ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، شبنم مقدمی و تیپ متفاوت شبنم مقدمی و همسرش علیرضا آرا و علیرضا آرا و تیپ قاجاری شبنم مقدمی و علیرضا آرا و عکس متفاوت شبنم مقدمی و علیرضا آرا و زوج بازیگر با تیپی متفاوت را در نم نمک ببینید.

تیپ متفاوت شبنم مقدمی و همسرش علیرضا آرا

شبنم مقدمی و علیرضا آرا از زوج های سرشناس دنیای هنر هستند که سالهاست زندگی مشترکشان را آغاز کرده و زندگی بی حاشیه ای در کنار هم دارند.تیپ متفاوت شبنم مقدمی و همسرش علیرضا آرا + عکستیپ متفاوت شبنم مقدمی و همسرش علیرضا آرا + عکس

این زوج هنرمند که تجربه همکاری با یکدیگر را در چند فیلم و سریال دارند تصویری متفاوت با تیپ قاجاری را با همراهانشان به اشتراک گذاشتند.

تیپ قاجاری شبنم مقدمی و علیرضا آرا

شبنم مقدمی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی در کنار علیرضا آرا به روز کرد :

تیپ قاجاری شبنم مقدمی و علیرضا آرا

تیپ قاجاری شبنم مقدمی و علیرضا آرا

شبنم مقدمی و علیرضا آرا از حدود سال 84 زندگی مشترکشان را در کنار هم آغاز کرده و زندگی آرام و بی حاشیه ای در کنار هم دارند و یکی از دلایل این بی حاشیه بودن احتیاط و عدم علاقه به انتشار اخبار پیرامون زندگی مشترکشان است.

شبنم مقدمی و علیرضا آرا زوج بازیگر

شبنم مقدمی و علیرضا آرا زوج بازیگر

شبنم مقدمی و علیرضا آرا در سریال عقیق با هم همبازی بودند و داستان این سریال در دوران قاجار میگذشت و این زوج تجربه پوشیدن لباس های قاجاری را در این سریال داشتند.

شبنم مقدمی و علیرضا آرا در سریال عقیق

شبنم مقدمی و علیرضا آرا در سریال عقیق

علیرضا آرا در جدیدترین تجربه بازیگری اش در سریال از سرنوشت مقابل دوربین رفت و فصل سوم این سریال با بازی او در حال پخش است.

شبنم مقدمی با تیپ قاجاری

شبنم مقدمی با تیپ قاجاری

شبنم مقدمی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون است که تجربه بازی در نقش های طنز و جدی را دارد و کارنامه بازیگری او نشان داده که به خوبی از عهده ایفای هر دو نقش برآمده است.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن