علیرضا خمسه بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه فرمول یک به گفتگو با علی ضیا پرداخت و خبرهای خوبی از ساخت پایتخت 6 داد.

حرف های جالب علیرضا خمسه در فرمول یک

برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا شب گذشته 28 بهمن ماه 1397 حوالی ساعت 17:40 روی آنتن شبکه یک سیما رفت. علیرضا خمسه بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون مهمان علی ضیا در این برنامه بود .زنده شدن علیرضا خمسه در پایتخت 6 + تصاویرزنده شدن علیرضا خمسه در پایتخت 6 + تصاویر

علیرضا خمسه بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه فرمول یک به گفتگو با علی ضیا پرداخت و خبرهای خوبی از ساخت پایتخت 6 داد.

خبرهای خوب علیرضا خمسه از ساخت پایتخت 6

علیرضا خمسه در گفتگو با علی ضیا از اجرای جهانی تئاترش صحبت کرد و از اینکه در تمام دنیا از پایتخت سراغ میگرفتند گفت و ادامه داد : اون ور دنیا هم ایرانی ها پیگیر پایتخت هستند و خبرهای خوبی از پایتخت در راه است و علی ضیا به مردن علیرضا خمسه در پایتخت 6 اشاره کرد و بابا پنجعلی در پاسخ او گفت این یک شایعه است و من در پایتخت حضور دارم و دوباره متولد میشوم.

علیرضا خمسه در فرمول یک

حضور علیرضا خمسه در برنامه فرمول یک

علی ضیا به سال 87 و سیمرغ بلورینی که علیرضا خمسه گرفت اشاره کرد و درادامه درباره سیمرغ بلورین علی نصیریان صحبت کرد و نظر آقای بازیگر را در این باره پرسید که گفت : جایزه واقعا برای ما اهمیت ندارد ، استاد علی نصیریان به دلیل فوت همسرش و شرایط روحی نامناسب ، شرایط مساعدی برای اینکه جایزه نقش مکمل بگیرند را نداشت و به نظرم جایزه نقش مکمل برازنده علی نصیریان نبود و ایشان شایستگی های بیشتری از این جایزه داشتند.

علیرضا خمسه بابا پنجعلی پایتخت

علیرضا خمسه در سریال پایتخت

علیرضا خمسه درباره پایتخت و سختگی هایش گفت : ما در پایتخت دو در سرمای منفی 4 درجه کار میکردیم و برادران نیروی انتظامی هم برای کار در کنار ما حضور داشتند و میگفتند ما تابحال ماموریت به این سختی نرفته بودیم و واقعا شاید درست باشد که بگوییم بازیگری یکی از کارهای سخت دنیاست.

علیرضا خمسه بازیگر پایتخت

علیرضا خمسه بازیگر سینما و تلویزیون

بازیگر پایتخت در ادامه صحبت هایش به مقوله سینما ، تئاتر و آثار کمدی اشاره کرد و درباره کمکی که روانشناسی به آثار کمدی میکرد صحبت کرد.

  • تاریخ: دوشنبه, 29 بهمن 1397

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی