ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل حسین ماهینی فوتبالیست به همراه عکس های خانوادگی و شخصی حسین ماهینی و همسر حسین ماهینی قبل از عمل و همسر حسین ماهینی اینستاگرام و بوسه حسین ماهینی و همسرش و عکس همسر حسین ماهینی و همسر حسین ماهینی اهل کجاست و همسر حسین ماهینی نی نی سایت و بیوگرافی همسر حسین ماهینی و سن همسر حسین ماهینی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه حسین ماهینی و همسرش(Hossein Mahini)

  • نام اصلی : حسین ماهینی
  • متولد : 25 شهریور 1365 بوشهر
  • زمینه فعالیت : ورزش فوتبال
  • پیشه : فوتبالیست
  • مدرک تحصیلی : دیپلم
  • سالهای فعالیت : 1379 تاکنون
  • قد حسین ماهینی : 182 سانتیمتر
  • والدین : محمدحسین ماهینی
  • همسر : انیس مهمدی
  • فرزندان : مایسا ماهینی و سورن ماهینی

بیوگرافی کامل حسین ماهینی

حسین ماهینی متولد 25 شهریور 1365 در بوشهر بازیکن فوتبال اهل ایران است.بیوگرافی حسین ماهینی و همسرش انیس + فرزندانبیوگرافی حسین ماهینی و همسرش انیس + فرزندان

حسین ماهینی - Hossein Mahini

حسین ماهینی - Hossein Mahini

تحصیلکرده مقطع دیپلم می باشد ، حسین ماهینی با 182 سانتیمتر قد در پست مدافع و هافبک بازی می کند.

خانواده و اصالت

حسین ماهینی در محله جلالی شهر بوشهر به دنیا آمد ، پدرش «محمدحسین ماهینی» از بازیکنان پیشین تیم فوتبال شاهین بوشهر می باشد.

مادرش معلم بازنشسته بوده و یک برادر کوچکتر و یک خواهر بزرگتر از خود دارد.

حسین ماهینی و پدر و مادرش

حسین ماهینی و پدر و مادرش

شروع با تیم بسیج بوشهر

او فوتبال را به شکل خیابانی و از کوچه های بوشهر آغاز کرده است. همچنین او از دوران کودکی ، به همراه پدرش فوتبال را تجربه کرد. ماهینی ، در نوجوانی ، مدتی در تیم نوجوانان بسیج بوشهر ، حضور داشت و پس از آن به مدت شش سال در تیم نوجوانان ، امید و بزرگسالان ایران جوان بوشهر به ادامه فوتبال خود پرداخت. ماهینی در تیرماه 1384، هنگامی که 18 سال و نه ماه داشت ، از تیم زیر 19 سال ایران جوان بوشهر به تیم زیر 19 سال استقلال اهواز پیوست و کمی بعد در شهریور همان سال ، به تیم اصلی منتقل شد.

عملکرد در استقلال اهواز

از سال 1384 تا 1389 به مدت پنج فصل برای استقلال اهواز بازی کرد و در 95 بازی به میدان رفت و توانست 3 گل نیز به ثمر برساند.

از دیدگاه افتخارات (گرفتن جام یا مدال) ماهینی موفقیتی در استقلال اهواز ، کسب نکرد.

حسین ماهینی و مهدی طارمی

حسین ماهینی و مهدی طارمی

در ذوب آهن

در تیر ماه 1389 وقتی 24 ساله بود به تیم «ذوب آهن» اصفهان پیوست و در دو فصل حضورش 62 بازی به میدان رفت و توانست دو گل نیز بثمر برساند.

او با این تیم اصفهانی به مقام دومی لیگ قهرمانای آسیا 2010 دست یافت و در فینال این بازی ها در ترکیب ثابت تیم حضور داشت.

حسین ماهینی و یحیی گل محمدی

حسین ماهینی و یحیی گل محمدی

از پرسپولیس تا ملوان

در خرداد 1391، ماهینی با بازیکنانی چون محسن بنگر و سید جلال حسینی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست تا خط دفاعی جدیدی در این تیم ، پدید آید. در این سال ، او با پرسپولیس ، نایب قهرمان جام حذفی 92-1391 شد.

کمی بعد ، او برای انجام خدمت اجباری سربازی ، با قراردادی قرضی به ملوان پیوست و از 29 مهر 1393، رسماً به سهمیه ملوان ، افزوده شد. او 28 بازی در لیگ برای ملوان انجام داد ، یک گل زد و در این مسابقات ، از بازیکنان ترکیب ثابت این تیم بوده است و تنها دو بار ، بیرون کشیده شد.

حسین ماهینی و سید جلال حسینی

حسین ماهینی و سید جلال حسینی

بازگشت به پرسپولیس

از یک تیر 1395، دوباره به پرسپولیس بازگشت تا شاگرد برانکو ایوانکوویچ شود و یکی از بهترین آمار دفاعی تاریخ لیگ را با تیم آن دوران پرسپولیس ، بسازد. او با پرسپولیس به سه قهرمانی لیگ ، سه قهرمانی سوپر جام و یک قهرمانی جام حذفی رسید. همچنین در فصل 2017 لیگ آسیا ، در تیم فصل قرار گرفت و در فصل 2018، نایب قهرمان آسیا شد.

حسین ماهینی و فرهاد مجیدی

حسین ماهینی و فرهاد مجیدی

از نساجی تا سایپای لیگ آزادگان

این بازیکن در آخرین ساعات نقل و انتقلات توسط یحیی گل محمدی از پرسپولیس کنار گذاشته شد به همین دلیل روز 25 دی 1398 به تیم نساجی مازندران پیوست.

با این حال یک فصل بیشتر در نساجی دوام نیاورد و در 22 شهریور 1399 به تیم «سایپا» پیوست و تا سال 1401 برای این باشگاه بازی کرد.

حسین ماهینی

جنجال کارت پایان خدمت

او از جمله بازیکنانی بود که برای فرار از خدمت سربازی کارت پایان خدمت خود را جعل کرده بود ، به همین خاطر بعد از افشاء برای خدمت به تیم ملوان فرستاده شد.

پس از طی دوره آموزشی در پادگان آموزشی نیروی دریایی انزلی وارد تیم فوتبال ملوان شد و بعد از یک فصل کارت خدمت اش را دریافت کرد و به پرسپولیس بازگشت.

حسین ماهینی

در تیم ملی

ماهینی سال 1385 به تیم ملی زیر 23 سال دعوت شد تا اینکه 6 خرداد 1390 به دعوت کارلوس کیروش راهی تیم بزرگسالان شد و تا سال 1396 همراه تیم ملی بود ، او تاکنون 23 بازی ملی در کارنامه دارد.

عکس های اینستاگرام حسین ماهینی

عکس های اینستاگرام حسین ماهینی

وضعیت ازدواج و همسر حسین ماهینی

حسین ماهینی زمانی که بازیکن تیم استقلال اهواز بود در یکی از مهمانی های ورزشی با همسرش «انیس مهمدی» که به اشتباه انیس محمدی در برخی منابع درج می شود ، آشنا و بعد از 8 سال دوستی ، نامزد کردند.

در نهایت در دوران سربازی در ملوان با همسرش ازدواج کرد و حالا ثمره این زندگی موفق یک فرزند دختر بنام «مایسا ماهینی» و یک پسر بنام «سورن ماهینی» می باشد.

حسین ماهینی و همسرش انیس مهمدی و فرزندانشان

حسین ماهینی و همسرش انیس مهمدی و فرزندانشان

آچار فرانسه

ماهینی بیشتر در پست های دفاعی عقب ، بازی کرده است؛ جایی که با استفاده از سرعت و توانایی عبور خود ، بسیار اثرگذار بوده است. او در تیم هایی که در آنان حضور داشته است ، معمولاً جایگاه ثابتی در دفاع راست ، داشت اما در پست دفاع چپ نیز به شکل قابل توجهی به کار گرفته شد و در آن منطقه از زمین نیز بسیار موفق بوده است. او به دلیل چند پسته بودن و به کار گرفته شدن در پست های گوناگون ، به «آچار فرانسه» پرسپولیس ، معروف شد.

حسین ماهینی و همسرش انیس مهمدی

حسین ماهینی و همسرش انیس مهمدی

فعال در توییتر

ماهینی از بازیکنان فعال در توییتر است ، او در اردیبهشت 1393 به این شکبه اجتماعی پیوست که با پیام تبریک ورود از «جک دورسی» مدیرعامل وقت توییتر روبرو شد.

حسین ماهینی و همسرش انیس مهمدی

حسین ماهینی و همسرش انیس مهمدی

پدر اینستاگرام ایران

او اولین فوتبالیست بین دو باشگاه محبوب پایتخت «استقلال و پرسپولیس» بود که وارد شبکه اجتماعی اینستاگرام (instagram) شد.

از لایوهای فراوان برای جواب دادن به سوالات هواداران باشگاه تا راه انداختن کمپین برای کمک به کودکی نیازمند و حتی در دسترس بودن برای کمک به فوتبالیست های جوان شهر بوشهر ، راهنمایی آنها او را در این فضا بسیار محبوب کرده است.

حسین ماهینی و همسرش انیس محمدی و فرزندانشان

حسین ماهینی و همسرش انیس محمدی و فرزندانشان

دستگیری تا زندان اوین

روز پنجشنبه 7 مهر 1401 سایت دولتی ایرنا گزارش داد «حسین ماهینی» کاپیتال اسبق تیم پرسپولیس از سوی مقامات قضایی بازداشت شده است.

گفته شده است حمایت او از معترضان در بلواهای اخیر مربوط به مهسا امینی عامل دستگیری بود.

او پس از چند روز به قید وثیقه آزاد شد.

حسین ماهینی و همسرش انیس مهمدی

حسین ماهینی و همسرش انیس مهمدی

خداحافظی و شروع مربی گری

حسین ماهینی مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران که اخیراً در کلاس های مربیگری B آسیا شرکت کرده بود ، از دنیای بازیگری فوتبال خداحافظی کرد و گفت :

من کفش هایم را آویختم تا وارد عرصه مربیگری شوم. به امید موفقیت در این عرصه.

حسین ماهینی و همسرش انیس مهمدی

حسین ماهینی و همسرش انیس مهمدی


آمار و عملکرد
باشگاه های حرفه ای
سال ها باشگاه ها بازی گل
1389-1384 استقلال اهواز 95 3
1391-1389 ذوب آهن 62 3
1398-1391 پرسپولیس 127 2
1394-1393 ← ملوان قرضی 28 1
1399-1398 نساجی 13 0
1401-1399 سایپا 40 1
تیم ملی‡
1387-1385 امید ایران 12 0
1396-1390 ایران 23 0

حسین ماهینی


منابع : نم نمک | حسین ماهینی اینستاگرام/ حسین ماهینی فیسبوک/ psdk lhidkd/صفحه شخصی حسین ماهینی/حسین ماهینی ویکی پدیا/ حسین ماهینی تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن