سریال مهیار عیار و افتخارات مهیار عیار و جوایز مهیار عیار و عوامل سریال مهیار عیار را در نم نمک ببینید.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال مهیار عیار

«مهیار عیار» عنوان مجموعه تلویزیونی به نویسندگی محمدرضا محمدی نیکو و کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی محصول سال 1402 است.بیوگرافی بازیگران سریال مهیار عیار [داستان و نقش]بیوگرافی بازیگران سریال مهیار عیار [داستان و نقش]

سریال مهیار عیار

به گفته کارگردان سریال «مهیار عیار» عیار ، طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بر این است سریال برای رمضان سال 1403 آماده و روانه آنتن شود.

سریال مهیار عیار چند قسمت است؟

30 قسمت

خلاصه داستان سریال مهیار عیار

داستان درباره راهزنی است که بر اساس اتفاقی که در شهر یزد برایش می افتد ، پای چوبه دار ، خواهشی را که دیدار مادرش در آخرین دقایق بوده است ، مطرح می کند. جوانمردی برای اینکه راهزن به خواسته اش برسد وساطت می کند و این اقدام باعث می شود راهزن دچار تحول شود و به سمت عیاری بیاید. مهیار یا همان راهزن از مهارت و ذکاوت خوبی برخوردار است و به مرور با مشکلاتی که در شهر اصفهان برای مردم و داروغه و … اتفاق می افتد ، درگیر می شود و هر بار درگیر داستان جدیدی می شود ...

سریال مهیار عیار

بازیگران مهیار عیار

سریال مهیار عیار

عواملی که با این پروژه همکاری می کنند عبارتند از :

محمدرضا محمدی نیکو (نویسنده) ، امرالله احمدجو(مشاور نویسنده) ، حسین باقریان(مدیر تولید) ، مسلم تهرانی(مدیر فیلمبرداری) ، مرتضی پورحیدری(طراح صحنه) ، ژاله زکی زاده(طراح لباس) ، علیرضا نیازی(مدیر صدابرداری) ، آرمین اسماعیلی(طراح چهره پردازی) ، امین پیرحیاتی(مدیر برنامه ریزی) ، حمیده مقدسی(انتخاب بازیگر و دستیار اول کارگردان) ، ماهگل کرامتی(منشی صحنه) ، نسیم افشاری(عکاس و فیلمبردار پشت صحنه) و فریبا قشلاقی(امور مالی).

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن