ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، افراد معروف و چهره های متولد 4 فروردین و بیوگرافی چهره های متولد 4 فروردین و درگذشت بازیگران در 4 فروردین و هنرمندان فوت شده در چهار فروردین سلبریتی های به دنیا آمده در چهارم فروردین و مرگ افراد مشهور ایرانی در نم نمک.

چهره های متولد و درگذشته در 4 فروردین

امروز 4 فروردین همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد 4 فروردین بسنده میکنیم. عزت الله مقبلی و واروژ کریم مسیحی و امیر کریمی سه تن از چهره های مشهور ایرانی هستند که در 4 فروردین متولد شده اند .چهره های متولد و درگذشته 4 فروردین [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته 4 فروردین [عکس و بیوگرافی]

ما در ادمه این مطلب شما را با بیوگرافی کوتاهی از این سه هنرمند کشورمان به همراه عکسی از آنها اشنا میکنیم. همراه ما باشید.

این چهره های مشهور ایرانی در 4 فروردین متولد شدند

مرجان شیرمحمدی

مرجان شیرمحمدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 4 فروردین 1352 در تهران متولد شد.

تولد مرجان شیرمحمدی همسر بهروز افخمی

4 فوردین سالروز تولد مرجان شیرمحمدی همسر بهروز افخمی

مرجان شیرمحمدی همسر بهروز افخمی بازیگر کشورمان است که دو رمان و یک مجموعه داستان را به چاپ رسانده است و فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا و آذر ، شهدخت ، پرویز و دیگران از جمله فیلم هایی است که از روی این داستان ها ساخته شده است.

امیر کریمی

امیر کریمی خواننده موسیقی پاپ کشورمان 4 فروردین 1349 در تهران متولد شد.

تولد امیر کریمی خواننده کشورمان در 4 فروردین

4 فروردین سالروز تولد امیر کریمی خواننده کشورمان

امیر کریمی سالهای زیادی از عمرش را در راه موسیقی صرف کرد و در نهایت اولین آلبومش را در سال 1378 با نام غریبه روانه بازار موسیقی کرد. مهتاب دومین آلبوم امیر کریمی بود که سال 89 منتشر شد و بعد از آن چند آلبوم دیگر توسط امیر کریمی به دنیای موسیقی عرضه گردید.

عزت الله مقبلی

عزت الله مقبلی بازیگر و دوبلور کشورمان در 4 فروردین سال 1312 در تهران بدنیا آمد. کار هنری خود را از تئاتر شروع کرد و در سال 1335 به دوبله پرداخت. در دوبله بجای الیور هاردی ، لویی دوفونس و والتر برنان حرف می زد. از نقش های برجسته او در کار دوبله حرف زدن بجای والتر هوستون در فیلم گنج های سیرا مادره است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 4 فروردین + تصاویر

عزت الله مقبلی هنرمند کشورمان در 4 فروردین متولد شد

عزت الله مقبلی همچنین سالهای طولانی در برنامه رادیویی صبح جمعه با شما هنرنمایی کرد. مقبلی در 13 دیماه 1367 در سن 55 سالگی در لندن بعلت بیماری قلبی درگذشت و در روز چهارشنبه 20 دیماه 1367 پس از انتقال به ایران ، در قطعه 12 بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

واروژ کریم مسیحی

واروژ کریم مسیحی کارگردان ، فیلم نامه نویس و تدوین گر و ایرانی ارمنی تبار کشورمان در 4 فروردین 1331 در اراک متولد شد. وی در فاصله هیجده سال از ورود به سینما تا ساختن پرده آخر ، خودش بطور مستقل سه فیلم کوتاه فاخته (1354) ، کوچ (1356) و سَلَندَر (1359) را ساخت.

چهره های مشهور ایرانی متولد 4 فروردین + تصاویر

واروژ کریم مسیحی تدوین گر کشورمان در 4 فروردین متولد شد

فیلم پرده آخر برنده هشت سیمرغ بلورین از نهمین دوره جشنواره فیلم فجر شد.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن