ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه با بیوگرافی کامل نغمه حاتمی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و شخصی نغمه حاتمی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه نغمه حاتمی و همسرش(Naghmeh Hatami)

  • نام اصلی : نغمه حاتمی
  • متولد : 14 دی 1365 تربت حیدریه
  • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
  • پیشه : بازیگر
  • مدرک تحصیلی : ادبیات علوم انسانی
  • سال های فعالیت : 1400 تاکنون
  • قد : 156 سانتیمتر
  • همسر : میلاد (همسر سابق)
  • فرزندان : مانی

بیوگرافی کامل نغمه حاتمی

نغمه حاتمی متولد 14 دی 1365 در تربت حیدریه بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.بیوگرافی نغمه حاتمی بازیگر و همسر و فرزندانش [زندگینامه]بیوگرافی نغمه حاتمی بازیگر و همسر و فرزندانش [زندگینامه]

نغمه حاتمی - Naghmeh Hatami

نغمه حاتمی - Naghmeh Hatami

خانواده و اصالت

اهل ایران هستم و در بیمارستان نهم دی متولد شده ام . داشتن خواهر و برادر نعمتی بزرگ است . خداوند مهربان را برای داشتن خانواده خوبم شکرگزارم .

عکس های اینستاگرام نغمه حاتمی

عکس های اینستاگرام نغمه حاتمی

شروع بازیگری

در دی ماه 1399 با موسسه سیمانگرا فارا آشنا شدم و قرارداد بستم در پروژه های متعددی حضور داشتم البته برای من بیشتر جنبه آموزشی داشت ، ولی در صحنه حضور داشتم و تجربه خوبی بود چرا که رویایی که از پانزده سالگی داشتم به حقیقت تبدیل شد و وقتی برای اولین بار سر صحنه رفته بودم اصلا باورم نمیشد و خیلی هیجان زده بودم .به هر حال لطف خداوند شامل حال بنده شده و یک سال ادامه دادم با توکل و تلاش و صبر با اینکه برای بنده درآمدی نداشت و خانواده می گفتن داری وقتتو هدر میدی ولی بنده با تلاش بسیار هدفمو دنبال کردم . تشکر میکنم از تمام عزیزان در موسسه خوب فارا مخصوصا حمید بخشی نژاد و فارا فرقدانی

عکس های جدید نغمه حاتمی

عکس های جدید نغمه حاتمی

کار با کارگردانان سرشناس

در پروژه های مختلف حضور داشتم و افتخاری بوده برای بنده که با کارگردانانی نظیر؛ شهرام شاه حسینی میخواهم زنده بمانم ، خائن کشی مسعود کیمیایی ، نیسان آبی منوچهر هادی ، ملاقات خصوصی امید شمس ، بی گناه مهران احمدی ، زخم کاری ، مرد بازنده محمد حسین مهدویان ، پدر گواردیولا سعید نعمت الله ، تفریق مانی حقیقی ، مستوران سید جمال سید حاتمی و مسعود آب پرور ، بدون قرار قبلی بهروز شعیبی ... همکاری داشتم .

نغمه حاتمی

دوران کودکی

از دوران کودکی خاطرات زیادی به یاد ندارم ، فقط یادمه خیلی لجباز بودم ، ارتفاع و دوست داشتم و دارم ، در کل در زمان خودش دوران خوبی بود . خدا روشکر طوری تربیت شدم که استقلال خودمو دارم و با اینکه در سن کم دچار بحران هایی شدم ، خوشبختانه تونستم با موفقیت از این بحران ها بیرون بیام .

وضعیت ازدواج و همسر نغمه حاتمی

پسر عزیزم متولد 1392 است.خداوند مهربان را بابت هدیه با ارزشی که به ما بخشیده شکر گزار هستم.

نغمه حاتمی و پسرش

نغمه حاتمی و پسرش

اولین تجربه سینمایی

من در دی 1400 اولین بار در فیلم مامور مخفی بازی کردم.

بالاخره بعد ازگذشت یک سال و حضور در پروژه های متعدد ، برای فیلم مامور مخفی انتخاب شدم و خدا رو شکر میکنم.

برنامه راه شب

در نیمه اردیبهشت 1401 برای برنامه راه شب از طریق یکی از همکارانم که از ایشون هم ممنون هستم برای تست دعوت شدم و خدا رو شکر قبول شدم ومدتی با گروه خوب راه شب همراه بودم .از تمام عوامل خوب راه شب ممنون هستم .

نغمه حاتمی

تحصیلات

در رشته ادبیات علوم انسانی تدریس کردم ولی از همان دوره به هنر علاقه مند بودم . بعد ازدواج کردم دیگه ادامه تحصیل ندادم . به نظر بنده تحصیلات خیلی مهمه ولی مهم تر از اون انسانیت و ادب لازمه هر کاری است .

گیاه خوار هستم

طبیعت بی نظیره من همیشه به طبیعت و حیوانات احترام میزارم به طوری که 7 ساله وجترین (گیاه خوار) هستم .چرا که تصور اینکه بخاطر سیر شدن ، زندگی حیوانی از او گرفته شود اصلا برای من منطقی و قابل باور نیست .البته این نظر شخصی بنده است.

اوقات فراغت و تفریحات

سفر رفتن ، کتاب خوندن و دوست دارم ، گوش دادن به موسیقی های ملایم برام آرامش بخشه ، همیشه سعی میکنم از لحظه لحظه زندگیم لذت ببرم و در همه حال خدا رو شکر میکنم .چون همین شکر گزار بودن از خدا باعث شده که با قدمهای کوچک و توکل و تلاش و صبر به موفقیت نزدیکتر شوم و قدمهای بیشتری در راه رسیدن به اهدافم بردارم .

به امید موفقیت برای همه عزیزان و با تشکر فراوان از سایت نم نمک

پیج اینستاگرام

نغمه حاتمی

نغمه حاتمی


منابع : نم نمک | نغمه حاتمی اینستاگرام/ نغمه حاتمی فیسبوک/ kyli phjld/صفحه شخصی نغمه حاتمی/نغمه حاتمی ویکی پدیا/ نغمه حاتمی تلگرام

این مطلب مفید بود؟
(12 رای)
80%

نظر دادن