ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، شما با انجام این ترفند ساده می توانید تمامی فایل ها و پوشه های مهم خود را در اندروید از دید دیگران پنهان کنید.برای آموزش مخفی سازی فایل در اندروید همراه ما باشید.

روشی ساده برای مخفی سازی فایل ها و پوشه ها در اندروید

سیستم عامل اندروید یکی از پرطرفداراترین و پرکاربر ترین سیستم عامل های موجود در بازار می باشد که جضور آنرا در پرچم داران بازار موبایل شاهد هستیم. از این رو ما همیشه در تکاپوی این هستیم تا بتوانیم برخی از فایل ها با هر پسوندی را از دید افراد دیگری که دائما اسمارت فون مان را در دست می گیرند ، پنهان سازیم تا این گونه امنیت فایل هایمان بیشتر و بیشتر شود.چگونه فایلها را در گوشی اندروید مخفی کنیم؟چگونه فایلها را در گوشی اندروید مخفی کنیم؟

به همین دلیل در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نم نمک قصد داریم تا شما را با روشی ساده و راحت با آموزش مخفی کردن فایل ها در سیستم عامل اندروید آشنا سازیم. همراه ما باشید.

نحوه پنهان کردن فایل ها در سیستم عامل اندروید ؛

1. در سیستم عامل اندروید از جمله در چند نسخه اخیر ، یکی از برنامه هایی که بصورت پیش فرض نصب شده اند ، برنامه MY Files است که شما می توانید به راحتی از این برنامه به فایل های موجود در اسمارت فون خود دسترسی پیدا کنید. از این رو ابتدا وارد MY Files شوید و پوشه و یا فایلی که قصد دارید آنرا پنهان کنید را انتخاب کنید که در ادامه ما پوشه CallRecordings را انتخاب نموده ایم.

آموزش مخفی سازی پوشه

نحوه پنهان کردن فایل در اندروید

2- در این مرحله باید بر روی گزینه آپشن و یا 3 نقطه عمودی کلیک کنید تا بتوانید گزینه Rename را مشاهده نمایید. پس از مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

اینک شما باید یک «.» را به قبل اسم فایل اضافه کنید. برای مثال پوشه CallRecordings تبدیل به CallRecordings. می شود.

مدیریت فایل ها

مراحل پنهان کردن فایل در اندروید

3- پس از انتخاب نام مناسب ، گزینه Rename را بفشارید. اینک شما مجددا به صفحه اصلی MY Files باز گشتید و فایل مورد نظرتان از کاملا پنهان شده است.

با این وجود اگر قصد دارید تا مجددا فایل را قابل مشاهده نمایید ، باید در این مرحله وارد settings شوید. پس از وارد شدن به این بخش ، باید چراغ Show hidden files را از حالت خاموش به حالت روشن تغییر دهید.

مخفی کردن فایلها در اندروید

آموزش پنهان کردن فایل در اندروید

4- در ادامه اگر شما قصد دارید تا مجددا فایل را بازگردانید ، باید تمام ابتدا چراغ Show hidden files را روشن کنید و سپس فایل مورد نظرتان را مشاهده نمایید و «.» که به اول آن اضافه کرده بودید را پاک کنید تا از حال پنهان شدن خارج شود.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن