چهره های متولد 31 فروردین و بیوگرافی چهره های متولد 31 فروردین و درگذشت بازیگران در 31 فروردین و هنرمندان فوت شده در سی و یک فروردین سلبریتی های به دنیا آمده در سی و یکم فروردین و مرگ افراد مشهور ایرانی در نم نمک.

درگذشت و تولد چهره های مشهور ایرانی در 31 فروردین

در روزشمار تاریخ تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی به آخرین روز از فروردین ماه رسیدیم. امروز 31 فروردین آخرین روز از اولین ماه بهار است و سالروز اتفاقات تلخ و شیرین زیادی در دنیاست.چهره های متولد و درگذشته در 31 فروردین + عکس و بیوگرافیچهره های متولد و درگذشته در 31 فروردین + عکس و بیوگرافی

31 فروردین سالروز تولد و درگذشت دو تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

31 فروردین سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی

سجاد افشاریان

سجاد افشاریان نویسنده ، بازیگر و تهیه کننده تئاتر کشورمان 31 فروردین 1364 در شیراز متولد شد.

این بازیگر و طنزپرداز کشورمان که سرپرست نویسندگان خندوانه بود در دو مجموعه تلویزیونی نجوا و برادرجان ایفای نقش کرد و نقش های متفاوتی را مقابل دوربین برد.

31 فروردین تولد سجاد افشاریان

31 فروردین تولد سجاد افشاریان

حمیده خیرآبادی

حمیده خیرآبادی معروف به نادره خیرآبادی بانوی پیشکسوت سینما و تلویزیون بود که سال 1303 متولد شد و 31 فروردین 1389 درگذشت.

31 فروردین سالروز درگذشت حمیده خیرآبادی مادر ثریا قاسمی

31 فروردین سالروز درگذشت حمیده خیرآبادی مادر ثریا قاسمی

حمیده خیرآبادی مادر ثریا قاسمی بازیگر کشورمان بود که فعالیت در دنیای هنر را از سال 1326 آغاز شد و نقش های ماندگاری را در سینما و تلویزیون از خود برجای گذاشت و همیشه در قالب مادری مهربان در فیلم و سریال هایش خوش درخشید.

بازی حمیده خیرآبادی در سریال سمندون

بازی حمیده خیرآبادی در سریال سمندون

سریال های ماندگاری چون پدرسالار ، همسران ، سمندون ، خانه سبز ، دردسر والدین ، با من بمان ، یادداشت های کودکی ، در قلب من ، سفر سبز و ... از جمله ماندگارترین سریال های این بانوی هنرمند سینمای ایران بودند.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی