برخی معتقد بودن که او نشانه ای از پروردگار است و باید ان را مقدس دانست در صورتی که برخی بر این باور بودند که این حیوان شوم است و هرچه سریعتر باید کشته شود.

تولد گاو عجیب الخلقه یک چشم بدون بینی!

در غرب بنگال هندوستان یکی از دامداران شاهد زایمان غیرعادی گاو خود بود ؛ زایمانی که بعد از پایان با تولد گوساله ای عجیب الخلقه عجیب تر هم شد. در کمال حیرت و ناباوری گوساله ی متولد شده روی صورتش تنها یک چشم داشت و یک دهان و دیگر هیچ ؛ در واقع این گوساله عضوی به نام بینی نداشت و چشم دومی هم وجود نداشت. چنانچه در تصویر منتشر شده در بخش سرگرمی نم نمک مشاهده می کنید اعضای بدن این گوساله عجیب الخلقه کاملا سالم و طبیعی است اما صورت آن به طرز غیر قابل باوری غیر طبیعی و وحشتناک است.تولد گاو عجیب یک چشم بدون بینی! + عکستولد گاو عجیب یک چشم بدون بینی! + عکس

تولد گاو بسیار عجیب

همیشه در چنین مواقعی برخی از مردم هند برای تماشا هجوم می آورند و عقاید عجیب و غریب خود را به نمایش می گذارند که در مورد این گوساله هم چنین بود و اهالی روستا و روستاهای اطراف به سمت خانه ی صاحب گوساله روانه شدند و با باورهای غلط برای تماشای گوساله یک چشم جمع شدند. برخی معتقد بودن که او نشانه ای از پروردگار است و باید ان را مقدس دانست در صورتی که برخی بر این باور بودند که این حیوان شوم است و هرچه سریعتر باید کشته شود.

تولد گاو تک چشم

تولد گاو تک چشم بدون بینی

صاحب این گوساله تک چشم که نامش منتشر نشده است در این مورد گفت : تا پیش از انکه چهره گوساله را ببینم خوشحال بودم از اینکه گاوم برایم گوساله ای درشت به دنیا آورده است اما با دیدن چهره عجیب الخلقه ی او نظرم تغییر کرد. به نظر دامپزشک این گوساله یک یا نهایتا دو هفته بیشتر زنده نخواهد ماند.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی