ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، آیا میدانید زن متولد شهریور بهتر است با چه مردی ازدواج کند؟ و زن متولد شهریور چه مردی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی زن متولد شهریور

زن متولد شهریور انسانی کمال گرا و آرمان طلب است و معتقد است که هیچ کس نمی تواند کارها را به خوبی و مهارت او انجام دهد. او بسیار وقتشناس است و به موقع در سر قرارهای خود حاضر می شود. معمولا رفتاری آرام و توأم با متانت دارد ولی اگر از دست کسی عصبانی شود ممکن است داد و قال هم به راه بیندازد.خصوصیات دختر و زن متولد شهریور + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات دختر و زن متولد شهریور + طالع بینی عشق و ازدواج

راههای جذب زن متولد شهریور

او کمی خجالتی است و زیاد اهل خودستایی و تظاهر نیست و از سخنرانی در میان جمع هراس دارد و دست و پای خود را گم می کند. اما این زن بسیار حساس و تیزهوش است و به راحتی فریب چاپلوسی های دیگران را نمی خورد. از ناسزاگویی و گستاخی و تندخویی دیگران ناراحت می شود و همواره دوست دارد که با او مودبانه و ملایم رفتار کنند.

زن متولد شهریور از مردهایی که به سر و وضع خود توجهی ندارند و بی انضباط و نامرتب هستند بدش می آید. او انسانی کمال طلب است و حس تشخیص بسیار پر قدرتی دارد و همه چیز را با ذهن دقیق خود مورد وارسی و تحلیل قرار می دهد و آنگاه لب به انتقاد می گشاید. ولی فراموش نکنید که اصلا تحمل شنیدن انتقاد از خود را ندارد زیرا او خودش به اندازه کافی خود را مورد سرزنش و انتقاد قرار می دهد و به همین علت هیچ نیازی نمی بیند که دیگران نیز باری بر دوش او اضافه کنند.

علایق دختر متولد شهریور

دختران متولد شهریور بطور کلی هیچ وقت مثل مردم دیگر رفتار نمی کنند. نه عصبانی می شوند و دردسر درست می کنند و نه یک دفعه غیبشان می زند.

زن متولد شهریور عمدا می خواهد که مثل طبیعت به نظر برسد. (نه منظور من این نیست که او لباس نمی پوشد و سخت است) او ندرتا آرایش می کند. اگر زنی روستایی باشد ، مطمئن باشید از ریشه گشنیز و کرفس یا چیزی شبیه به آن ، مواد آرایشی درست کرده و مصرف می کند.

جذب مرد متولد شهریور

جذب زن متولد شهریور

زن متولد شهریور مادر محشری است. برای او خیلی مهم است که بچهء باهوشی داشته باشد. اما باید بداند که بچه همان اندازه که به آموزش و یادگیری نیاز دارد به عشق و محبت هم نیازمند است.

یادتان باشد که او خوددار است. پس انتظار نداشته باشید که مثل متولدین برجهای آبی ناگهان فوران کند ، یا مثل دخترهای متولد برج اسد و میزان جذاب و لوند باشد. در عوض چشمهای او تمام مدت شما را به دقت نگاه می کند و سعی دارد به کنه وجود شما پی ببرد.

چگونه زن متولد شهریور را عاشق خود کنیم؟

پشتکار زن متولد شهریور سبب می شود که دستیار خوبی باشد و هر رئیسی به او واقعا اعتماد کند. او فمینیست سرسختی است ولی می خواهد که او را مثل یک انسان باهوش با حقوق خودش بپذیرید.

در زندگی برخی از زنهای متولد برج شهریور لکه هایی هست که دوست دارند آنها را مثل غلطهای تایپی با غلط گیر پاک کند و اگر موفق شود از خوشحالی بال در می آورد.

 نقطه ضعف زن متولد شهریور

شهریوری ها افراد کمال گرایی هستند که دست از تلاش بر نمی دارند. آنها نه تنها برای خود بلکه برای دیگران هم بهترین ها را می خواهند. دوست دارند که جهانی بهتر بسازند و به همین دلیل همیشه مسئولیت های زیادی روی دوش شان است. از اشتباه به شدت فراری هستند و در صورت مرتکب شدن آن ، خودشان را مدام سرزنش می کنند. توصیه ما به آنها این است که در صورت اشتباه کردن ، به جای غصه خوردن و نقد منفی ، از آن به عنوان راهی برای رشد و پیشرفت استفاده کنند.

زن متولد شهریور چه مردی را دوست دارد

زن متولد شهریور چه مردی را دوست دارد

پیوند زناشویی زن متولد شهریور با سایر ماه ها
 • شهریور با فروردین : (بد) یکی پاک سرشت انسان دوست دیگری جسور و جاه طلب
 • شهریور با اردیبهشت : (خوب) صفات مشترک خوب نظیر جوانمردی و نجابت
 • شهریور با خرداد : (متوسط) یکی عاطفی و عاشق پیشهدیگری با نظم و برنامه مشخص
 • شهریور با تیر : (بسیار خوب) در امور مالی هماهنگ و با صفات مشترک فراوان
 • شهریور با مرداد : (متوسط) نسبتا لجباز و خودرای شاید با مشکل مواجه شوند
 • شهریور با شهریور : (بسیار خوب) هر دو صمیمی و صادق و با محبت می باشند
 • شهریور با مهر : (خوب) مشورت پذیر با منطق و در برطرف کردن مشکلات توانا
 • شهریور با آبان : (متوسط) جسور و بی پروا . سرشار از انرژی و بلند پرواز
 • شهریور با آذر : (بد) تنوع طلب خواهان استدلال در ایجاد نظم و انضباط دچار مشکل هستند
 • شهریور با دی : (خوب) یک ازدواج خوب همراه با زندگی سرشار از محبت
 • شهریور با بهمن : (متوسط) چنین پیوندی با سعی و کوشش می تواند خوب باشد
 • شهریور با اسفند : (خوب) بسیار با صبر و حوصله هستند که باعث تفاهم در زندگی می شود

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(65 رای)
82.4%

نظر دادن