ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، بهترین سریال های سروش صحت و ماندگارترین سریال های سروش صحت در تلویزیون و آثار سروش صحت و بهترین مجموعه های تلویزیونی سروش صحت و فیلمشناسی سروش صحت و بهترین ساخته های سروش صحت در نم نمک.

ماندگارترین سریال های سروش صحت در تلویزیون

سروش صحت یکی از بازیگران و کارگردان های سرشناس سینما و تلویزیون است که با جنگ 77 مهران مدیری پا به عرصه هنر گذاشت و در این مجموعه علاوه بر بازیگر به عنوان نویسنده هم حضور داشت.بهترین و ماندگارترین سریال های سروش صحت در تلویزیون + عکسبهترین و ماندگارترین سریال های سروش صحت در تلویزیون + عکس

ماندگارترین سریال های سروش صحت در تلویزیون

در ادامه مروری بر چند سریال پربیننده سروش صحت کارگردان کشورمان داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

سریال چارخونه

اولین سریال سروش صحت در تلویزیون ، سریال چارخونه در سال 86 بود که به عنوان اولین تجربه کارگردانی سروش صحت روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

سریال چارخونه داستان یک زوج میانسال است که با دو دختر و دامادشان در یک آپارتمان زندگی میکنند و با ورود یک شخصیت جدید ماجراهای تازه ای برایشان رقم میخورد که داستان کمدی این سریال را شکل میدهد.

حمید لولایی ، مریم امیرجلالی ، سید جواد رضویان ، رضا شفیعی جم ، فلامک جنیدی ، بهنوش بختیاری ، اردلان شجاع کاوه ، سحر ولدبیگی ، محمد شیری ، وحید مهین دوست و... در سریال چارخونه ایفای نقش کرده اند.

سریال چارخونه ساخته سروش صحت

سریال چارخونه ساخته سروش صحت

سریال ساختمان پزشکان

سریال ساختمان پزشکان یکی دیگر از سریال های سروش صحت بود که سال 90 روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

مخاطبان تلویزیون محال است که خانم شیرزاد قصه ساختمان پزشکان را با بازی موفق شقایق دهقان به یاد نداشته باشند. ساختمان پزشکان همانگونه که از نامش پیداست درباره پزشکان یک ساختمان است که ماجراهای جالب این سریال حسابی به دل مخاطب نشست و با وجود بارها و بارها پخش باز هم مورد استقبال واقع میشود.

بهنام تشکر ، بیژن بنفشه خواه ، شقایق دهقان ، هومن برق نورد ، فرناز رهنما ، مونا فرجاد ، پروین قائم مقامی ، نعیمه نظام دوست ، رضا کریمی ، اصغر حیدری ، مجید شهریاری ، مهدی محمدزاده ، مرجان سپهری ، هوشنگ حریرچیان ، محمد شیری ، امید روحانی و... در این سریال ایفای نقش کرده اند.

فرناز رهنما و پروین قائم مقامی در ساختمان پزشکان

فرناز رهنما و پروین قائم مقامی در ساختمان پزشکان

سریال پژمان

سریال پژمان یکی دیگر از سریال های سروش صحت است که اواخر سال 91 از شبکه سه سیما پخش شد و مورد استقبال عده زیادی از مخاطبان تلویزیون قرار گرفت.

سریال پژمان داستان پژمان جمشیدی بازیکن فوتبال است که در حال حاضر تیم ندارد و برای پیدا کردن تیم کارهایی را انجام میدهد که داستان این سریال را شکل میدهد.

پژمان جمشیدی ، سام درخشانی ، بهاره رهنما ، شقایق دهقان ، هوشنگ حریرچیان ، بیژن بنفشه خواه ، اردشیر کاظمی ، رضا کریمی ، ویدا جوان ، غلامحسین لطفی ، حسین سلیمانی و اصغر حیدری بازیگران این سریال هستند.

اردشیر کاظمی  ، پژمان جمشیدی و سام درخشانی در سریال پژمان

اردشیر کاظمی  ، پژمان جمشیدی و سام درخشانی در سریال پژمان

سریال شمعدونی

شمعدونی یکی دیگر از سریال هایی است که به نویسندگی و کارگردانی سروش صحت سال 94 از شبکه سه سیما پخش شد و توانست نظرات مثبتی از سوی مخاطبین جلب کند.

در خلاصه داستان این سریال شمعدونی آمده است : هوشنگ و برادر زنش عطا علاقه زیادی به مهمانی های خانوادگی دارند ولی این مهمانی ها هیچوقت بی ماجرا برگزار نمی شود. سارا دختر هوشنگ و زهره پزشک عمومی است که در امتحان تخصصی پزشکی شرکت کرده است. این بهترین فرصت برای هوشنگ است تا به این بهانه دوباره همه افراد فامیل را دور هم جمع کند و....

حسن معجونی ، آتنه فقیه نصیری ، محمد نادری ، نگار عابدی ، محمدرضا داودنژاد ، محسن قاضی مرادی ، رویا می رعلمی ، ویدا جوان ، رضا کریمی ، قدرت الله ایزدی ، امیر کاظمی و عرفان برزین در سریال شمعدونی به ایفای نقش می پردازند.

سریال شمعدونی به کارگردانی سروش صحت

سریال شمعدونی به کارگردانی سروش صحت

سریال لیسانسه ها

سریال لیسانسه ها یکی از موفق ترین سریال های کارنامه هنری سروش صحت است که در سه فصل ساخته شد و اولین فصل آن دی ماه سال 95 روی آنتن رفت و استقبال از این سریال موجب ساخت فصل دوم شد و فصل دوم این سریال آذرماه سال 96 پخش شد.

سومین فصل سریال لیسانسه ها با تغییر عنوان به فوق لیسانسه ها رسید و پخش آن از 17 آبان ماه آغاز شد.

هوتن شکیبا با نقش حبیب ، امیرحسین رستمی با نقش مسعود و امیر کاظمی در نقش مازیار سه شخصیت اصلی سه فصل سریال لیسانسه ها را تشکیل میدهند که داستان این سریال براساس ماجراهای این سه شخصیت رقم میخورد.

امیرحسین رستمی ، هوتن شکیبا و امیر کاظمی در فوق لیسانسه ها

امیرحسین رستمی ، هوتن شکیبا و امیر کاظمی در فوق لیسانسه ها

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن