چهره های متولد 19 فروردین و بیوگرافی چهره های متولد 19 فروردین و درگذشت بازیگران در 19 فروردین و هنرمندان فوت شده در نوزده فروردین سلبریتی های به دنیا آمده در نوزدهم فروردین و مرگ افراد مشهور ایرانی در نم نمک.

چهره های متولد و درگذشته در 19 فروردین

اگر برایتان جالب است که بدانید سالروز تولد شما با کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در یک روز است ما به شما توصیه میکنیم مطالب مربوط به سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی را در دنیای فرهنگ و هنر نم نمک از دست ندهید.چهره های متولد و درگذشته در 19 فروردین + عکس و بیوگرافیچهره های متولد و درگذشته در 19 فروردین + عکس و بیوگرافی

ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 19 فروردین می پردازیم.

این چهره های مشهور ایرانی 19 فروردین متولد شدند و درگذشتند

کامران تفتی

کامران تفتی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون کشورمان که دستی در خوانندگی و اجرا نیز دارد 19 فروردین ماه سال 1358 در تهران متولد شد.

این چهره های مشهور ایرانی 19 فروردین متولد شدند

کامران تفتی بازیگر کشورمان در 19 فروردین متولد شد

کامران تفتی فرزند اردشیر تفتی بازیگر تئاتر است و بازیگری را از کودکی و نزد پدرش آموخت و به بعد به صورت آکادمیک این حرفه را ادامه داد و با بازی در فیلم و سریال های تلویزیونی از جمله ولایت عشق ، خواب و بیدار ، زیر هشت ، ششمین نفر ، میکائیل و .... به شهرت رسید.

ناصر گیتی جاه

ناصر گیتی جاه بازیگر کشورمان در سال 1314 متولد شد و وی برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سی امین جشنواره فیلم فجر بود.

این چهره های مشهور ایرانی 19 فروردین درگذشتند

ناصر گیتی جاه بازیگر کشورمان در 19 فروردین درگذشت

او اولین کسی بود که پس از انقلاب نقش شاه سابق را در سریال طبل توخالی بازی کرد و پس از آن در تله فیلم سقوط به کارگردانی محمدرضا ورزی بار دیگر این نقش را تکرار کرد. این بازیگر پیشکسوت در 19 فروردین 1393 بر اثر سکته درگذشت.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی