فالگیری و دعوا زن و شوهر و پایان دعوای زن و شوهر با دعا و فال و طلسم گنجشک مرده و فالگیری برای ازدواج و رمالی و فالگیری و ترفند های فالگیری و فالگیری درست است را در نم نمک بخوانید.

ترفندهای عجیب رمال ها برای روابط زناشویی!

احتمالا اسم دعانویس ، فالگیر ، طالع نویس و... را شنیده اید. برخی از افراد به دعا و جادو اعتقاد فراوانی دارند و فکر می کنند رمال ها و دعانویسان از عالم غیب آمده اند و می توانند آینده را پیش گویی کرده و برای مشکلات چاره ای بیندیشند. این افراد به جای اینکه خودشان چاره ای منطقی برای حل مشکلات بیاندیشند و یا با افراد متخصص برای چاره جویی مشورت کنند ، خود را اسیر دام رمالان و دعانویسان می کنند تا با سحر و جادو و... مشکلات آنها حل شود اما متاسفانه این کارها عاقبت خوبی برایشان ندارد. این روزها از گوشه و کنار خبرهایی درباره مراجعه برخی افراد به فالگیر و... و خطراتی که برای آنان ایجاد شده می شنویم که از یک سو خنده آور است و از سوی دیگر ، اشک شنونده را از این همه بلاهت و نادانی بخشی از افراد جامعه درمی آورد.ترفندهای عجیب فالگیرها برای روابط زن و شوهری!ترفندهای عجیب فالگیرها برای روابط زن و شوهری!

حل دعوا های زناشویی

فالگیرها چه کسانی هستند؟

فالگیرها و دعانویسان افراد عادی هستند اما هوش و ذکاوت بالایی دارند و از این هوش خود در راهی درست استفاده نمی کنند. آنها ارتباطی با ماوراءالطبیعه نداشته و با هوش سرشارشان می دانند چه حرفی را کجا و چه موقع بزنند. بیشتر صحبت های آنها دو پهلو است به طوری که هر کس می تواند برداشت متفاوتی داشته باشد مثلا به فرد مقابلشان می گویند درت فوت کرده و یا به گونه ای در زندگی ات زنده است که فرقی با مرده ندارد.

آنها زمان فال گرفتن به حالت چهره و چشمان فرد مقابلشان توجه می کنند و متوجه می شوند که کدام حرفشان به مذاق او خوش می آید پس روی همان موضوع مانور می دهند. برخی از این فالگیران در فضای مجازی حضور فعالی دارند و دنبال کننده مخفی مشتریانشان هستند تا اطلاعاتی درباره شان به دست آورند.

مشتریان آنها چه کسانی هستند؟

مشتریان فالگیرها از هر قشری می باشند حتی افراد تحصیلکرده ای نیز وجود دارند که اسیر دام این کلاهبردان می شوند. متاسفانه بیشتر مشتریان فالگیرها خانم ها می باشند که به علت نازا بودن و نداشتن بچه ، مشکلات زناشویی ، دخالت خانواده شوهر ، افزایش مهر همسر ، خیانت همسر ، نداشتن خواستگار و... به فالگیرها مراجعه می کنند تا مشکلاتشان حل شود. فالگیرها مشتریان خود را افرادی می دانند که هیچ وقت در زندگی شان انسان محکمی نبوده اند و ذهنشان پر از خرافات است.

فالگیرها چگونه فال میگیرند

مردها اصولا برای چه چیزی درخواست فال می کنند؟

مردها به خاطر عشق و یا پول سراغ فال گرفتن می روند. برای مردها ارث و پول مهم است و برای زن ها عشق و خیانت و... یکی از فالگیرها می گوید کافی است به مشتری مردی که آمده است فال بگیرد بگویی ماشینی در نظر داری که تا آخر سال می خری ، به شدت بعد از شنیدن این حرف به فالت اعتماد می کند.

فوت و فن هایی رمالی !

فالگیرها فوت و فن های مختلفی برای درست از آب در آمدن حرف هایشان دارند. برخی از آنها که صفحه اینستاگرام دارند ابتدا از مشتریان خود می خواهند برای فالگیری اسم دقیق خودشان را بگویند و یا اگر اسم مستعار دارند نیز اعلام کنند. اسم ها را در اینترنت جست و جو می کنند و اطلاعاتی از زندگیشان به دست می آورند.

مثلا به مشتری ای که 40 سال سن دارد و در پروفایلش عکس از بچه اش نگذاشته است می گویند در خانواده ات یک نازا دارید یا به کسی که 35 سال دارد می گویند پدر و مادرش بیمار هستند یا فوت کرده اند. اگر هیچ کدام از آنها نبود ، می گویند در معرض بیماری هستند. به دختران زیر 30 سال ، می گویند درگیر خواستگار هستند و قرار است در محیط کارت فردی مجرد از تو خواستگاری کرده یا می کند.

متاسفانه برخی از رمالان به مشتریان خود مواد عجیبی می دهند و از آنها انجام کارهای عجیبی را درخواست می کنند. باورش سخت است که کسانی در این دوره زمانی ، فکر کنند قفل زدن به پیاز یا توهین به قبور ، ادرار حیوانات و... گره از کارشان بگشاید ، اما متاسفانه این افراد وجود دارند و برای خود و خانواده و اطرافیانشان خطرات زیادی را می آفرینند. در ادامه ماجرای زنی را می خوانید که برای حل مشکلات زندگی مشترک نزد رمال رفت و همسر خود را تا دم مرگ کشانید.

فوت و فن هایی رمالی

تجویز گنجشک مرده برای دعوای زن و شوهری

زنی برای حل مشکلات زندگی مشترک خود و جذب محبت شوهر نزد رمالی رفت و او چهار گنجشک مرده را 600 هزار تومان به او فروخت و گفت یکی از آنها را بسوزان و دود آن را در اتاق خواب و لباس های همسرت بچرخان و سه تای دیگرش را که دعایی به آنها خوانده ام ، بپز و آبش را به همسرت بده تا رابطه ات همسرت با تو خوب شود.

این خانم طبق دستور او عمل کرده و گوشت آلوده گنجشک ها ، را به همسرش می خوراند و همسرش را مسموم و تا نزدیکی مرگ با عمل نابخردانه خود می کشد.

در کشورهای دیگر و حتی توسعه یافته و حتی در میان طبقات مرفه و تحصیلکرده افرادی نیز وجود دارند که به فال قهوه یا موارد مشابه روی می آورند.

برخی از رمالان با چپاول مقدار زیادی پول حتی اقدام به سوءاستفاده های جنسی از مراجعه کنندگان نیز می کنند و از این راه کلاهبرداری کرده و سر مردم را کلاه می گذارند.

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.