ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه با بیوگرافی کامل سعید پیرامون بازیکن فوتبال ساحلی به همراه عکس های خانوادگی و شخصی سعید پیرامون و سعید پیرامون اهل کجاست و سعید پیرامون اینستا و پیج سعید پیرامون و سعید پیرامون اینستاگرام و پیج اینستاگرام سعید پیرامون و فوتبال ساحلی و تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه سعید پیرامون و همسرش(Saeid Piramoon)

  • نام اصلی : سعید پیرامون
  • متولد : 13 بهمن 1373 چابهار
  • زمینه فعالیت : فوتبال
  • پیشه : فوتبالیست
  • مدرک تحصیلی :
  • سال های فعالیت :
  • قد :

بیوگرافی کامل سعید پیرامون

سعید پیرامون متولد 13 بهمن 1373 در چابهار بازیکن فوتبال ساحلی ایران است.بیوگرافی سعید پیرامون فوتبال ساحلی و همسرشبیوگرافی سعید پیرامون فوتبال ساحلی و همسرش

سعید پیرامون - Saeid Piramoon

سعید پیرامون - Saeid Piramoon

سعید پیرامون بازیکن فوتبال اهل چابهار ایران است که در پست دفاع بازی می کند.

پیرامون در سال 1397 توسط مارکو اکتاویو مربی سابق تیم ملی به تیم ملی فوتبال ساحلی ایران دعوت شد. او با تیم فوتبال ساحلی یک بار قهرمان مسابقات جام بین قاره ای که در کشور امارات شده است.

او عضو تیم صنعت فرش حداد اصفهان است.

عکس های اینستاگرام سعید پیرامون

عکس های اینستاگرام سعید پیرامون

قهرمانی جهان

رقابت های فوتبال ساحلی جام بین قاره ای در آبان ماه 1401 برگزار شد که در نهایت تیم ملی کشورمان در فینال بازی ، ایران و برزیل به قهرمانی رسید. این دیدار با نتیجه 2-1 به سود تیم کشورمان پایان یافت تا ایران قهرمان این دوره از مسابقات شود. پیرامون گل دوم برای ایران را در این تورنمنت چهانی وارد دروازه حریف کرد.

سعید پیرامون

سعید پیرامون 15 آبان 1401 در بازی برابر تیم برزیل پس از گل منجر به قهرمانی ایران در جام بین قاره ای فوتبال ساحلی ، به شکل نمادین موهای خود را برید.

سعید پیرامون

وضعیت ازدواج و همسر سعید پیرامون

از وضعیت ازدواج و همسر سعید پیرامون اطلاعات موثقی در دست نیست.

عکس های شخصی سعید پیرامون

عکس های شخصی سعید پیرامون


منابع : نم نمک | سعید پیرامون اینستاگرام/ سعید پیرامون فیسبوک/ sudn \dvhl,k/صفحه شخصی سعید پیرامون/سعید پیرامون ویکی پدیا/ سعید پیرامون تلگرام

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن