برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی ویژه برنامه استعدادیابی است که فصل دوم آن از اسفندماه روی آنتن رفت اما شیوع ویروس کرونا پخش این برنامه را بعد از چند قسمت متوقف کرد و ادامه فصل دوم عصر جدید از عید فطر مجددا آماده پخش شد.

فصل دوم عصر جدید رکورد بیننده را شکست

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی ویژه برنامه استعدادیابی است که فصل دوم آن از اسفندماه روی آنتن رفت اما شیوع ویروس کرونا پخش این برنامه را بعد از چند قسمت متوقف کرد و ادامه فصل دوم عصر جدید از عید فطر مجددا آماده پخش شد.فصل دوم عصر جدید رکورد بیننده را شکستفصل دوم عصر جدید رکورد بیننده را شکست

فصل دوم این برنامه در مدت پخش با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شد و توانست عنوان پربیننده ترین برنامه تلویزیونی را از آن خود کند.

استقبال زیاد مردم از فصل دوم عصر جدید

صفحه رسمی برنامه عصر جدید با انتشار پستی خبر از استقبال زیاد مردم از فصل دوم این برنامه داد.

در صفحه رسمی برنامه عصر جدید آماده است:

در جدیدترین نظرسنجی مرکز صدا و سیما اعلام شد فصل دوم عصر جدید با 52/3 درصد بینننده پرمخاطب ترین برنامه رسانه ملی شد.

احسان علیخانی در عصر جدید

مرحله مقدماتی فصل دوم عصر جدید در 20 قسمت روی آنتن رفت و در هر قسمت 7 شرکت کننده روی صحنه عصر جدید به رقابت با یکدیگر پرداختند.

ایمان قیاسی و احسان علیخانی در برنامه عصر جدید

آخرین قسمت از مرحله مقدماتی فصل دوم عصر جدید 8 تیرماه 99 روی آنتن رفت و احسان علیخانی در این برنامه زنگ طلایی را به صدا درآورد و پخش مرحله نیمه نهایی فصل دوم عصر از شنبه و یکشنبه هفته آینده آغاز میشود.

عکسی از داوران عصر جدید

رویا نونهالی ، امین حیایی ، آریا عظیمی نژاد و سیدبشیر حسینی داوران مسابقه عصر جدید هستند که در فصل اول این برنامه هم حضور داشتند.

  • تاریخ: چهارشنبه, 18 تیر 1399
این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 1,520