نیلوفر شهیدی و عاشقانه نیلوفر شهیدی برای تولد همسرش امید همتی فراز و همسر نیلوفر شهیدی و جدیدترین عکسهای نیلوفر شهیدی و امید همتی فراز و تبریک عاشقانه تولد و تبریک عاشقانه تولد همسر را در نم نمک ببینید.

عاشقانه نیلوفر شهیدی برای تولد همسرش امید همتی فراز

نیلوفر شهیدی بازیگر جوان سینما و تلویزیون که در سریال هایی چون به کجا چنین شتابان ، مرضیه و لیسانسه ها خوش درخشیده است ، با انتشار پیامی عاشقانه ، تولد همسرش را تبریک گفت.عاشقانه نیلوفر شهیدی برای همسرش امید همتی فرازعاشقانه نیلوفر شهیدی برای همسرش امید همتی فراز

نیلوفر شهیدی و همسرش

نیلوفر شهیدی و همسرش

پیام تبریک نیلوفر شهیدی به همسرش

نیلوفر شهیدی بازیگر سریال وارش با انتشار تصویر زیر نوشت :

آخرش یک نفر از راه میرسد که بودنش جبران تمام نبودن هاست ، جبران تمام بی انصافی هاست و شکستن ها یکی که با جادوی حضورش دنیای تو را متحول میکند ، جوری تو را میبیند که هیچ کس ندیده ، جوری تو را می شنود که هیچ کس نشنیده و جوری روح خسته ی تو را از عشق و محبت اشباع میکند که با وجود او دیگر نه آرزویی میماند برای نرسیدن نه حسرت و اندوهی برای خوردن بعضی آدمها خود معجزه اند انگار آمدند که تو مزه خوشبختی را بچشی آمدند تا دلیل آرامش و لبخند تو باشند آمدند که زندگی کنند.

عشق من تولدت مبارک 99/11/23

تبریک نیلوفر شهیدی برای تولد همسرش

تبریک نیلوفر شهیدی برای تولد همسرش

نیلوفر شهیدی دختر اسفندیار شهیدی یکی از مدیران فیلمبرداری سینما است که با وجود مخالفت های پدر و علاقه زیاد به دنیای بازیگری موفق به فعالیت در این حرفه شد. این بازیگر در آبان 98 با انتشار تصاویر همسرش ، ازدواج خود را رسانه ای کرد.

امید همتی فراز که دستیار کارگردان است همسر نیلوفر شهیدی می باشد.

نیلوفر شهیدی و همسرش امید همتی فراز

نیلوفر شهیدی و همسرش امید همتی فراز

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی