خلاصه داستان فیلم شهرک و بازیگران فیلم شهرک و گریم بازیگران شهرک و بازیگر مرد شهرک و بازیگر زن شهرک و اسامی بازیگران فیلم شهرک و موضوع فیلم شهرک و عکس پشت صحنه فیلم شهرک و بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی شهرک و سریال شهرک و مجموعه تلویزیونی شهرک و حواشی فیلم شهرک و افتخارات شهرک و جوایز شهرک و عوامل ساخت فیلم شهرک را در نم نمک ببینید.

خلاصه داستان و معرفی بازیگران فیلم سینمایی شهرک

فیلم سینمایی شهرک به کارگردانی و نویسندگی علی حضرتی محصول سال 1400 است.بیوگرافی بازیگران فیلم شهرک و خلاصه داستان آن + عواملبیوگرافی بازیگران فیلم شهرک و خلاصه داستان آن + عوامل

بازیگران فیلم سینمایی شهرک

ساعد سهیلی و مهتاب ثروتی نقشهای اصلی فیلم شهرک را بر عهده دارند. شاهرخ فروتنیان ، کاظم سیاحی و رویا جاویدنیا بازیگران دیگر این فیلم می باشند.

مهتاب ثروتی و ساعد سهیلی در فیلم شهرک

علی حضرتی فعالیت هنری خود را به عنوان مدیر ویژه نامه هنری تماشاخانه آغاز کرد و سپس تهیه کنندگی تئاتر را بر عهده گرفت. او پس از مدتی به سراغ تهیه کنندگی سینما رفته و فیلم های سینمایی خداحافظی طولانی ، نیمرخ ها و اردک لی را تهیه کرد.

علی حضرت کارگردان فیلم شهرک

علی حضرتی کار کاگردانی را با ساخت فیلم کوتاهی به نام ساعت ساز آغاز کرد و سازهای ناکوک عنوان اولین فیلم سینمایی بلند او است که در سال گذشته به صورت آنلاین اکران شد.

ساعد سهیلی بازیگر جوان سینما و تلویزیون که با فیلم گشت ارشاد مشهور شد در سالهای اخیر فیلم های موفقی را در کارنامه هنری خود تجربه کرده است. اتاق تاریک ، ماهورا ، گشت ارشاد 1،2،3، 50 کیلو آلبالو ، چند متر مکعب عشق ، چارچنگولی و متروپل نام برخی از فیلمهایی است که ساعد سهیلی در آنها حضور داشته است.

ساعد سهیلی در گشت ارشاد 3

مهتاب ثروتی یکی از بازیگران جوان و با استعدادکشورمان است که در بیش از ده فیلم و سریال نقش آفرینی کرده است. این بازیگر فعالیت حرفه ای خود ر ا با سریال کیمیا آغاز کرده و سریال در جستجوی آرامش و پرستاران از دیگر مجموعه های تلویزیونی او می باشد. فیلم سینمایی پاستاریونی مشهورترین فیلم مهتاب ثروتی است.

مهتاب ثروتی در فیلم شیطان وجود ندارد

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی