دهه شصتی و برنامه دهه شصتی و بازیگران در برنامه دهه شصتی و برنامه دهه شصتی چند قسمت است و حواشی برنامه دهه شصتی و اسامی مهمانان برنامه دهه شصتی و موضوع برنامه دهه شصتی و عکس پشت صحنه برنامه دهه شصتی و بیوگرافی مجری برنامه دهه شصتی و زمان پخش برنامه دهه شصتی و عوامل برنامه دهه شصتی را در نم نمک ببینید.

زمان پخش برنامه دهه شصتی و مجری و عوامل آن

دهه شصتی عنوان یکی از تولیدات شبکه دو سیماست که از جمعه 28 آذر 1399 ساعت 16:15 در جدول پخش برنامه های شبکه دو قرار گرفت.زمان پخش برنامه دهه شصتی + مجری و عواملزمان پخش برنامه دهه شصتی + مجری و عوامل

برنامه دهه شصتی

این برنامه کاری است از گروه دانش و اقتصاد به تهیه کنندگی و اجرای فرج آلادین که جمعه ها حوالی ساعت 16:15 از شبکه دو سیما روانه پخش می شود.

فرج آلادین و الهه رضایی در برنامه دهه شصتی

فرج آلادین و الهه رضایی در برنامه دهه شصتی

برنامه دهه شصتی چند قسمت است؟

هر قسمت از این برنامه 25 دقیقه است و در 26 قسمت تقدیم مخاطبان می شود.

هدف برنامه نیز ایجاد امید ، آگاهی و حال خوب در میان مخاطبان دهه شصتی برنامه است که یکی از پرجمعیت ترین دهه های حال حاضر کشور هستند.

در هر قسمت از این برنامه یک موضوع ویژه مربوط به دهه شصت دنبال می شود و از حضور یک میهمان اصلی بهره می برد که این مهمان می تواند از هنرمندان و یا ورزشکاران خاطره ساز دهه شصت بوده و یا خود دهه شصتی باشد.

فرج آلادین و رضا رویگری در برنامه دهه شصتی

فرج آلادین و رضا رویگری در برنامه دهه شصتی

در بخش دیگر این برنامه به سراغ دهه شصتی های موفق می رود و مسیرشان برای موفقیت را بررسی می کند که البته رویکردی طنز خواهد داشت. مجری این بخش سعید چهرگانی است.

بخش بعدی برنامه که رویکردی طنز دارد ، خاطرات بامزه دهه شصتی ها را در قالب نمایش به تصویر می کشد. از بخش های دیگر این برنامه می توان به تازه نفس اشاره کرد که در آن آهنگ های خاطره ساز دهه شصتی ها پخش می شود و آن هایی که خوش صدا هستند این آهنگ ها را بازخوانی می کنند.

در بخش دیگری از برنامه نیز عکس های ارسالی مخاطبین از دهه شصت به نمایش در می آید.

رسول نجفیان در برنامه دهه شصتی

رسول نجفیان در برنامه دهه شصتی

مجری برنامه دهه شصتی کیست؟

فرج آلادین مجری برنامه کار خود را از سال 1374 با بازی در سریال های سیمای خانواده شبکه یک آغاز کرده و در سریال های مختلفی از جمله تقلب ، بهترین فرصت ، اکازیون ، بدگمان و ... نقش آفرینی کرده است. وی علاوه بر بازیگری از سال 79 به عنوان نویسنده و دستیار کارگردان با مجموعه های مختلفی از جمله هفت رنگ و گلبرگ به صورت رسمی وارد عرصه نویسندگی شده و نویسندگی چندین تله فیلم را در کارنامه خود دارد.

مجموعه برنامه های در گذر لحظه ها ، همه با هم ، میزان و برخی مستند های تلویزیونی از جمله فعالیت های این مجری دهه شصتی بوده است. وی در شبکه دو سیما ، تله فیلم (قرار نبود اینجوری شه) با بازی ارژنگ امیر فضلی ، شادروان سیروس گرجستانی ، خسرو احمدی و... را روانه آنتن کرده است.

فرج آلادین و بهروز رضوی در برنامه دهه شصتی

فرج آلادین و بهروز رضوی در برنامه دهه شصتی

دیگر عوامل برنامه دهه شصتی :

کارگردان : فرج آلادین ، بازیگران : سعید چهرگانی ، فرزانه خاکپور ، پیام محتشمی ، کارشناس : محمود یوسفی نویسندگان : علیرضا دانش ، محمد ذاکر حسینی ، مجید کوچکی ، مشاور هنری : علیرضا آلادین ، تصویربرداران : امید فولادوند ، بابک نعمتی ، حسین غلامی مدیر تولید : مهدی نقاشان ، برنامه ریز و هماهنگی : مریم احمدی ، طراح دکور : عطیه فلاحت ، طراح لباس : عاطفه حشمتیان

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی