چهره های متولد 10 مهر و بیوگرافی چهره های متولد 10 مهر و درگذشت بازیگران در 10 مهر و هنرمندان فوت شده در ده مهر سلبریتی های به دنیا آمده در دهم مهر و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 9 مهر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به نهمین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 9 مهر همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز اشاره میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 9 مهر [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته در 9 مهر [عکس و بیوگرافی]

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 9 مهر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 9 هستند

لیلا حاتمی

لیلا حاتمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 9 مهر 1351 در تهران متولد شد.

لیلا حاتمی بازیگر کشورمان

لیلا حاتمی بازیگر کشورمان متولد 9 مهر است

لیلا حاتمی دختر زنده یاد علی حاتمی از کارگردان های سرشناس کشورمان و همسر علی مصفا بازیگر کشورمان است که از دوران کودکی بازیگری را آغاز کرد و جوایز متعدد داخلی و خارجی را در سینما کسب کرد.

سعید کشن فلاح

سعید کشن فلاح کارگردان تئاتر و بازیگر کشورمان 9 مهر 1335 در کرمانشاه متولد شد.

سعید کشن فلاح کارگردان کشورمان

سعید کشن فلاح کارگردان کشورمان متولد 9 مهر است

سعید کشن فلاح کارگردانی نمایش های زیادی را برعهده داشت و در فیلم گورکن و بایکوت جلوی دوربین رفت و در 24 مهر 1395 در همدان درگذشت.

هادی نوروزی

هادی نوروزی بازیکن فوتبال کشورمان و کاپیتان تیم پرسپولیس 1 تیر 1364 در بابل متولد شد و 9 مهر 1394 در تهران درگذشت.

هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس

9 مهر سالروز درگذشت هادی نوروزی

هادی نوروزی از کاپیتان های محبوب تیم پرسپولیس بود که هفت سال در این تیم بازی کرد اما متاسفانه در 9 مهر سال 94 بر اثر ایست قلبی درگذشت و پیکر او به محل زادگاهش منتقل شد. هانی و هانا دو فرزند هادی نورزی هستند.

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
73.4%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.