ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، خانم نیتا آمبانی مالک گران قیمت ترین اسمارت فون جهان می باشد.

مالک گران قیمت ترین گوشی جهان کیست؟!

گوشی ها یا اصطلاحا اسمارت فون ها در دنیای امروزه پس از گذشت دهه ها به دلیل پر مخاطب و پر طرفدار بودن ، پیشرفت چشمگیری داشته است و نتیجه آن هم وجود اسمارت فون های پرچم دار در سطح جهان است که قدرت خرید آن برای هر یک از ما سخت می باشد. از این رو اغلب افراد ثروتمند بجای آنکه اسمارت فون های امروزی خریداری نماید ، سعی بر آن دارند تا با هزینه بیشتر اسمارت فون سفارشی و مخصوص خودشان را خریداری نمایند و به تبع به وسیله آن نیز خودنمایی می کنند.گران قیمت ترین گوشی جهان متعلق به کیست؟!گران قیمت ترین گوشی جهان متعلق به کیست؟!

از این رو در این اسمارت فون ها از اشیاء قیمتی اعم از الماس ، برلیان ، طلای 24 عیار ، نقره و... بکار می رود که بر ارزش آن می افزاید. به همین دلیل تعداد محدودی تیم در سطح جهان در این زمینه فعالیت می کنند و علت آن هم گران و پر هزینه بودن مواد ساختار این گوشی ها می باشد و هر تیمی نمی تواند چنین چیزی را تولید و تهیه نماید.

مالک گران قیمت ترین گوشی جهان

خانم نیتا آمبانی مالک گران قیمت ترین اسمارت فون جهان

اما آیا تا به حال چیزی در مورد گران ترین گوشی جهان شنیده اید؟ ارزش این اسمارت فون چقدر است؟ متعلق به کیست؟

جالب است بدانید گران قیمت ترین گوشی جهان به نام " Falcon Supernova iPhone 6 Pink Diamond " با قیمت $48.5 میلیون دلار می باشد که متعلق به خانم نیتا آمبانی از هندوستان ( همسر موکش آمبانی معروف که مالک شرکت ریلاینس است ) می باشد.

گران قیمت ترین آیفون 6 جهان

گران قیمت ترین گوشی و آیفون 6 جهان

با این وجود لازم است بدانید که در این اسمارت فون از طلای 24 عیار و یک الماس صورتی بزرگ در قاب پشتی آن برای جلوگیری از هک شدن بکار رفته است.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
20%

نظر دادن