ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل سجاد پذیرفته بسکتبالیست به همراه عکس های خانوادگی و شخصی سجاد پذیرفته با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه سجاد پذیرفته و همسرش(Sajjad Pazirofteh)

  • نام اصلی : سجاد پذیرفته
  • متولد : 1375 اهر
  • زمینه فعالیت : ورزش بسکتبال
  • پیشه : بسکتبالیست
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت : 1386 تاکنون
  • قد :

بیوگرافی کامل سجاد پذیرفته

سجاد پذیرفته متولد 1375 در اهر بازیکن بسکتبال اهل ایران است.بیوگرافی سجاد پذیرفته بسکتبالیست و همسرش [زندگینامه]بیوگرافی سجاد پذیرفته بسکتبالیست و همسرش [زندگینامه]

سجاد پذیرفته - Sajjad Pazirofteh

سجاد پذیرفته - Sajjad Pazirofteh

سجاد در یک خانواده مذهبی و فرهنگی به دنیا آمد. نظر به فیزیک بدنی برادرانش و خودش ، زودتر از همه وارد عرصه بسکتبال شد.

شروع فعالیت

در سال 1386 عملاً بسکتبال را به صورت رسمی با حضور در تیم بسکتبال راهنمایی شروع کرد و در سال 87 موفق شد فنی ترین و موثرترین بازیکن تیم راهنمایی شهرستان اهر و آموزشگاه های استان شناخته شود.او در ترکیب تیم منتخب استان آذربایجان شرقی به مسابقات کشوری اعزام شد.

تیم ملی نوجوانان

در سال 1392 به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور دعوت شد لکن بدلیل تنها ده روز بزرگی سنش ، نتوانست در تیم ملی که برای مسابقات آسیایی آماده می شدند حضور یابد.

عکس های اینستاگرام سجاد پذیرفته

عکس های اینستاگرام سجاد پذیرفته

ادامه فعالیت

در کارنامه فعالیت او ، می توان به حضور در ترکیب تیم منتخب آموزشگاه های استان در رده جوانان به مدت 3 سال و حضور در مسابقات کشوری اصفهان ، گرگان و مشهد اشاره کرد.

به دلیل درخشش عالی آقای پذرفته در مسابقات و استایل بدنی متناسب که مرهون تلاش بی وقفه خود و مربیان ایشان بود ، در سال 1393 به تیم دسته یک شهرداری تبریز ملحق شده و با عقد قرارداد یک ساله توانست بر تجربیات خود بیفزاید.

تیم ملی جوانان

سجاد پذرفته در سال 1394 به جمع 50 نفری اردوی تیم ملی جوانان دعوت ، و توانست با ارائه یک بازی منطقی و هوشمندانه به جمع 12 نفر تیم ملی جوانان کشور پیوسته و در تیرماه سال جاری ، به حول و قوه الهی به مسابقات بسکتبال جام جهانی که در یونان برگزار خواهد ش ، اعزام خواهند شد.

وضعیت ازدواج و همسر سجاد پذیرفته

از وضعیت ازدواج و همسر سجاد پذیرفته اطلاعات دقیقی در دست نیست.

عکس های شخصی سجاد پذیرفته

عکس های شخصی سجاد پذیرفته


منابع : نم نمک | سجاد پذیرفته اینستاگرام/ سجاد پذیرفته فیسبوک/ s[hn \bdvtji/صفحه شخصی سجاد پذیرفته/سجاد پذیرفته ویکی پدیا/ سجاد پذیرفته تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
80%

نظر دادن

1 نظر

  • حسین شنبه, 17 تیر 1402 10:03 توسط حسین

    ماشالله همشهري با غیرت و با اخلاق