ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، تولد حامد بهداد و تبریک تولد حامد بهداد توسط منوچهر هادی و تبریک منوچهر هادی برای تولد حامد بهداد و تولد حامد بهداد در کنار منوچهر هادی و تاریخ تولد حامد بهداد و عکس حامد بهداد را در نم نمک ببینید.

تبریک تولد حامد بهداد توسط منوچهر هادی

حامد بهداد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 26 آبان ماه سال 52 متولد شد و امروز همزمان با سالروز تولد 47 سالگی این هنرمند کشورمان است.تبریک تولد حامد بهداد توسط منوچهر هادیتبریک تولد حامد بهداد توسط منوچهر هادی

منوچهر هادی کارگردان سریال دل با انتشار عکسی در کنار حامد بهداد تولد او را تبریک گفت.

تبریک کارگردان سریال دل برای تولد حامد بهداد

منوچهر هادی با انتشار این عکس در کنار حامد بهداد نوشت :

تولدت مبارک حامد خان... سلامت باشی برادر...

حامد بهداد و منوچهر هادی کارگردان سریال دل

حامد بهداد و منوچهر هادی کارگردان سریال دل

حامد بهداد در جدیدترین تجربه بازیگری اش در سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی مقابل دوربین رفت و بازیگر نقش اصلی قصه یعنی آرش در این سریال بود.

حامد بهداد و ساره بیات در کنار منوچهر هادی

حامد بهداد و ساره بیات در کنار منوچهر هادی

منوچهر هادی و حامد بهداد یکبار دیگر در فیلم زندگی جای دیگری است در سال 92 با هم همکاری کردند و حامد بهداد در این فیلم هم یکی از نقش های اصلی داستان را عهده دار بود.

عکسی از حامد بهداد و منوچهر هادی

عکسی از حامد بهداد و منوچهر هادی

حامد بهداد بازیگری را از سال 79 با فیلم آخر بازی آغاز کرد و همزمان با بازی در سینما در تلویزیون هم به ایفای نقش پرداخت و یکی از بازیگران پرکار دنیای هنر است.

حامد بهداد در فیلم قصر شیرین

حامد بهداد در فیلم قصر شیرین

این بازیگر کشورمان برای بازی در فیلم هایی چون قصر شیرین ، خانه دختر ، مارموز ، سد معبر ، جرم ، روز سوم ، کسی از گربه های ایرانی خبر نداره ، تلخون و بوتیک در جشنواره های مهم داخلی و خارجی برنده جایزه بهترین بازیگر شد.

  • تاریخ: دوشنبه, 26 آبان 1399

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن