ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، مرجانه گلچین بازیگر مطرح و طناز سینما و تلویزیون با تیپی عجیب و لباسی نامتعارف در جشن حافظ حاضر شد که در ادامه خواهید دید.

تیپ نامتعارف مرجانه گلچین در جشن حافظ

جشن «حافظ» امسال هم توسط علی معلم مدیرمسوول ماهنامه «دنیای تصویر» چون سال های گذشته برگزار شد ، با این تفاوت که انگار امسال لباس بازیگران و اهالی سینما و تلوزیون فکرشده تر و طراحی شده و مناسب با جشن انتخاب شده بود.لباس نامتعارف مرجانه گلچین در جشن حافظ + عکسلباس نامتعارف مرجانه گلچین در جشن حافظ + عکس

تیپ جنجالی مرجانه گلچین در جشن حافظ

مدل لباس مرجانه گلچین در جشن حافظ

بعد از اتفاقات دیروز و اعتراض گسترده به طراحی لباس کاروان ایران در المپیک 2016 ریو توسط مردم ، طراحان و هر آن کس که به حوزه مد آشنایی دارد ، شب گذشته این جشن در تالار وحدت با حضور هنرمندان در لباس هایی طراحی شده و جالب و گاه زیبا برگزار شد؛ نکته ای که پیش از همه به چشم می آمد این بود که اغلب سینماگران ، ماجرای پوششی متناسب با شرکت در چنین مراسمی را بسیار بیش از پیش جدی گرفته بودند.

طوری که حالا دیگر می توان گفت ، مباحث مربوط به استایلینگ ، طراحی لباس به صورت حرفه ای ، و نیز آداب حضور در جشن های سینمایی ، به روال و استاندارهای لازم نزدیک می شود؛ مدآنلاین ، پیش از این ها ، مثلا در روزهای برگزاری سی وچهارمین جشنواره فیلم فجر ، وقتی بر طراحی لباس های بازیگران متمرکز بود و بزرگ ترین نظرسنجی را برای انتخاب خوش پوش ترین سینماگر حاضر در آن جشنواره برگزار کرد ، گاه از سوی مردم و حتی رسانه ها متهم می شد به این که برای هیچ هیاهو می کند.

حالا در کم تر از یک سال ، همان اتفاقاتی که روزی مدآنلاین با رویکرد تخصصی اش بدان ها می پرداخت ، هم از سوی رسانه ها به صورت جدی پیگیری می شود ، و هم خود هنرمندان بیش از قبل ، به موازین و آداب مربوط به دنیای مد ، توجه دارند.

مرجانه گلچین بازیگر مطرح و طناز سینما و تلویزیون هم با تیپی عجیب و لباسی نامتعارف در جشن حافظ حاضر شد که در ادامه خواهید دید.

تیپ جنجالی مرجانه گلچین در جشن حافظ

تیپ جنجالی مرجانه گلچین در جشن حافظ

مرجانه دلدار گلچین (زاده 2 اسفند 1347 در رشت) بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون است. از مهمترین فیلم هایی که او بازی کرده می توان به پرنده کوچک خوشبختی (پوران درخشنده) ، شب بیست و نهم (علی رخشانی) و دو نیمه سیب (کیانوش عیاری) اشاره کرد. او همچنین نوازنده تار است و خوانندگی نیز انجام داده است.

مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون

عکسهای مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون

گلچین برای مدتی حدود ده سال در کشور انگلیس زندگی کرد. از سال 1374 تا سال 1383 از سینما و تلویزیون فاصله گرفت و بعد از بازگشت برای اولین بار در سریال کلانتر بازی کرد. او فارغ التحصیل کارگردانی سینما از دانشکده سوره است. وی برادرزاده نادر گلچین خواننده موسیقی ایرانی ، و دخترعموی نادیا دلدار گلچین بازیگر ایرانی است.

مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون

عکسهای مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(7 رای)
97.2%

نظر دادن