در ادامه با بیوگرافی کامل فرامرز خودنگاه داور ، وزنه بردار و بدنساز به همراه عکس های خانوادگی و افتخارات فرامرز خودنگاه داور قویترین مردان ایران و ماجرای مهاجرت به کانادا با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه فرامرز خودنگاه و همسرش(Faramarz Khodnegah)

 • نام اصلی : فرامرز خودنگاه
 • متولد : 1345 تهران
 • زمینه فعالیت : وزنه برداری و بدنسازی
 • پیشه : وزنه بردار و بدنساز
 • مدرک تحصیلی :
 • سالهای فعالیت :
 • قد : 180 سانتیمتر

بیوگرافی کامل فرامرز خودنگاه

فرامرز خودنگار متولد ۱۳۴۵ در تهران وزنه بردار ، داور بین المللی و بدنساز ایرانی است.بیوگرافی فرامرز خودنگاه داور مردان آهنین + مهاجرت و همسربیوگرافی فرامرز خودنگاه داور مردان آهنین + مهاجرت و همسر

فرامرز خودنگاه داور بین المللی

فرامرز خودنگاه داور بین المللی

شروع فعالیت

او ورزش را با وزنه برداری شروع کرد و به المپیک بارسلون نیز راه یافت اما به دلیل بیماری آپاندیس از شرکت در المپیک بازماند و پس از آن به بدنسازی و پاورلیفتینگ روی آورد.

فرامرز خودنگاه

فرامرز خودنگاه

داور قویترین مردان ایران

وی به مدت دو سال سرمربی تیم ملی پاورلیفتینگ و یک سال و نیم سرمربی تیم ملی پاورلیفتینگ جانبازان بود. او داور مسابقات مردان آهنین ، وزنه برداری و پاورلیفتینگ است.

فرامرز خودنگاه ، آیدین خطایی و رامین فرج نژاد

فرامرز خودنگاه ، آیدین خطایی و رامین فرج نژاد

وضعیت ازدواج و همسر فرامرز خودنگاه

از وضعیت ازدواج و همسر فرامرز خودنگاه اطلاعات دقیقی در دست نیست.

وضعیت ازدواج و همسر فرامرز خودنگاه

زندگینامه فرامرز خودنگاه و همسرش

حواشی با برادران فاطمی و ملکی

بعضی از ورزشکاران مانند محراب فاطمی و مجتبی ملکی وی را فاقد سابقه و افتخار ورزشی و همچنین فاقد کارت داوری بین المللی دانسته اند.

عکسهای شخصی فرامرز خودنگاه

عکسهای شخصی فرامرز خودنگاه

گفته های محراب فاطمی درباره خودنگاه

همه ورزشکارهای خوب ، زمانش که می رسد خودشان مانند تمامی رشته های دیگر از این ورزش خداحافظی می کنند و می روند اما فرامرز خودنگاه با اینکه نه خودش چیزی از این مسابقات سر در می آورد و نه سابقه و افتخار ورزشی دارد هنوز که هنوز است داور این مسابقات است. من بدون شوخی فکر کنم ایشان در عمرشان وزنه ای بیشتر از 30 کیلوگرم بلند نکرده باشد در عین حال با اختلاف انداختن بین ما ورزشکارها و تفرقه افکنی خود را بالا نگه داشته است.

فرامرز خودنگاه و مهراب فاطمی

فرامرز خودنگاه و مهراب فاطمی

این آقا ژنتیکی چاق هستند و اصلا هیکل ورزشکاری ندارند و اگر همین الان کتش را دربیاورد همه چربی هایش بیرون میزند . مردم دیگر حتی از قیافه تکراری اش هم خسته شده اند و همیشه به ما می گویند که چرا خودمان مسابقات را داوری نمی کنیم؟

افتخارات فرامرز خودنگاه

افتخارات فرامرز خودنگاه

گفته های مهدی فاطمی درباره خودنگاه

این آقا آن اوایل که با هم رفیق بودیم به وسیله من و محراب و با تایید ما به عنوان داور به فدراسیون معرفی شد و بعد از حضور مستمر و رفت و آمدهای گوناگون توانست جای پای خود را محکم کند اما بعد که کم کم دید محراب در چند دوره قهرمان شده است و ممکن است بعدا ریاست کمیته داوران را بر عهده بگیرد آرام آرام به تفرقه میان ورزشکاران مبادرت کرد.

آیدین خطایی ، محمدرضا فتاح حسینی و فرامرز خودنگاه

آیدین خطایی ، محمدرضا فتاح حسینی و فرامرز خودنگاه

مهاجرت به کانادا

در سال 1390 خبر خروج فرامرز خودنگاه به کشور کانادا منتشر شد .

او که قبل از سفرش مورد غضب برخی از حاضران در این مسابقات قرار گرفته بود و درباره اش گفته می شد که در مسابقات به طرفداری برخی از چهره ها می پرداخته، به نزدیکان خود گفته است که دیگر قصد بازگشت به ایران را ندارد.

عکسهای اینستاگرام فرامرز خودنگاه

عکسهای اینستاگرام فرامرز خودنگاه

ماشین فرامرز خودنگاه

ماشین فرامرز خودنگاه


منابع : نم نمک | فرامرز خودنگاه اینستاگرام/ فرامرز خودنگاه فیسبوک/ صفحه شخصی فرامرز خودنگاه / فرامرز خودنگاه ویکی پدیا/ فرامرز خودنگاه تلگرام

این مطلب مفید بود؟
(7 رای)
82.8%
بیوگرافی فرامرز خودنگاه داور مردان آهنین + مهاجرت و همسر
4.3
out of
5
(
8
) votes

نظرات کاربران  

00
با احترامي كه براي آقاي خودنگاه قائلم و شايد براي اين رشته زحمت كشيده باشه ولي خداوكيلي هيچي حاليش نيست ومعلوم نيست چجوري بعنوان داور انتخاب شده حيف نيست قهرمان هاي مث بردارن فاطمي ومجتبى ملكي رو با اين آقا مقايسه كرد.
1399-02-16 00:31
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,560