مژده لواسانی مجری جوان کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی درباره حال و هوای روز عرفه در بین الحرمین به روز کرد.

مژده لواسانی روز عرفه در بین الحرمین

مژده لواسانی مجری جوان تلویزیون یکی از چهره های جوان در دنیای اجرا است که طرفداران زیادی دارد و این روزها با برنامه کاملا دخترونه در شبکه سه سیما مهمان خانه های هوادارانش میشود.مژده لواسانی در بیت الحرمین + عکسمژده لواسانی در بیت الحرمین + عکس

مژده لواسانی در روز عرفه سفری به بین الحرمین داشت و با انتشار پستی حس خوبش در این مکان عزیز را با مردم به اشتراک گذاشت.

حس و حال مژده لواسانی در بین الحرمین

بین الحرمین

عکسی که مژده لواسانی از بین الحرمین ثبت کرد

مژده لواسانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :

دلم پر بود گرفته و سنگین آمده بودم برایت از آدمهایی بگویم که حرفهایشان کمرم را شکسته است آمده بودم با کلی نام و نشان ، کلی شکوه و شکایت... مگر نه اینکه امام جواد ع گفته بود نفست که گرفت از شهر ، به سمت حسین فرار کن... من فرار کرده بودم به سمتت... اما اینجا که رسیدم روبروی تو دیدم همه ی جانم "شرمندگیست"... زبانم به دعا نمی چرخد گلایه هم ندارم زخم های قلبم را هم فراموش کرده ام! تو هستی ، مگر من چه می خواهم جز این؟ تو حسین بن علی روزی شرمساریِ حر را خریدی و آزادش کردی به عشق... من با یک بغل شرمساری آمده ام مرا میخری؟

#روز_عرفه#کربلا#مژده_لواسانی#
تکمله : چون اینجا بی نهایت شلوغه و منم موبایل با خودم هر بار حرم نمیبرم ، دیشب فقط همین یک عکس رو از بین الحرمین گرفتم ، وقتی از حرم امام حسین بیرون اومدم و روبروم گنبد حرم حضرت عباس ع بود...بین الحرمین در تمام شبانه روز ، ماه و خورشید را باهم دارد.

مژده لواسانی

مژده لواسانی مجری جوان تلویزیون

مژده لواسانی فعالیت در دنیای هنر را از سه سالگی آغاز کرد و از چهره های فعال در رادیو و تلویزیون است. مژده لواسانی مجری جوان کشورمان حضور پررنگی در رادیو دارد و اجرای برنامه های زیادی را در رادیو برعهده داشته است.

مژده لواسانی

مژده لواسانی مجری برنامه کاملا دخترونه

کتاب خون انار گردن پاییز است کتابی به نویسندگی مژده لواسانی است.


تاریخ : 97/05/31

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی