عکس قدیمی بازیگران و عکس قدیمی فاطمه هاشمی بازیگر در دوران دانشجویی و بازیگر زن قهوه تلخ و اینستاگرام بازیگران زن ایرانی و بازیگر طنز زن ایرانی و بازیگران در دوران جوانی را در نم نمک مشاهده کنید.

عکس قدیمی فاطمه هاشمی در دوران دانشجویی

فاطمه هاشمی بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون کشورمان که اغلب با بازی در نقش های طنز سریالهای تلویزیون شناخته می شود مانند بسیاری از هنرمندان در شرایطی که بیماری کرونا در جامعه شیوع پیدا کرده است خانه نشین شده و فعالیت هنری ندارد.عکس قدیمی فاطمه هاشمی بازیگر در دوران دانشجوییعکس قدیمی فاطمه هاشمی بازیگر در دوران دانشجویی

این هنرمند کشورمان که شب های برره ، قهوه تلخ و باغ سرهنگ از کارهای مشهور او می باشد با مرور خطرات خود ، عکسی جالب و قدیمی را از دوران تحصیل و جوانی خود به اشتراک گذاشت.

فاطمه هاشمی در دوران جوانی

فاطمه هاشمی با انتشار عکسی از دوران تحصیل خود نوشت :

در این روزهای سخت و دلهره اور فقط میتونیم با ورق زدن خاطرات سپری کنیم و غرق رویاشون بشیم و لبخند بزنیم که چه روزهایی رو گذروندیم و چه آرزوهایی داشتیم و حالا هر کدوم از ما کجای پله خوشبختی هستیم.

امید به اینکه همه حاضران عکس بعد از 30 سال ، جایگاه والایی داشته باشند و از همه مهم تر سلامت و شاد باشند.(البته یاد استاد رضا سید حسینی گرامی)

نصرالله رادش ، فرهاد اصلانی و فاطمه هاشمی در دوران تحصیل

نصرالله رادش ، فرهاد اصلانی و فاطمه هاشمی در دوران تحصیل

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی