ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، تیپ بازیگران جشنواره ونیز و و لیلا حاتمی در جشنواره ونیز 2022 و بازیگران ایارانی در جشنواره ونیز و نوید محمد زاده در جشنواره ونیز و طناز طباطبایی در جشنواره ونیز و محسن تنابنده در جشنواره ونیز و هومن سیدی در جشنواره ونیز و استایل بازیگران زن در جشنواره ونیز و مدل بلاس بازیگران زن در جشنواره ونیز در نم نمک.

تیپ بازیگران ایرانی(زن و مرد) در جشنواره ونیز 2022

جشنواره فیلم ونیز فستیوالی سالانه است که در ونیز ایتالیا برگزار می شود. این فستیوال قدیمی ترین جشنواره فیلم جهان است و یکی از 5 جشنواره معتبر بین المللی محسوب می شود. جشنواره فیلم ونیز 2022 به پایان رسید و بالاخره لیست برندگان این فستیوال اعلام شدند. 3 فیلم از سینمای ایران نیز در این جشنواره حضور داشتند و فیلم های خرس نیست و جنگ جهانی سوم با اقبال خوبی مواجه شدند.تیپ بازیگران ایرانی(زن و مرد) در جشنواره ونیز 2022تیپ بازیگران ایرانی(زن و مرد) در جشنواره ونیز 2022

جشنواره ونیز 2022

محسن تنابنده

محسن تنابنده بعد از دریافت بهترین بازیگر مرد بخش افق در کنار کیت بلانشت.

کیت بلانشت بهترین بازیگر زن برای فیلم «تار» شد و این جایزه را لیلا حاتمی به بلانشت هنرمند مطرح استرالیایی اهدا کرد.

جشنواره ونیز 2022

شادی کرم رودی

و اما بریم سراغ استایل شادی کرم رودی که کم ریسک ترین انتخاب رو داشت.

پوشش شادی برای فوتوکال و فرش قرمز فیلم «بی رویا» دور از انتظار نبود. او وجه پوششی نچرال و کلاسیک داره و در بیشتر جشنواره ها سراغ اوت فیت هایی با رنگ خنثی و بیسیک مثل کرم ، سفید و مشکی و با برش های منظم میره.

اوت فیت شادی برای فوتوکال کلاسیک بود که شامل شومیز و دامن پیلی دار با کفش نوک تیزه. اما برای فرش قرمز رسمی تر ظاهر شد و انتخابش پیراهن ماکسی و دنباله دار مشکی بود.

جشنواره ونیز 2022

فرشته حسینی

فرشته حسینی در هفتاد و نهمین فرش قرمز ونیز همسرش نوید محمدزاده رو در فرش قرمز همراهی کرده

این فرم لباس ، کشیدگی و زیبایی اندامش رو بیش از پیش به نمایش گذاشته کل آیتم ها هم دقیقا عین همسرش نوید محمدزاده مشکی انتخاب شدن و شاید این نوعی سِت پوشی به سبک خودشون باشه

جشنواره ونیز 2022

طناز طباطبایی

انتخاب طناز برای فوتوکال کاملا متناسب بود. او کت و شلواری شیری رنگ با یقه طراحی شده و دوخت های تزئینی که در قسمت بالاتنه به شکل حیوان شیر هست رو پوشید. (نماد شیر تخت جمشید) مدل شلوار ، همرنگ بودن کت و شلوار و پوشانده شدن کفش زیر شلوار باعث کشیده تر نشون دادن استایل شده بود.

جشنواره ونیز 2022

لیلا حاتمی که به عنوان یکی از داوران اصلی جشنواره ونیز به این فستیوال دعوت شده ، در آخرین روز حضورش متفاوت تر از همیشه ظاهر شده!

لیلا حاتمی به مشکی پوشیدن ایرانی ها در ونیز 2022 خاتمه میده و با لباسی با پالت رنگی بنفش-یاسی پا به فرش قرمز میذاره

جشنواره ونیز 2022

پارچه لباس آبرنگیه و به دلیل جنس و طرحش سراسر حسی از آرامش رو تداعی میکنهشاید در نگاه اول کمی با انتخاب رنگ و مدل لباس تعجب کنیم و فکر کنیم که از سبکِ پوشش لیلا حاتمی دورهاما کمی که بیشتر دقت کنید باز هم ظریف بودن طراحی و برش ها رو متوجه میشیم گرچه که چنین رنگ و مدل پوششِ سری یک ریسک در پرونده استایل این بازیگر محسوب میشه اما باعث شده استایل از حالت یکنواختی خارج بشه حتی با وجود اینکه کل ایتم ها جز کمربند در یک رنگ و طرح قرار دارن ، چشمو اذیت نمیکنه چون طرح پارچه پاستلیه توربان جمع و جور دقیقا با همین پارچه هم میتونست انتخاب خوبی باشه و از شلوغی دور گردن کم کنه دامن لباس در قسمت پهلوها کمی روی زمین کشیده میشه و در مرکز ، کمی کوتاه تره؛ با توجه به اینکه کفش عینا با پارچه لباس کار شده ، شاید طراح با این کار میخواسته ، طرح کفشو نمایش بده

لیلا حاتمی و پسسرش در جشنواره ونیز 2022

لیلا حاتمی و پسسرش در جشنواره ونیز 2022

مینا کاوانی

مینا کاوانی (خسروانی) ، بازیگر ایرانیِ مقیم فرانسه هست هم دیروز در جشنواره ونیز حضور داشت این بازیگر برای ایفای نقش در فیلم "خرس نیست" روی فرش قرمز ونیز رفتهاوت فیت مونوکروم مشکی مینا برای مراسم فرش قرمز از برند دیور بوده اکسسوری این اوت فیت شامل گوشواره و انگشتری که اِلِمان شیر روی اون بود می شد که به نظر می رسید همچین بی هدف هم انتخاب نشده باشن!

جشنواره ونیز 2022

نوید محمدزاده ، دایانا حبیبی ، وحید جلیلوند ، سعید داخ ، ، علی جلیلوند ، دانیال خیرخواه و ادیب سبحانی روی فرش قرمز فیلم «شب داخلی دیوار» (وحید جلیلوند) در جشنواره ونیز.

جشنواره ونیز 2022

نیلوفر عادتی

نیلوفر عادتی مجریِ ایرانی ایتالیاییِ 24 ساله ، روی فرش قرمز ونیز اومد

ناگفته نمونه در کنِ امسال هم حضور داشته

جشنواره ونیز 2022

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن