محمد بحرانی و عکس بچگی محمد بحرانی و دوران کودکی محمد بحرانی و کودکی جناب خان و محمد بحرانی در کودکی و کودکی محمد بحرانی و عکس کودکی محمد بحرانی و محمد بحرانی جناب خان و عکس قدیمی محمد بحرانی درنم نمک.

عکسهایی دیدنی از کودکی محمد بحرانی تا جوانی اش

محمد بحرانی را همه مخاطبان تلویزیون با صداپیشگی عروسک جناب خان ، آقای همساده و ببعی در کلاه قرمزی به خوبی می شناسند.عکسهایی دیدنی از کودکی محمد بحرانی تا جوانی اشعکسهایی دیدنی از کودکی محمد بحرانی تا جوانی اش

این هنرمند کشورمان در صفحه اینستاگرامش عکسی قدیمی از دوران کودکی اش را به اشتراک گذاشت و یادی از ایام گذشته کرد.

کودکی محمد بحرانی به روایت تصویر

محمد بحرانی با انتشار این عکس از دوران کودکی اش نوشت :

بفرمایین...اینم مو...اینم عکس مودار...خوبتون شد؟ پاسخ از این محکمتر و قاطع تر می خواستین؟

پی نوشت : این آخرین عکسیه که توش مو داشتم...بعدش دیگه...

محمد بحرانی در کودکی

محمد بحرانی یکی از صداپیشه های معروف و محبوب تلویزیون است که با صداپیشگی عروسک جناب خان در خندوانه ، آقای همساده و ببعی در کلاه قرمزی به شهرت و محبوبیت رسید و جان بخشی به این عروسک ها با صدای او ماندگار شد.

عکس دوران کودکی محمد بحرانی

این هنرمند کشورمان فعالیت در دنیای هنر را از دوران دانشجویی و با تئاترهای دانشجویی آغاز کرد و سال 1380 وارد تلویزیون شد و بعد از آن به عنوان عروسک گردان ، صداپیشه ، بازیگر و کارگردان فعالیت کرد.

محمد بحرانی عروسک گردان جناب خان

محمد بحرانی عروسک گردانی مجموعه هایی چون فسقلی ها ، مزرعه بی بی ، رنگین کمان ، گذر میرزا ، مدرسه حشرات ، مومو و مومی ، سرزمین من و اتاق نگار را برعهده داشته است و به عنوان بازیگر در سریال دوپینگ ، بچه محا ، هیولا ، گلشیفته ، کرکره و... به ایفای نقش پرداخته است.

عکس قدیمی محمد بحرانی و جواد عزتی

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی