ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، اگر از نرم افزارهای پیش فرض گوشی اندروید خود خسته شده اید و یا می خواهید برنامه های قبلی را حذف کرده تا فضای حافظه شما آزاد شود راه حل های پیشنهاد شده در این بخش را دنبال کنید.

معرفی برنامه اندروید برای حذف اپ های غیر ضروری

تاکنون بی شک برای هر یک از ما پیش آمده است که به مرور زمان تعداد برنامه های زیادی را در اسمارت فون خود دانلود و نصب کرده باشیم و زمانیکه به منو کاربری می رویم ، با تعداد انبوهی از برنامه های نصب شده که شاید حتی یکبار هم از آنها استفاده نکرده ایم مواجه شویم.نحوه حذف یا غیرفعال کردن دسته جمعی برنامه ها در اندرویدنحوه حذف یا غیرفعال کردن دسته جمعی برنامه ها در اندروید

اغلب این برنامه در زمان نصب یک برنامه به عنوان اپ های پیشنهادی بوده اند که در ذهن خود این گونه می اندیشیم که برای یک فرایند برای مثال ویرایش تصاویر بهتر است تعداد زیادی برنامه نصب کنیم و به مرور هر کدام بهتر بود ، از آن به عنوان برنامه اصلی در این زمینه استفاده خواهیم کرد و دیگر برنامه ها را بصورت کامل خواهیم بست.

با این وجود حذف آنها را فراموش خواهیم کرد و به مرور آنها حافظه گوشی را پر خواهند نمود و این می تواند باعث کند و هنگ شدن گوشی شود که بی شک می تواند بسیار باعث عصبانیت ما شود. به همین دلیل تیم تکنولوژی نم نمک قصد دارد شما را با برنامه ای خاص و منحصر بفرد برای حذف آسان و دسته جمعی برنامه های اندرویدی آشنا سازد که تنها با فعال کردن تیک برنامه ها می توانید آنها را بصورت تکی یا دسته جمعی حذف کنید. همراه ما باشید.


چگونه برنامه ها را بصورت دسته جمعی حذف کنیم؟

برنامه پیشنهادی ما به نام " uninstaller app " می باشد که می تواند در این امر بر هر یک از شما عزیزان کمک بسزایی نماید که می توانید از لینک قرار داده شده ذیل این برنامه کاربردی را از فروشگاه محبوب و امن گوگل پلی دانلود و استفاده نمایید.

این برنامه دارای محیطی ساده و آسان برای استفاده صریح کاربران می باشد و زمانیکه کاربر وارد این برنامه می شود ، با تصویر ذیل روبرو خواهد شد.

نخوع حذف تکی و دسته جمعی برنامه های اندرویدی

ویژگی های برنامه uninstaller app

با استفاده از این اپ می توانید کارهای زیادی اعم از حذف برنامه های نصب شده ، برنامه های سیستمی ، پاک کردن کش گوشی ، افزایش سرعت رام ، حذف کلی سیستم و دسترسی به حافظه گوشی بیابید و تمام این موارد تنها در یک اپ جای داده شده اند.

برای پاک کردن برنامه ها بصورت دسته جمعی تنها باید بر روی گزینه اول از سمت چپ یعنی " Unistall apps " کلیک کنید تا برنامه های گوشی خود را بصوت لیست مشاهده نمایید.

در نهایت با انتخاب کردن تیک کنار برنامه هایی که قصد حذف کردن آنها را دارید ، باید گزینه " Unistall " را از انتهای صفحه نمایش بفشارید و سپس با استفاده از دسترسی داده شده ، این برنامه کاربردی همانند ذیل برنامه های اضافی را حذف خواهد نمود.

چگونه برنامه های اندروید را بصورت دسته جمعی را حذف کنیم؟

نحوه حذف دسته جمعی و تکی برنامه های اندروید

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن