ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه با بیوگرافی کامل پاکو خمز مربی تراکتور سازی تبریز به همراه عکس های خانوادگی و شخصی پاکو خمز با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه پاکو خمز و همسرش(Paco Jemez)

  • نام اصلی : فرانسیسکو پاکو خمز مارتین
  • متولد : 18 آوریل 1970 لاس پالماس ، اسپانیا
  • زمینه فعالیت : ورزش فوتبال
  • پیشه : مربی فوتبال
  • مدرک تحصیلی :
  • سال های فعالیت :
  • قد : 180 سانتیمتر
  • والدین : فرانسیسکو کرسپو آگیلار
  • همسر : وانسکا روشا
  • فرزندان : نادیا جمز ، کارلا جمز

بیوگرافی کامل پاکو خمز

پاکو خمز متولد 18 آوریل 1970 در لاس پالماس ، اسپانیا یک مربی فوتبال اسپانیایی و بازیکن سابق و سرمربی فعلی تیم فوتبال باشگاه فوتبال تراکتور آذربایجان است.بیوگرافی پاکو خمز مربی فوتبال و همسرش [زندگینامه]بیوگرافی پاکو خمز مربی فوتبال و همسرش [زندگینامه]

پاکو خمز - Paco Jemez

پاکو خمز - Paco Jemez

در طول 11 فصل او 269 بازی لالیگا را در نمایندگی سه تیم ، عمدتاً دپورتیوو و ساراگوسا انجام داد. او در یورو 2000 برای اسپانیا ظاهر شد. خمز در سال 2007 کار خود را به عنوان سرمربی آغاز کرد و با چندین باشگاه همکاری کرد.

خانواده

پدر خمز ، فرانسیسکو کرسپو آگیلار (معروف به لوکاس د اسیجا) ، یک خواننده فلامنکو بود که دو آلبوم منتشر کرد.

باشگاه

خمز در لاس پالماس ، جزایر قناری به دنیا آمد. او در طول دوران حرفه ای خود برای کوردوبا ، رئال مورسیا ، رایو وایکانو بازی کرد (اولین بار در لالیگا ظاهر شد و در تمام 38 بازی 1992-93 لالیگا| فصل) ، دپورتیوو د لاکرونیا(تنها در مجموع ده بازی در دو فصل اول او به عنوان باشگاه به دو نایب قهرمانی متوالی دست یافت که بعد از آن بیشتر مورد استفاده قرار گرفت) و رئال ساراگوسا ، که او در 2001 فتح Copa del Rey کمک کرد. از ژانویه -ژوئن 2004 او به رایو بازگشت.

پس از یک سال دوری از فوتبال ، خمز با CD Lugo - Tercera División به فعالیت بازگشت و اندکی بعد در سن 35 سالگی بازنشسته شد.

پاکو خمز

بین المللی

در طول تقریباً سه سال ، خمز 21 بار برای تیم ملی اسپانیا بازی کرد. اولین بازی او در 23 سپتامبر 1998 در یک دوستانه مقابل روسیه در گرانادا بود ، و او در یوفا یورو 2000 شرکت کرد و در سه مسابقه در یک حذف نهایی از مرحله یک چهارم نهایی.

حرفه مربیگری

اسپانیا

خمز در سال 2007 مربیگری را در ابتدا با RSD Alcalá پایین شروع کرد. او به دسته دوم کمپین زیر رفت ، با کوردوبا ، که در 11 بازی مانده به پایان اخراج شد.

در اوایل سال 2009، خمز با FC Cartagena قرارداد امضا کرد ، در نهایت مربی ای بود که باشگاه مورسیا را برای اولین بار [[2008] به دست آورد. -09 Segunda División B|ارتقا به رده دوم]]. او در جولای رفت. در 12 آوریل 2010، پس از اخراج Sergije Krešić ، Jémez به عنوان مربی در مبارزه UD لاس پالماس در دسته دو منصوب شد. او در نهایت تیم زادگاهش را ایمن از منطقه سقوط در مقام هفدهم ، در تاریخ 27 رد شد فوریه 2011. خمز در تاریخ 22 در باشگاه سابق رایو منصوب شد ژوئن 2012. پس از اینکه تیم را به بهترین رتبه خود در تاریخ رساند پرواز برتر ، هشتم ، او رنه قراردادش تا ژوئن 2015 بود.

در 26 مه 2016، پس از سقوط به دسته اول رایو ، خمز نتوانست شرایط جدید را به توافق برساند و در 20 ژوئن به مدیر Granada CF منصوب شد. با این حال ، در 28 سپتامبر ، او تنها پس از شش بازی سرمربیگری ، بدون پیروزی و بدترین شروع باشگاه از کار اخراج شد. به یک فصل در بیش از 70 سال.

عکس های اینستاگرامی پاکو خمز

عکس های اینستاگرامی پاکو خمز

مکزیک

در 28 نوامبر 2016، خمز به عنوان سرمربی کروز آزول در لیگا MX مکزیک انتخاب شد. او تیم را به اولین حضور در پلی آف در سه سال اخیر هدایت کرد. 27 نوامبر بعد تصمیم گرفت قراردادش را تمدید نکند و رفت.

بازگشت به اسپانیا

خمز در 21 دسامبر 2017 به لاس پالماس بازگشت و سومین سرمربی دائمی باشگاه در طول کمپین شد. او در اواخر مارس 2019 دوباره به رایو وایکانو پیوست و جایگزین میشل که دو روز قبل پس از باخت در هفت بازی متوالی لیگ ، که تیم را در خطر سقوط در لیگ برتر قرار داده بود ، اخراج شده بود و با قرارداد تا ژوئن 2020 موافقت کرد.

در 26 دسامبر 2021، پس از بیش از یک سال عدم فعالیت ، جیمز تا پایان فصل تیم تازه وارد دسته دوم UD Ibiza را بر عهده گرفت. او موفق شد از سقوط اجتناب کند ، اما همچنان به دلیل پایان قراردادش در 31 مه ، آنجا را ترک کرد.

وضعیت ازدواج و همسر پاکو خمز

نام همسر پاکو خمز ، وانسکا روشا است و این طوج دو فرزند به نام های نادیا جمز ، کارلا جمز دارند.

پاکو خمز و همسرش وانسکا روشا

پاکو خمز و همسرش وانسکا روشا

ورود به لیگ برتر ایران

پاکو خمز سرمربی سابق رایو وایکانو و لاس پالماس به عنوان جانشین قربان بردیف انتخاب شد تا نخستین سرمربی اسپانیایی تاریخ تراکتور لقب بگیرد.

زندگی شخصی پاکو خمز

زندگی شخصی پاکو خمز


منابع : نم نمک | پاکو خمز اینستاگرام/ پاکو خمز فیسبوک/ \h; ، olc/صفحه شخصی پاکو خمز/پاکو خمز ویکی پدیا/ پاکو خمز تلگرام

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
80%

نظر دادن